bugün

5-6 yıl öncesine kadar ortalığı çalkalamıştı. Yavaşlatılmış ve korkutucu ses efektleriyle kripto darbe algısı oluşmuştu.
Asla masum olmayan ve ilk yayınlandığı zaman milleti gece yarısı sokağa döken reklamdı. Kimin neden yaptığı hâlâ bilinmiyor. Evet, fetö yaptı ama şahıslar kimdi?

Gerçekten tüyler ürpertici. Türkiye Cumhuriyeti devleti ilelebet payidar kalsın. Böyle cemaatçilere, dincilere memleket teslim edilemez!
Gece gece aklıma gelip korkutan reklam. O zaman denen paçavranın gülen bebekli reklamı kadar korkunç.
buna normal reklam diyen maldır.
kimse kusura bakmasın.

bişeler anlatılmaya çalışıldı ama kimse tam çözemedi.
En ürkütücü reklam kategorisi yapılsa ilk başa geçip bayrak sallayabilecek kapasitede bir reklam.

"
Reklam Kurulunca, toplumda endişe ve tedirginliğe neden olduğu belirtilen "Ülker 1 Nisan Şakası" temalı reklam kampanyası dolayısıyla TBWA ve Plasenta Reklam Hizmetlerine toplam 301 bin 766 lira idari para ve durdurma cezası verildi.
"
Kafalar 100000.
Elbette unutulacak. Bunu sorun yapmaktan vaz geçin.
Ülkerin mason olduğunu söyledim az evvel. Google da Ülker ve masonlar yazdığınızda bir miktar bilgi çıkıyor dikkatimi çeken bir bölümü aktarmak istiyorum;

--spoiler--

Ermeni Azeri savaşında Ermenilere Ülker grubundan 18 ton malzeme gönderiliyor, bu malzemenin çikolata olduğu iddia ediliyordu. Savaşın ortasında Azeriler ekmek bulamaz. Bir milyon savaş kaçkını açlık ve sefaletle pençeleşirken, Ermeniler, Ülkerler sayesinde çikolata dağlarına kavuşuyorlardı.

Aynı Ülkerler yıllardır, milliyetçi-mukaddesatçı çevrelerin de en büyük hamileri (koruyucu-kollayıcıları) arasında yer alıyorlardı. Sözgelimi bunlardan biri de Türk Dünyası Yazarlar ve Sanatçılar Vakfı'ydı...

Fetullahçıların Abant toplantılarının tertipçilerinden olan bu vakfın ihdas ettiği "Türk Dünyasına Üstün Hizmet Ödülü" Ülkerlere de verilmişti. Abant Toplantılarının değişmez isimlerinden biri de Bülent Arınç'tı. Ermenistan'a uygulanan ambargoyu delmek de Türk Dünyasına üstün hizmetin bir göstergesi olmalıydı!

Ne demişler? “Al gülüm ver ödülüm pardon ver gülüm..."

http://gercekulker.blogsp...abi-yoksa-sen-de.html?m=1
Murat ülkerin mason olduğunu bilmeyenler öğrensinler o halde. Murat ülker masondur. Fetö ile işbirliği de aynı siyonist kaynaktan beslenmekte olduğundan ileri geliyor. Ve dikkat edin inceleyin ekenomik olarak ülker en parlak devrini 2002-2013 arasında gerçekleştirdi.
reklamın iyisi kötüsü olmaz sözünü kanıtlayan reklamdır.
kim ne derse desin; en az maliyet ile, en çok kitleye ulaşan reklamdır. net. adamlar, paint terk bir reklam yapmış. izlemeyen kalmamış ülkede. yaptığım araştırmalara göre, her evden herkes izlemiş. bir evde, bunu izlemeyen yok. bu zamana kadar, hiçbir reklam yüzünden millet, sokaklara dökülmemişti. bu kadar çok reklamın döndüğü ve ilgi çekmediği bir piyasada, bu kadar hakkında konuşulacak bir reklam yapmak, bunu da en az maliyet ile başarmak, takdire şayan. yiğidi öldür; hakkını teslim et demişler. arkadaşlar, reklam, o açıdan başarılı. çok ses getirdi bir kere. o yüzden hakkını teslim edelim.

not: vallahi reklamı ben hazırlamadım.
Korkutucudur. Mesajın darbe marbe olduğunu sanmıyorum, öyleyse de bilemem ama sadece reklam yapmak için yapılmış gibi durmuyor. Öylesine yapılmış gibi de durmuyor. Hesaplaşma gibi kelimeler kullanılıyor; 1 nisan ile hesaplaşmanın ne gibi bir bağı olabilir? Ülker, reklamı kendisinin yapmadığını söylüyor ama sonuçta birileri yaptı bunu. Kimdir, nedir, amacı neydi?
Bilemiyorum Altan.
ülkerin konseptine uymayan, fetöcüler tarafından yapıldığı bariz olan reklam.
http://www.youtube.com/watch?v=_Naru3TuYdY
ülkerin 1 nisan reklamı budur arkadaş, gofret olur çikolata olur mutluluk orada mutluluk burada her zaman her yerde var denir falan çocuklar neşe içinde olur sonucunda pozitif bir dünya betimlenegelmiştir her zaman.

bu ne anasını satim?
hesaplaşma zamanı falan noluyoruz?
belli birileri yapıp sürüvermiş piyasaya, hoş o reklamı da kontrol eden ülker ekibi en az 50 kişidir.
belli yani büyük bir dolap dönmüş ortada.
reklam çok ürkütücü be, çocuk olsam çok korkardım.
bu reklam için "bi bok yok yea siz paranoyaksınız" diyen net art niyetlidir.

reklam çocuklar için değil kesinlikle. bunu görüp de korkmayacak çocuk olacağını hiç sanmıyorum. yetişkinler bile tedirgin olmuş. bir kere bu kesinlikle 1 nisan konsepti değil. 1 nisan şakalarında bu kadar keskin intikam vurgusuyla "şimdi hesaplaşma zamanı" gibi sözlerle karşı tarafa bilenerek bir yeri patlatmak, kaleye birini bağlayarak hedef tahtası haline getirmek gibi uç şeyler yoktur. infazı çağrıştırıyor. reklamda arka fondaki ses son derece şeytani. tekinsiz bir durum var ortada. ayrıca neden sağ üst köşeye en kutsal değerimiz olan bayrağımızı koymuşlar o da ayrı mesele. acılı pasta, adamın elindeki çatalın şeytan tasvirlerindeki nesneye benziyor olması, "acılar seni bulacak" tehdidi ve pastanın üzerindeki kremanın kanı andırması bence suikast iması taşıyor.

bu normal bir reklam değil. suya fazla vurgu yapılmış, onu tam çözemedim. normal ülker reklamında gofret olur, çikolata olur, çubuk kraker olur. şirin bir de çocuk koyarlar. bütün bunlar başka bir şey. murat ülker bunun bir kumpas olduğunu söyledi. yani ortada anormal bir şey var ve kimin yaptığı belli değil. "hesaplaşma zamanı yaklaşıyor" diyor reklamda. ha bir de "mutluluk planlanır" diyor o ürkütücü ses. daha ne desinler?

zaman paçavrasının siren sesi ve bebek temalı reklamı gibi korkunç bir alt metin taşıyor bu. ülker firması bu pirincin taşını nasıl ayıklayacak, hangi kanal bu tehdidi yayınlamaya cesaret etti ve reklam kimlerin elinden çıktı soruları kafamı kurcalıyor.
Nutella'nın silah olarak kullanılabildiği ülkede, gofreti adamın neticesine sokarlar.

(bkz: Bana Nutella attı ben bıçak attım satır attım)

Fazla da kafayı sıyırmamak gerek.
Zamanında ses kayıtları yapıp kurcalardım ve sesi tersine çevirince neler oluyor aşinayım.

Reklamın soundunda öküz gibi sezdim bunu bu yüzden.

Biri ters olanı terse çevirip düzü elde etmeye çalışmış
Herkes dalga geçebilir, peki, ama benim kocaman yuh! çektiğim olaydır .
zamanın siren sesli bebekli reklamı, bu reklamın yanında daha az ürkütücü kalır yani o kadar söyleyeyim...
Genç olmama rağmen epey urktum. Kimbilir izleyen 5 yaşındaki bir çocuk ne hisseder..
ortadogudaki amerikan oyunlarına işaret ederek adil oksuzun ülkeden kaçısının şifrelerini içinde saklamaktadır.
1nisanın enced hesabında harf degerlerini toplayıncada 16 nisan yapıyor, çok tedirgin oldum şimdi.
acilen kayyum atanmalıdır .
(bkz: ülker reklamının tersten dinletilen hali)
sabahtan beri muhabbetini az biraz okuyup yoğunluktan nedir ne değildir diye detaylı inceleyemediğim, akşam biraz izlediğim reklamdır. neyi amaçladığını anlamadım ama boşuna hazırlanmış öyle eften püften bir video olmadığını düşünüyorum.

ayrıca bazı komplo teoricileri şöyle birşey yapmış,
https://twitter.com/latif...status/848219922924699649
incelenesi birşey.

şahsen boş olduğunu düşünmüyorum. hep savunduğum bir düşüncem var. bunu ben akpartiyi desteklerken(şuan hiç birini desteklemiyorum) ve akparti fetoşun kucağından kalkmazken de savunuyordum. bugün de savunuyorum. şimdi illüminati millüminati diye dalga geçersiniz belki ama bazı konular da pek boş değil be kardeş.
götoş fetoş denen piç bir mason bence. ve dünyadaki hakim masonik zihniyet çoğunluğumuzca malum.
ve bu piç, bu namussuz, bu zürriyetsiz soysuz köpek islamın içinde masonluğun bir kopyasını oluşturmuştu. masonları ve fetoşun yapılanmasını az çok incelerseniz azıcık da olsa hak verirsiniz bana. (he dövlet babamız çok zeki olduğu için fetoşa kanmışlar o ayrı tabi. ben gerizekalıyım kanmıyorum. o zaman da kanmıyordum. ne istediler de vermedik dendiğinde de kanmıyordum.)

Şimdi özellikle şu twitterdaki incelemeye bakıyorum da, "bu piç ve ekibi neden masonların yöntemlerini kullanmasın ki?" diye düşünmeden edemiyorum.

Bence boş bir video değil. bir yerlere bazı mesajlar gönderildi sanki. çıkar yakında kokusu.

not: aktrollük gibi bir derdim yok sözlük. akpartiyi desteklediğim zamanlarda da öyle körü körüne bağlanmazdım. eleştirmeyi bilirdim.

Edit:niye eksilendik amk? Ananıza mı sövdük orospu çocukları.
Gençler reklam hakkında konuşulanlar gerçek. Daha demin bir dido beni boğmaya çalıştı. Canımı onu yemem sayesinde kurtardım. Nefsi müdafaya girer mi acaba?
Oğlum manyak mısınız lan üzerinize gofret mi atacaklar nasıl paranoyaksınız? az toprağa basın ayağınızı, atın şu manyaklığı üzerinizden.
görsel
Umarım gerçek değildir.