bugün

Siktir olup gitmesi gereken cakma universite.orta okula donussun hemen. Tipsiz.
Telafi olarak yeni kazananları Aksaray'a götürürse en azından gönülleri kazanır.
biraz daha kasıp iyi bir üniversite kazanılarak aşılabilecek engel.
(bkz: hitit üniversitesi)
ben 2008 de başlayıp 2012 de bitirdim, adamlar bir kampüs yapılıyor söylentisi yaymıştı ilk yıl. geldik 2015 e daha temeli atılmamış.

bu arada,
çoğu beğenmez yozgatı ama bozok un kampüsü çok yerde yok. yozgattan daha büyük evet.
türkiye'de kampüs ortamı dediğin, abd'de lise kampüsü.
recep tayyip erdoğan üniversitesi 3 yıl öncesine kadar hiç yerleşke havası yoktu. şu an ki durumunu bilmiyorum ancak tahminimce bir değişim yoktur.
fatih sultan mehmet üniversitesidir.Herkes Allah'a emanet yaşıyor yemin ederim.
lise yıllarında izlediğimiz filmlerden heveslenip, sonrasında umdugumuzu bulamadıgımız Çapa Tıp Fakültesi kampüsüdür.
(bkz: haliç üniversitesi)

Bizim kolejdeki kantin bunların kampüs denen apartman dairesinden daha büyüktü.

(bkz: iki oda bir salon üniversitesi)
(bkz: necmettin erbakan üniversitesi) dir. bekliyoruz. mezun olmadan bitireydiler.
doğuş üniversitesidir efendim. yıllardır aynı binalarda yaşayıp gidiyorlar. şehirin içi ara mahallelerde üniversitemi olur yahu.
eskişehir osmangazi üniversitesi'dir. şantiye alanı sunmaktadır. eskişehir olmasa hic cekilmez...
gazi universitesidir. ulan liseden ciktik geldik bi baktik liseden kucuk bi kampus amk. bide uc fakulteyi dip dibe koymuslar alan iyice daralmis. cok sasirmistim ben.
(bkz: giresun üniversitesi)

kampüsü yok denebilir.
şehir merkezinde olduğundan kampüse ihtiyacı olmayan üniversitesidir.