bugün

Son dakika haberi olarak geçilen haber. Mersin Silifke'de olmuş olay. Ayrıntılar geliyor. Evet.
itin veya itlerin birileri yine sahiplerinin emirleri doğrultusunda itlik yapmışlarlar.

henüz detay yok. umarım bir sıkıntı yoktur.

http://odatv.com/umit-ozd...a-saldiri-0803171200.html

''Mersin Silifke’de konuşma yapacak olan MHP lideri Devlet Bahçeli’ye muhalif isimler Ümit Özdağ ve Yusuf Halaçoğlu’na “Hareketin lideri Devlet Bahçeli” sloganları atan bir grup saldırdı.

Saldırı anının videosu hazırlanıyor….
'
Ayrıntılar geliyor…'

bir de dünün bir haberi vardı.

http://odatv.com/ulkucu-h...-birakmaz-0703171200.html
yusuf halaçoğlu meclisin görüp görebileceği en entelektüel adam. ayıptır lan.
ekşi'de detay var.

https://eksisozluk.com/8-...5316463?a=popular&p=2

itimiz çoktur. bu memlekette it sıkıntısı yoktur. bu itliği yapacak itleri her zaman her yerde bulurlar.
yılan ile yatağa giren balgat sakinleri ders almamış anlaşılan.

rahmetlinin mezarı önüne utanılacak işler çevirmiş biri yaklaşmaktaydı ve ben 18 yaşında kadardım.
topaç gibi döndürülerek geri gönderilmişti.

şimdi bu kalabalığı kışkırtan balgat kiracılarına sözüm şu.

çok utanacaksınız.
bahçelinin camiada beş kuruşluk itibarı kalmadı, çamura değil artık boka yatıyor.
atlantikçi karanlık herif bahçeli'nin itlerinin saldırısıdır.

zamanında başbuğ bunun hem üstünü çizmiş, hem de ileri geri konuştuğu için iyi bir sopa attırmıştı ya, onun acısı hep bunlar.
Yusuf halacoğlu en az 10 milyon tane bahceli eder her yönden. Ümit özdağ 9 milyon tane bahçeli eder. Adamlıkta bahceli ile tayyipi üst üste koyarlar.
ümit özdağ soğukkanlılığı. adam gayet sakin.
kurtluk itlik olmuş azizim.
acaba almanlar buna hangi organlarıyla gülüyordur.

adamlara faşist diyene bak.
üç beş tane itin bahçeli uşağının emriyle havlatılmasıdır. bunlar milliyetçi olamazlar ancak milliyetçiliği ayaklar altına aldığını zanneden akpli ümmetçilerden olabilirler. aksini düşünmek zaten mantıksız türk milletinin geleceği için tv kanalları tarafından ambargo koyulması sebebiyle kendi imkanlarını kullanan hiçbir çıkarı olmayan bu güzel insanlara bir milliyetçi saldırabilir mi?
15 temmuz'un demokrasi getirdiğinin göstergesidir. *
demokrasiyi içimize sindirebilmek için çeşitli toplumsal vakalar yaşanması mı lazım? toplumun % 50 si başkanlık sistemini istemiyorken inanın diğer % 50 ne olacağından habersiz bir şekilde oy verecek. bırakın herkes bildiğini savunduğunu rahatça ifade etsin. kanunlar adilce uygulanmadığı sürece istediğiniz sistemi getirin başarılı olamazsınız.
olm onlar ocaklardan beslenen tipler

aranılması gerekenler

kimler bunlara tutsss deyip kayışını saldı.
Benim anlamadigim bir durum var. Abi yil 2017, nasil eline sopa alip saldiracak 30 tane mal bulabiliyorsunuz. Nerde bu mallar.
Devlet Bahçeli Türk siyasi tarihinde en itibarsız siyaseti bırakacak bürokratlardan biri olacak.

bunu buraya yazın.

16 Nisan akşamı referandum dan hayır oyları çıktığında görün bakın bahçeliyi döve döve parti binasından atacaklar. Sokakta her gören yüzüne tükürecek o adamın.

Demedi demeyin.

Ben az buçuk MHP yi tanıyorsam olacak budur.
2010'da katıldığım konyadaki bir konferansında, siyonistlerce bazı gerçekleri gizlemesi yahut farklı anlatması karşılığında ciddi makamlar teklif edildiğini; bu teklifleri, bizzat kendi makamında oldukları için misafir konumunda olan 'guzel giyimli adamlara' karşı kibarca reddettiğini; bu vb. sebepler dolayısıyla ttk başkanlığı görevinden ve daha nicelerinden azlettirildigini anlatan yusuf halaçoğlu' na yapılan saldırıdır.
bu adam değerlendirilmeli arkadaş, bu adam vatan ve görev aşkıyla yanıyor.
ermenilere karşı bu ülkenin en önemli kozudur bu adam. zibilyon tane yazısıyla -sözde- soykırım yalanını ortaya çıkarmış bir münevverdir.
bazı oç çomar sürüsü tarafından yapılandır.

bu ülke zeki, vatansever insan kaldırmıyor.
an itibarı ile merdan yanardağ'ın yeni kanalı tele1 televizyonunda

ayşenur arslan'ın programında konu ediliyor. emre hoca da programda.

'ülkücü harekete faşist saldırı' başlığı altında.

http://tele1.com.tr/canli-yayin/

bahçede lağım patlamış. boka batmış durumda.
bakıyorum, bahçeye sıçarken kimse işini yarım bırakmamış.
http://odatv.com/umit-ozd...a-saldiri-0803171200.html

Ümit Özdağ Odatv'ye yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: "Bana 2005'te de Silifki'de saldırmışlardı. Polis havaya ateş açınca dağıldılar. Ancak bu saldırıda polisin açık ihmali olduğunu düşünüyorum. Çünkü tek bir merdiven vardı, orayı açık bıraktılar. Kaçacağımızı düşünüyorlardı ama oturduk. Polis bizi korumak zorunda kaldı."

Özdağ saldırıyla ilgili "Bu, Bahçeli'nin dünkü emrinin sonucudur. Akacak her damla kandan o sorumludur" dedi.
Bir üstte bulunan yazarın temennisine katılıyorum ancak korktuğum bir durum umarım gerçekleşmez. Türkiye'de her seçim sonrası silahlar patlamış muhtardan tutun da belediye başkanlığı seçimine kadar herkes bir şekilde bu olaylara karışmıştır.

Devlet bahçeli hep şu şekilde anılıyordu. Ülkücü hareketi sokaklardan çekti. Kavgayı yasakladığı hatta teşkilatlarında böyle olanları uzaklaştırdığı ifade ediliyordu. Gezi olaylarında bunu açıkça ifade etti. Hatta kendisini bir karşılama komitesinde uluyarak karşılayan birini uzaklaştırmıştı. Nereye geldik? Masa devirmeler, işi yarım bırakmamalar vs.

Bakın her partinin içinde saygıdeğer insanlar vardır. Hayata bakış açım olarak bilim insanlarının görüşlerine bakarım ne demiş diye. Baktığınızda akşener, Özdağ, halaçoğlu, oğan hepsi akademisyen kökenli insanlar. Ya saldıracağına otur bir dinle. Görüyorum ki tez-antitezden ziyade bunlarda direkt dalma olayı var. Bu insanların görüşlerini bilimsel anlamda çürütseler bari. Neyse gelelim olayın diğer boyutuna. Ülkü ocakları'nın resmi adı eğitim ve kültür vakfı veya dergisi derneği olarak da geçiyor. Hatta eğitimli ülkücüler eskiden ocak kavramında kavgadan ziyade kültür kavramından sıkça bahsederler. Madem bahçeli yıllarca sokaklara inmeyin çağrısı yaptığı ülkücülere tekrar çağrı yapıp saldırılardan vazgeçirmesi gerekmekte.
ülkücü işini yarım bırakmaz.
Hiçbir hükmü kalmayan bahçecinin belden aşağı oynamaya başladığını gösterir. Tüm Muhaliflere saldır sahi merakımdan soruyorum neye yada kaça sattınız ülkünüzü ?
Tuğrulu ayrı satar parti başkanı ayrı satar yazıklar olsun.
aynı gün bilgi üniversitesinde kadınların linç edilmesi ve bu olay çok provokasyonca duruyor ve hemen ardından evet gelirse ülkenin sonu bu gibi paylaşımlar yapılıyor. ben bu dönemde bahçeli'nin bu tarz eylemler yaptıracağını düşünmüyorum. keza erdoğaninda öyle bu insanlar o kadar aptal insanlar değil.