bugün

ne igrenc adamlarsiniz dedirten baslik universitede ciddi ise olabilir onun disinda mide bulandiricidir.
Mide bulandırıcıdır. Nasıl sonuçlandığını hepimiz gördük yakında. Evet.
Bizim toplumda ilime irfana ve muallime karşı bir saygı vardı bu olaylar sayesinde bu saygı da bitiyor nihayet. Bravo fantazi dünyanıza ne denebilir ki.
bir brazzers ana başlığıdır.
ben 1. sınıftayken ilk öğretmenime aşık olmuştum. adı fatmaydı. al yanakları, lüle lüle saçları vardı. kırmızı boğazlı bir kazağı vardı çok yakışırdı. çok güzeldi be...
Amerika ve Kanadada kadın öğretmenler ilkokul veya liseli öğrencileriyle bolca yaşadığı durum ve ilginç kısmı ise bunu taciz olarak görüp suçlanuyorlar.
Oldukça zor bir durumdur. Üniversite boyutu daha mümkün olmakla beraber lise düzeyinde olanları çok can yakabilir.
Bizim amsalak öğretmenlerimizin halt yemesidir. Lisede öğrencisine aşk gibi duygular altında yavsayan adam ortalarda ben erkeğim diye dolaşmasın. Abazanligin mesleği yok.
üniversitedeyken normal olandır.

lisede biraz sakıncalı tabii.

üniversitede iki yetişkinin birbirinden hoşlanması normaldir. evlenenler, uzun süre beraber yaşayanlar var.
öğretmen, ingilizce öğretmeniyse genellikle platonikten öteye gitmemekte.
Öğrenci için platonik. Öğretmen için ise sapkınlık, sübyancılıktır.

Allah evlerine ateşler salsin.
Etik değildir.
öğretim üyesi - öğrenci aşkı ise çok sorun değildir.
Türkiye'de akademisyenler arasında olabilecek durumdur. hatta evliliğini sonlandırıp evlenenler var. bu şekilde üç kişi biliyorum. ikisi evliliklerini bitirip evlenmişlerdi.
Universite zamanlarimda bir arastirma gorevlisi ile takilmistik. Sayiliyorsa oraya +1 yazin efenim.
olay üniversitede geçiyor ise normal karşılanır.
lan bizi m sınıfta 12 yaşında aptal birisi var 20 li yaşlarda olan hocayı seviyo mal yani hoca derse giriyo heycenlanıyo ve ayrıcada hocaya erkk yanına yaklaştımı kıskanıyo.
görsel

http://www.gazetevatan.co...m&utm_content=1074157
filmlere konu olmuştur.
öğretmen evli ve iki çocuk babasıymış. hadi kızın yaşı 17. kafasında kavak yelleri esiyor, daha doğruyu yanlışı ayırt edemeyecek yaşta. yaşı itibariyle yaptığı şeye bahaneler üretebiliriz ama eşek kadar bi insana hem de bir eğitimciye yakışıyor mu bu?
Doğruluğu kanıtlanmamış haber. Öğrenci de yalanlamış. Ne meraklısınız hemen insan karalamaya. Sorsan herkes dindar.
Para için öğretmenliği seçmiş insanlar olduğu sürece ergenliğe girmiş gençlerin fantezilerine eşlik edecek "öğretmen müsveddesi" haberi çok okuruz.
platonik ve masum bir aşktır. genellikle resim ve müzik öğretmenlerine aşık olunur.