bugün

Yavaş yavaş normale dönmesidir.
Öyle hurda arabaya 100 bin isteme dönemi bitiyor.
corona tam olarak bitince olacaktır.
insanların nasıl bu kadar pollyanna olduğunu anlamadığım bir ülkede yaşıyorum.
Bu ülkede birileri gidene kadar hiçbir şey normale dönemeyecektir yıllarımı yediniz hesaplaşma vakti yok öyle fanatiklerin gibi sadece iki saat içinde doları 5 tl düşürüp(ki bu çok hızlı hiç hayra alamet değil) ben tanrıyım havalarına girmek 20 senenin hesabını birilerinin sorması gerekiyor.
yarın görürsünüz ebenizin alnını...
bu ülkenin normali bile anormal.
1960 ve 1970 yıllarında denenen, sonuç olarak da hiper enflasyon ve 70 cent'e muhtaç olduğumuz sisteme döndük.
ne olur, dolar almayın arada ki farkı vereyim sistemi.
normal olan bu mu?
asıl enflasyonu mart ayında göreceğiz...
Ebleh yandaşların hezeyanıdır.

Bunlar hepten uçuşa geçtiler! Ne ki 70'lerde enflasyonu patlatan sistem hortlatıldı, bunlar sanıyorlar ki herşey yoluna girdi.

Göreceğiz...
Bir âbidin peşinden gidersen belki alışkanlığın kurtarır seni; ancak gerçek imam alimdir ve kimseye eyvallahı yoktur. Allah'tan gayrısına... Şüpheyle yanaşıp, ilmiyle kuşatır, imanıyla peşinden sürükler. Onun değil doğru kelamının peşinden gidersen adaleti parlatırsın; yoksa dünyalık bir şeyler için "kazan kazan" politikasıyla kurulmuş günümüz tarikat ve cemaatlerinin seni götüreceği yer şirk değilse bile, boş bir aldanıştır. Soruyorsun: Eskilerde adamın dünyalığını kazandığı bir mesleği varmış, bu herifin mesleği nedir, diye. Cevap: Hoca... Kendimize süper kahraman arıyorsak; gidip Süpermen... falan takip edin, evladır. Yerli ve milliyim, diyorsanız da Kara Murat neyinize yetmiyor? Her konuda böyleyiz: Koca ülkeyi bir adamın egosuna bırakmak da neyin nesi? Başka birini söyle, onu seçelim... Messi yokken Barcelona Şampiyonlar Ligi'ni alamıyordu mu sanki. Ronaldinho 40 Messi'yi suya götürür... Laf Buraya nasıl geldi anlamadım; ama son tahlilde Messi topçu değil! Gördünüz :-)
manyak olmaya karar verdim yanlış yazmış: Ebenizin hamam tası olacaktı. Doğrusu budur efendim. Düzeltmiş olayım.
Akp gidince olacaktır diyecem enkazı kaldırmak en azından 20-30 yıl sürecek.

Neden mi?

Geçiş garantili yollar, köprüler,
Hasta garantili hastaneler,
Yolcu garantili bilmem neler…

Ki bu daha buzdağının görünen yüzü.

Ama bu millete müstehak mı? müstehak…

Beter olsun.

Akıllanmaz bu köpekler.

Olan bu milletin binbir zorlukla yetiştirdiği eğitimli donanımlı insanına oluyor.

Çareyi Avrupa’ya gitmek olarak görüyor herkes.

Saygılar sunuyorum azizim…
Bir kaç gün içinde çarşı ve pazarda hissedeceğimiz normalliktir.
Tabii lan yarraam ne sandin ? Her sey normale dondu.

Bir gunde dolar 6 tl civarinda dusuyor, millet korkup dovizini bozduruyor, parasi olan da bugun dusukten aliyor. Zengin daha zengin oldu, malini mulkunu satip dun doviz alanlar batti. Tum bunlara ragmen aq muhalefeti de cikip bir aciklama yapamiyor. Koltukta 20 cm damarli dildo var sanirim...

Neyse ne demistim, tabii lan yarraam ne sandin ?
benim için normal büyük milletimizin meclisinin fonksiyonlarına tekrar kavuştuğu gündür. gazi meclis bu işgalden elbet kurtulacak.
(#45296332) bir gecede 22 bankayı hortumlayanlar gecede%7500 faiz leri çıkaranlar gitmeyecekte bu pislikleri temizleyen adam gidecek he, hay sizin gibi nankörün.
ben demiyorum vallahi billahi sizin haininiz diyor.