bugün

akp döneminde olmuş garip hadisedir.
Üzerinde düşünülmesi gereken reklamdır. Ancak şansen ben bunu fetö'nün hazırlattığını düşünmüyorum. yani adamlar bu kadar geri zekalı mı ki bir darbede girişiminde haber vermemelerine rağmen başarısız olsunlar, ikinci kez denemeye kalkacaklarını da bangır bangır bağırsınlar. bu, ben önce bi salaklık yaptım, şimdi tekrar yapacağım haberiniz olsun, gelin iyice ağzıma edin demek olur.

Reklam olsa olsa düşüncesizce hazırlanan bir çalışma veya propaganda için yapılan bir taktik olabilir.

Süreci iyi takip edersek zaten kimin için ve kim tarafından yapıldığı belli olur.

Reklamı hiçbir türlü onaylamıyorum orası da ayrı tabi.
bu reklamdan korkanlari gercekten anlamiyorum desem yeridir. lan praise abort dinlerken izledim reklami 0 sıkıntı. sübliminal diyenler gitsin gelenler * izlesin. hacı kendinize gelin.
Az önce izledim, reklamda en ufak yanlış birşey yok. Hemen algı operasyonuna başlamayın. Reklamı adam akıllı bi dinleyin önce.
Arkadaşlar 24 saat daha direnirsek ülker düşüyormuş.
Reklamın ilk 3 saniyesini dikkatle dinleyin arkada f 16 sesi var. Darbe günü azıcık f16 sesi duyan o sesi tanır.
Babamı Ülker Çikolatalı gofret öldürdü.
görsel
Küçük kardeş'den kasıt gılışlaroğlu mu lan yoksa?

Darbenin taşları yavaş yavaş yerine oturmaya başladı ki Atilla Taş da ikinci kez darbeden tutuklandı.
Bilmem kac yillik evrende bu salaklarla ayni doneme geldik amk.

Beyin islevlerini tamamen yitirmis bir halk.siyasal islamin geldigi son nokta.

Her gun daha ne olsa sasiririm dedikce yeni bir mallikla karsilasiyoruz.
Paranoyak olmak vatansiz kalmaktan iyidir. Yarin bir kalkisma daha olsa bu vatani koruyacak olan bu akcomar aktrol diye kucumsediginiz insanlar olacak hem de siz yine atm lere kosarken.
çarşı iznine çıkan erleri çikolatalı gofretiyinen organize eden ülk-er tatlı bahanelerle ülkeyi ele geçireceğimiş.

bu duyumu alan darbecilerden sorumlu devlet bakanı ülker'i arayıp doğru mu bu, yoksa bizi mi kek'liyorsunuz? diye açık açık sormuş. ülker yetkilisi hayır efendim olur mu öyle şey, yalanım varsa albeni diye cevap verince bakanın kafasına dankek'miş. ilk milli güvenlik kurulu toplantısında bu konunun altını çizi'yorum, bir daha da olmasın ha demiş.
reklamı izledim. hani çok zorlarsan bu işin içinde bir tuhaflık var hissiyatına kapılabilirsin. bu bir darbe ilanıdır yakında yine deneyecekler bu sefer ki çok daha kanlı olacak şeklindeki değerlendirmeler ise biraz uçuk gibi duruyor. netice olarak saçma bir reklam. ne alaka diyebileceğimiz bir metni var. ama temkinli olmak da lazım. darbeye hayır bunun yanında da danışıklı dövüşlere, ak tabanı konsolide etme çabalarına da hayır. evet çıksın diye olmadık işlere girenlere de hayır ulan!
yanarım yanarım da

milyarlarca yıllık evrende bu ülker ve recep le aynı döneme denk gelen talihime yanarım.

en az 10 yıldır evime ülker ürünü girmez, bedava dağıtsa almam. şok market dahil

hiç bir yan kuruluşunun kapısının önünden geçmem. recep le bir sıkıntılarının

olduğuna da inanmıyorum.
ben beğendim şakalarını baksana hepiniz fitil gibi olmuşsunuz sağlam kadro hazırlamış.
Böyle bir reklam nasıl bir pazarlama stratejisi aracı olabilir ki? Tamam reklamın iyisi kötüsü olmaz ama bu çocuklara hitap ediyor direkt ve ķötüden ziyade korkunç.

"Acılar seni bulacak..." kısmına ayrı ayar olduğum reklam.
Ne kadar paranoyak, gölgesinden korkan bi millet olduk? Ülkedeki beyinsiz sayısı ne kadar arttı diye sordurtan başlık.
tim burton'ın yatağında ters döndüğü reklam.
off şimdi günlerce konuşulacak. darbenin habercisi, tehdit bilmem ne . gta nın şifrelerini darbe şifreleri diye haber yapmışlardı o aklıma geldi.
mağduriyet is coming.
reklam çocuklara hitap etmiyor deniliyor iyi de zaten televizyondan yayınlanan reklamın daha distopyaya yakın bir hali bu hani korkuyla ilgi uyandırmaya çalışan bir reklam daha çok genç ve büyüklere hitap eden bir reklam ve sadece internette yayınlanmış önce bunu anlayalım. ve darbeyi çağrıştıran bir durum yok açıkçası, birkaç defa izledim ve göremedim. daha çok acımasız şakaları, hayalleri konu almış bir reklam olmuş. tehdit mi arıyorsunuz akplilerin referandumla ilgili görüşlerine bakın sadece tehdit, korkutma her şey var içinde. ama hükümetin tehdit ve korkutma politikası işe yarıyor baksanıza herkesin algısı bu yöne geçmiş. insanlara bakıyorum da ülke iyice aptallaşmış bir reklamdan bu kadar korkarak. bir de ülker hükümete yakın bir firmadır bunu da görmeyen insanlar var herhalde. hani biraz farklı bir reklam görünce hemen aptallaşmaya saçmalamaya başlıyor insanlar.
Bu kadar iğrenç ve saçma reklam görmemiştim.
Normal yollarla evet çıkmayacağını anlayan çomarların çikolata reklamından darbe çıkarmak suretiyle mağdur olarak referandumu manipüle etme yönündeki hamlesine kurban gitmiş reklamdır.
ülkerin yaptığı açıklama;

bu reklamın amacı vıdı vıd vıdı dedikten sonra bu masum şaka günü reklamını farklı noktalara çekenlerle ilgili tüm hukuki hakkımızı kullanacağız demişler.

işte tam küfürlük bir açıklama.

sözlük küfür timini davet ediyorum ülkerin bu akılsız saygısız açıklamasını yapan zihniyetlere.

bu nasıl bir basiretsizlik.

nesi masum bu çirkin reklamın?

komplo teorilerini bırak hedef kitlesi küçük kardeşler çocukların ruh sağlığına zarar.
Bu nasıl parti diyen ajan romanov gibi bu nasıl reklam dedirten reklam enteresan olduğu kesin hangi amaçla yapıldığı meçhul ülker iyi reklam yapardı aslında.
umarım ülkeri protesto etmek için bu seferde yanlışlıkla nestle bayrağı yakmazlar.
Kısıklı'da sabah namazı. milletimiz Reis'i korumak için tetikte beklemiş. aslan yürekli milletimize helal olsun.

Kim bu cennet Vatan'ın uğruna olmaz ki feda...
Şüheda fışkıracak toprağı sıksan şüheda...

görsel