bugün

(bkz: öküz altında buzağı aramak)
Ulan ne işkilli büzük olmuş millet! Bitmedi amk yaftalamanız, göze kestirileni darbeci, fetöcü diye etiketlemeniz, mimlemeniz.. Hepsini geçtim; hükümete yakınlığıyla bilinen bir grubun (cemaat köklerinden sıyrıldığı söylenen) böyle bir risk alması aptalca olmaz mı,kendi ayağına sıkmak değil mi bu?!
Aleni bir mesaj verilecek olsa bu, bu yolla mı yapılır? Hükümetin tepkisini göze alınabilir mi acaba?
Bir de ülker olm bu ülker! Hadi eti reklamı olsa zorlamayla falan bir mesaj çıkar belki ama ülkeri böyle suçlamak gayet mantıksızlık, vicdansızlık değildir de nedir yahu?!
anlamıyorum çok mu zekisiniz. çok mu aptalsınız böyle saçma sapan şeylerden saçma sapan çıkarımlar yapıyosunuz ya da ben mi çok salağım bir bok anlamıyorum.
Bence bir izahı yok bu reklamın. Zaten millet 7/24 gergin, şüpheli... Böyle bir reklam yapma amacınız neydi? Güya çocuklar için yapılmış reklam. ulan bunu izleyen çocuğun psikolojisi mi kalır.
Birde saçma sapan imalar var; hesaplaşma zamanı, acı seni bekliyor ne demek? insanların psikolojisi bozmak ve ülkede kaos ortamı yaratmak için yapılmış bir reklamdır.
Aslında bu reklamı önceden güzel de çekmişlerdi. Kimse de bu reklamı yadırgamadı. bunu yayınlasaydınız ya o zaman. kesinlikle bilerek yapılmış bu saçma reklam.(!)

https://www.youtube.com/watch?v=VUvxQ0SG3Bc
ne kadar paranoyak, korkak olduk diyen godamanlar.
ülkenin halinin farkında mısınız lan acaba?
~https://m.youtube.com/watch?v=80J0FCe69to~

Sizin kalleşliğiniz varsa
Bizim çelik gögsümüz var.
Trol oğlu trol. Buna inanan insanlar var ne yazık ki.
bu reklamı izlediğimde ve milleti tepkisini gördüğümde... yaa ne âlâkası var dediğimiz an
Ne sayko bir reklam.bu denli psikopat bir kurgu görmemiştim.
(bkz: complo)
gelen tepkilere bayıldığım reklam. herif gofreti yemiş tavasına zarar gelmesin diye de kağıt koymuş ambalaj yakıyor. peki o gofretlerin parasını da ödedin değil mi. protesto gibi protesto.
bir s2m anlamadığım reklam. zaten varsa da bir mesaj ben anlamam bu işlerden. ayrıca eskişehir de yaşayan bir olarak ben hep eti tüketiyorum. yaşasın eti.
mc donalds da topa girmiş. ülkeyi tehdit eden edene.

görsel
ülker grubunun reklamcısı hdpliymiş. şaşırmadık.
Şu reklamı izleyip de ya ne var bunda çikolata firması mı darbe yapacak ? Diyen ya ağır gerizekalidir ya da kripto fetöcüdür.

Açık ve net.
Lan sanki savaş açacaklar moruk bi sakin olun siz gofretsiniz.
(bkz: korkunçlu şaka)

bence tüm ülkeyi şakalıyorlar*.
cadılar bayramı reklamları daha az ürpertici oluyor bu nedir çokanat bey.

tanım: izleyeni ürperten ve murat ülker tarafından kumpas olarak değerlendirilen reklam.
akp'nin bilerek insanları korkutup evet oyu toplamak için yaptırttığı reklam. zaten ülker kendi markaları fetöcü değil ki ülker.
dün gece bu reklamdan sonra bir sürü insan rte'nin yanına gitmiş. buna fetö'nün reklamı darbe olacak diyenler de ayrı bir salak ayy hiçbir şey yok işte masum bir reklam diyenler de ayrı salak.
ne siyasetten ne gündemden bir haber olan bir teyzemin yorumuyla çikolata bisküvi reklamında vurdulu kırdılı şeyler gösterilmiymiş hiç ne saçma dediğini duyduğum reklam. heralde özetler nitelikte açıklaması. galatasaraya hakan şükür konusunda gereken düzeltilmeli dendiyse ülker'e de denmelidir bence.
1 Nisan yaklaşıyor, tuhaf şeyler oluyor. ilginç bir reklam olmuş.
hollanda bayrağı diye fransa bayrağı yakan, coca cola asan, portakal bıçaklayan, çikolatalı gofret darbe yapacak diye sabaha kadar nöbet tutan şizofrenlerle beraber yaşayan türk kardeşlerimin acısını paylaşıyorum.
Gördüğümden beri alt mesajları aşşağılarına yazdığım şekliyle yorumladığım reklam.
Reklamın savunulacak bir tarafı yok açmayın korkunçlu karı tadında çocuklar için düşünülmüşse felaket, bir o kadar saçma hiç bir yere varmayan aptalca bir reklam olmuş.
Reklamcı arkadaş ilginç bir çocukluk geçirmiş.
Hepsinin intikamını bir reklamla dışa dökmüş gibi gözüküyor.
Sonuç olarak ne 1 nisan mantığına, ne de abisine,ablasına şaka yapacak küçük kardeşlere uygun olmayan bir reklam hazırlanmış.
Diğer konuya gelirsek bu reklamdan darbe çıkarmaya çalışmakta en az reklam kadar saçma ve aptalca.
"Genç gofretler rahatsız."

''evini folyo ile kaplı bulacaksın''
Muhtemelen cristiano ronaldo şakasından esinlenilmiş.
https://www.izlesene.com/...rabasini-mahvetti/8324238

''aniden kendini kale direği olarak bulacaksın''
Yine saçma bir mesaj olsa da abisinin kendisini ezmesini yediremeyen kardeşi onu kale direğine bağlıyor.

''pis burunla çekilmiş şutlar seni bulacak''
Kale direğine bağlanan abiye sert şutlar çekilerek bir nevi intikam alınıyor.

''şimdi hesaplaşma zamanı''
Sen beni hep ezdin ben bu şekilde intikam alıyorum.

''tatlı sparişi vereceksin ama acılar seni bulacak''
Tatlı siparişi veren abi,ablaya tatlının üzerine veya içine acı bir şey koyarak intikam almak.

''1 nisan geliyor, hesaplaşma zamanı yaklaşıyor.. sana süprizlerim olacak''
1 nisan(şaka günü) geliyor beni ezmenin hesabını senden soracağım senin için hazırlanmış saçma sapan fikirlerim var.
Cemaat şu ana kadar 5-6 kere sahneye çıktı. Mit tırları, 17/25 aralık, 15 temmuz.
hepsinde olay gerçekleşmeden kimse birşey tahmin etmiyordu. Şimdi şunu sorarım: cemaat bi mesaj yollamak istese bu kadar açık bir reklamla bu kadar belli mi eder? Bence daha çaktırmadan şifreler verirdi.
internet, komplo teorileri için gerçekten çok uygun bir yer. Olayın özeti bu bence.
abilerin ablaların hamına koyduk, istersek hepinize bunu yapabiliriz mesaji içeren akp reklâmı.