bugün

es es kaptanı.
söylentilere göre erman toroğlu ndan düğün arefesi açıklamalarından (bkz: #646105) dolayı intikamını almış falan filan. tabi medya intikam diyor da bu yaptığı katmerli kıroluk olmuş. sahibi olduğu işletmeden kovmuş güya erman toroğlunu. insan ne kadar para kazanırsa kazansın. okumamışsa, eğitimsizse böyle büyük terbiyesizlikler yapabiliyor işte. ne kadar ayıp, yemin ediyorum ben utandım.

aynısını bir zamanlar acı hayat ta kenan imirzalıoğlu rol icabı yapmıştı. sanırım ona özendi söz konusu futboldan paranın mına koyan insan.
yaptığı her faulden sonra, kendisine faul yapıldığını düşündüğü her pozisyondan sonra hakeme bakıp sırıtan futbolcu. heralde biri "gülmek sana çok yakışıyor ümit" dedi.
7 mart 2010 beşiktaş eskişehirspor maçında 20 dakikaya 2 gol sığdırmış futbolcu.
rüştü reçber'e en çok gol atan forvettir heralde kendisi.
ferrarisi vardır.
eskişehirspor'u uzatmalarda attığı golle galibiyete taşıyan eski galatasaraylı oyuncu.
(bkz: 26 nisan 2010 eskişehirspor trabzonspor maçı)
süper ligde bu sezon 3' ü penaltıdan olmak üzere 7 gol atmıştır.
http://img90.imageshack.us/i/itegereklerdb8.jpg/
geçtiğimiz sezon youla ile futbol adına pek bir başarı gösterememelerine rağmen, eskişehir gece alemlerinin youla ile birlikte tozunu attırmış futbolcu.
birkaç gün sözlüklerdeki sol frameyi süsleyecek olan futbolcu.

an itibari ile yaşadığı son olaydan sonra, kimisi lanetleyecek, kimisi nefret edecek, kimisi "iyi ki galatasaray'dan gitmiş" diyecek, kimisi "galatasaray'dan çıkan topçu da ancak böyle olur" diyecek, kimiside ahlak polisliğine soyunacak... bunları diyenler, yine aynaya dönüp kendilerine hiç bakmayacaklar.

kimiside "bana ne" diyecek. işte onlara bayılıyorum.
rövaşata denemeleri adında bir kitap yazmış...
ükaran99@hotmail.com msn adresinden kızlara cam açan eskı galatasaraylı futbolcu...
teknik direktör rıza çalımbay tarafından kadroda düşünülmeyen ve bu nedenle eskişehispor'dan gönderilen futbolcu.
beşiktaş'ın alması gereken oyuncu. beşiktaş kısa bir süre için alternatif bir forvet arıyor. nobre iyi bir alternatif forvet değil şu anda ve beşiktaş bobo sakatlandığı an büyük sıkıntı yaşama ihtimali olur. eskişehir hazır gözden çıkarmışken ucuza kapatılabilecek bir transfer. bence çok mantıklı.
katıldığı 21 isimli programda sağlam taşak oğlanı olmuş futbolcu.

pek sevilen bir adam değildir kabul ama bu hallere düşecek adam da değil gibiydi sanki be.

gerçi düşününce...
bu adamın yürekten herhangi bir futbol takımının taraftarı olduğuna inanmıyorum. ettiği hizmetler karşılığında parasını ve şöhretini çatır çatır almıştır. unutulmayacak bi bok da yapmamıştır. gayet de unuttum. belki gece yarıları bardan çıkmalarınıi o hafta sahada ruh gibi dolaşmalarını hatırlarım ama.
topçudur.topa vurur.
dün galatasaray maçında frikik golünü atmış, hiç sevinmemiş, abartılı bir sevinçle yanında doğru koşan volkan yaman'ı da eliyle uzaklaştırmıştır. gerçek galatasaraylıdır, candır!
bir anket yapılsa, galatasaray formasının en çok yakıştığı futbolcu kim diye sorulsa; 100 üzerinden 99 alır.
3 nisan pazar günü capacity de ailesyle alışverişte olan futbolcu.
futbolu bırakmış gün itibariyle. es-se'de sportif direktör olacakmış.
--spoiler--
futbolu bırakan ümit karan, eskişehirspor'da sportif direktörlüğe getirildi.
--spoiler--
3 temmuz 2011 futbolda şike soruşturması kapsamında gözaltına alınan futbolcu.
Yarragı yedigi dusunulen eski futbolcudur.