bugün

sırat köprüsünde geziniyordur, derhal kendine gelmelidir.
insan aşkı kimde bulacağını seçemez. Birgün önüne hiç tanımadığı bir insan çıkar ölür biter ona. Anlayacağın olur olur.
ole bi hocaya denk gelemedik bir türlü.
Shameless'daki Lip'in profesörü gibiyse, bide lezbiyense dadından yenmez.
taze et manyağıdır.
ezra fitz.
Ortaokul arkadaşımın bizzat yaşadığı durumdur. Lisede geometri hocasıyla yakınlaşması sonucu hoslantiya dönen ilişkisi bu yaz düğünle taclanacaktir. Hayret etmiyor değilim bir öğretmen nasıl ogrencisine o gözle bakabilir. Kız olgun yasitlarina göre daha büyük görünüyor hocasida 27 28 yaşlarında mantiken düşününce doğal ama ne bileyim yine sey biraz.
kadın erkek farketmez en hafif tabirle hoş karşılanmayacak eğitimcidir. yaşlar kaç olursa olsun herkes yerini bilmelidir.
var var, kadın deliriyordu yok gel kahve içelim gel yemek yapıyım falanlar filanlar...
sınıfta da övüyordu sürekli, tabi çaktı millet.. çılgın milf ya..
Bakın bakın çok ilginç. Özellikle lise ve üniversitedeki erkek öğretmenlerde bu tarz eğilimler olabiliyormuş. Ben daha önceden yazdım da kimse inanmadı. Lan oğlum bir lisedeki hoca yıllar sonra öğrencisiyle evlendi. Sonra x bir üniversitedeki iki hoca biri bakar biri de evliydi öğrencileriyle evlendiler. Koskoca Fransa başkanı macron evlenmiş bunlar mı evlenmeyecek? Ama bilemiyorum herkesin hayatı kendine. Bir de mesela mümtaez türköne de öğrencisiyle evlenmiştir. Hani akp milletvekili olan eski eşi.
çok güzel fantezi, ama etik değil, öğretmenin başını yakar.
benim dershaneden bir matematik öğretmenim vardı. mutaassıp, sarışın, renkli gözlü bir hocaydı. bir gün erkek erkeğe sohbet ediyoruz işte hocam kamu düşünüyor​ musunuz falan diye. adam dedi ki ben mezun olduğumda atanmıştım bir kız lisesine. okul full kız öğretmenlerin yüzde sekseni bayan ben de yeni atanmış sarışın bir hoca. yanıma kızlar soru sormak için bile gelseler içim bir garip oluyordu bende en sonunda ya öğretmenliği bırakacaktım ya da bir kazaya karışacaktım.
sizede anlattığım üzere hoca belli ki devleti bırakmış, saygı duyarım gerçi hoca biraz kırık biraz şerefsiz ve bir çokta saf mütedeyyin tarafı vardı. bana anlatılan bu kadar.
Öğretmenler bu konuda çok rahat bana asılan ve açık bi şekilde reddettiğim hocam başka hocayla mı ilişkin var diyo size kalmadık canım ya çok terbiyesizsiniz rezilsiniz mesleğe ahlaka aykırı bu tavır keşke sizi deşifre edebilsek ama nerde başta hemcinslerimiz kuyruk sallamakla suçlar .
Bakın açık yüreklilikle söylüyorum, eğer öğrencisi liseli ise öğretmen kaç yaşında olursa olsun, pedofili sapıktır net.
hoşlanmanin mesleği olmaz.
Bknz: fransa nın yeni başbakanı.( c başkanı da olabilir, ismini hatırlayamadığım için böyle bakınız verdim. Şuan kendisinden 20 civarı yaş büyük olan hocasıyla evli.)
Öğrenci 18 den küçük değilse beni çok bağlamaz ama tutup seviyor diye fazla not veriyorsa filan oç dir.
Şimdi buldum.

Tanıştıklarında Macron 15 yaşında bir öğrenci; Trogneaux ise 40 yaşında evli, üç çocuk annesi bir tiyatro öğretmeniydi.

macron

Geçen sene Paris Match dergisine röportaj veren Trogneaux, “Emmanuel 17 yaşındayken, ‘Ne olursa olsun, seninle evleneceğim’ demişti” diyerek aralarındaki ilişkinin ne kadar güçlü olduğunu anlatmıştı.

iLGiLi HABER

işte dünyanın merakla beklediği seçimin sonucu
Lisenin son senesinde Paris’e yerleşen Macron her gün telefonda saatlerce konuştuklarını anlatıyor. Televizyonda yayınlanan bir belgeselde, 64 yaşındaki Trogneaux ise şunları söylüyor: ” Yavaş yavaş, büyük bir sabırla tüm karşı koymalarımın üstesinden geldi.”

Nihayetinde eşinden boşanan ve Paris’e yerleşen Trogneaux o günden sonra Macron’la hiç ayrılmadıklarını anlatıyor. 2007 yılında evlenen çiftin yedi torunu var.