bugün

EVET ÜLKEYE ALTIN ÇAĞINI YAŞATAN AK PARTY HARD DÖNEMiNDE VUKU BULAN GERÇEK. BAKIN AKP Li OLMAYABiLiRSiNiZ , HATTA APOLiTiK DE OLABiLiRSiNiZ AMA BABALARINIZ KENDi DÖNEMLERiNDE YANi KENDi ÇAĞINDA YUMURTA BANACAK EKMEĞi BULAMAZKEN GÜNÜMÜZDE KREDiLERLE OLSUN BURSLARLA OLSUN ÖĞRENCiLER BÜYÜK BOY PiZZAYI HER AKŞAM YiYOR, AKABiNDE GAMZELERLE Bi VAFIL KEYFi YAPIYOR , GÜNÜ DE OSMANLI KAVECiSiNDE KAPATIYOR. ANNELERiNiZi SAYMIYORUM BiLE , ÇÜNKÜ OKULA BiLE GiDEMEZLERDi.

BEN BABAMIN ÖĞRENCiLiK YILLARINDA HiÇ PiZZA YEDiĞiNi SANMIYORUM. (O ZAMANLAR PiZZA MI VARDI DiYEN TiPLER OLACAK ; PiZZA EŞDEĞERi ŞEYLER DiYELiM O ZAMAN )
THATS WHY AK PARTY iS THE BEST PARTY iN THE WORLD. (BURASI DA ERASMUSLA BiZE GELMiŞ ÖĞRENCiLER iÇiN )
ya şu level atlamayi biri öğretsin.
kim la o öğrenciler. ben hayatımda 2 kere "vafil" yemişimdir. pizza yemiyorum. haftada maks. 2 gün dışardan birşeyler yiyebiliyorum. anca yetiyo param. burs değil kredi verdiler ve verdikleri para benim anca yemek masrafım. geri kalan (ısınma,giyim,su,konaklama vs.) herşeyi ben karşılıyorum. eskisinden iyi ama daha iyi olması gerektiğine inanıyorum.
Öğrenciyim ve halen makarna yiyorum. Yalandır efenim.
öğrenci yemez artık çünkü vatandaş öyle bi hale geldi ki herşey ateş pahası makarna bile lüks oldu öğrenci ne yapsın? taş mı kemirsin.
Öğrenci adam her türlü makarna yer abi hatta makarnadan da ucuza yönelir bu devirde.
güncel Önemli Başlıklar