bugün

ülkede bu kadar çok vatan hainin olduğunu bilmek insanın umudunu bitiriyor.

bu hainlere sormak lazım: bu ülke, bu devlet, bu millet size ne yaptı da ihanet ediyorsunuz?
Benim bu ülkeden ümidim kalmadı amk. Terörle mücadele edilmiyor lan. Her gün moralimiz bozuluyor. Kınamalardan bıktık amk.
4 yaşındaki bir çocuğa tecavüz haberini gördüğüm an.. Dünya başıma yıkıldı aynı zamanda insanlığın da bittiğini gördüm.
benim için Muhsin yazıcıoğlu'nun şehit olduğu gün yaşanmıştır.
cübbeli Ahmet'in, "iyi ki okumamışım, yoksa ben de yoldan çıkardım!" çıkışının 21. yüzyılda insanımızı derinden büyülemesi!
bu ülkenin istikameti yukarı doğrudur. zamanında dibi gördü artık hareket zirveye doğrudur. bu gayretin ve kaderin bir gereğidir.
Ahlak kotu
Kucuk cocuklara Sardi
Orospu Cocuklari

Eqonomi Boktan
Yakinda Artik
Karnimuzi Doyurmayi bile lüx Aktivitesinden sayicaz...

Adalet Desen
Mahkemeler Sarayin
Fahisesi Suanda

Birtek Sevdgiz Ve Ailemiz kaliyo
Onlarda olmassa
Ya Deliriz
Yada intihar ederiz
Heralde...
Emeklilik yaşının 65 olması. Zira yaş 50 olunca çalışamayacağız . Devlet baba da diyor ki eğer başarır da 15 yıl boyunca açlıktan ölmezsen sen emekliliği hakikaten hakediyorsun .
Umutlarımız bitmiş değildir. Bunca yanlış varken susmak, pes etmek, zaten bu ülkeden bir halt olmaz demek asıl felaketimiz olur. Günümüz şartlarını göz önüne alınca biraz komik, belki saçma geleceğinin farkındayım fakat en azından denemek zorundayız. Geçmişimize ve geleceğimize sorumluluklarımız var.
her daim böyle düşünceler olmuştur ve olacaktır. bu da geçer. rahmetli çetin altan'ın dediği gibi "enseyi karartmayalım"
görsel
Her gün istismar taciz ve erkek hasta ve kadın hastaların ayrılacağını kadına kadın erkeğe erkek bakacağını gördükten sonra ciddi umut falan kalmadı artık ulan adam zaten hasta canıyla uğraşıyor usta ülke çok boş oldu boş ölüyoruz yavaş yavaş uyanın artık.
1 kasım 2015 seçimleri.
benim için türkiye´nin sıçış bir ülke olduğu an, özgecan´ın annesinin"çok acı çekmiştir kızım, keşke silahla vursalardı" dediği anda

nihat doğan denilen birinin, " öyle miniyle falan minibüse binerse tecavüz ederler tabii" diye twitt atması;

ve aynı zamanlarda da bu sözlükte yazan bir sürü soysuzun, nihat doğan´a alkış tuttuğu;

an olmuştur.

ondan sonra zaten bu sözlükte öyle fazla kendimi sansürlemeden, gerektiğinde ana-avrat düz gitmeye başladım.

çünkü ona fransızca aşk şiirleri okusan, ondan bir halt anlamaz, ama bir öküz, "sopanın dilinden" çok iyi anlar.
Olmayan bir andır. Umudun bittiği bir anın olabilmesi için umudun olması gerekir. O da hiç olmadı.
medyanın ördüğü elektronik kubbenin etkisiyle her şeyin kapkara algılandığı andır. yurdumuzda olan iyi şeyler medya için haber niteliği taşımaz. her ülkede bu böyledir. iki gün medya pehrizi yapılırsa iyi gelir.
diyorum ki soğan koyma. tamam diyor. sonra bir bakıyorsun içinde soğan da var. neymiş efendim salatanın içine karışmış. benim hiç umudum kalmadı artık.
askerimizi şehit eden teröristlerin habur sınır kapısında davul zurna ile karşılandığı an.
Şarkıların olabilecek en saçma nedenlerden ötürü her aldığımız nefeste vergisini ödediğimiz devletin, halkın radyosunda yasaklandığını öğrendiğim an ülkeye dair umudumun bittiği andır. Yakında o şarkıları dinlemek de yasaklanırsa şaşırmam.