bugün

özellikle deniz kenarında, akşama doğru keyif için içilen bira.

öyle fazla değil. bir tane içeceksin. yanında fındık, fıstık. oh mis.
en ucuz biradır,happy time diye geçiyor yanlış anımsamıyorsam.öğle saatlerinde pek tercih edilmediği için bira içmek ucuz olur.
sıcak havada güzel gidendir. evet.
icip icmemekte kararsiz oldugum biradır.
en haz alınan biradır. ne sabah ne de akşam birası bu zevki yaşatır. ince kumun üzerinde kıyı dalgalarını ayaklarınıza masaj yaptırıyorsanız, daha da tatlılaşır.
yalnız başına evinin o aslında çok rahat ama bazı zamanlar diken gibi batan koltuklarında içiyorsanız asla Bodrum/Akyarlarda o altın gibi güzelim kumun üzerinde içtiğiniz bira gibi olmayacaktır. lakin yine de yapıyoruz, seviyoruz, içiyoruz.
güneşli ama serin antalya günlerinde hiç şüphesiz en güzel giden.
bir avuç tuzlu fıstık bir de akdeniz manzarası. mümkünse biraz yüksek açıdan, alçak uçan kuş bakışı gibi.
bir tanesi caiz ikincisi mekruhtur, yarasın.
soğuk, yağmurlu ve stresli bir iş gününde öğle arası yapılması gerekendir. dönüşte yarım saat daha sizi idare eder, sonra insanlara sinirlenmeye devam edebilirsiniz.

"eğer yeterince istersen bütün işler öğle arasında içmek için müsaittir." diyordu bir dizide. adam haklı beyler.
olsa da içsek birasıdır.
Oldukça keyifli olandır. Caddebostan sahilinden weihenstephaner in hepinize selamı vardır.
Akla sakarya Caddesi'ndeki üniversite yıllarını getiren biradır. Millet günlük telaşesinde olunca, hafif yumuşak olmak çok keyifli.
üçüncü açılırsa sonu yoktur.
güneşli havada, denize karşı içilirse tadına doyum olmaz.
buz dolu bir kovaya biralar görülmüş ve parka çıkılmışsa lokum gibi gider. (bkz: seğmenler parkı)
bi de aç karna içiyosan kesinlikle daha ucuza daha çok etki göstermesi için içilebilir fakat keyifsizdir.
insanın uykusunu getirir.
Öğle birası. Öğle yemeği. Öğle molası. Türkçe katlediliyor.
mayhoş benliğimi nahoş yapan biradır.
özellikle tatil yörelerinde sıklıkla yapılan eylem.

önce birkaç bira yuvarlayacaksın, ardından hoop denize. oofff diyorum.
özlenen eylemdir.
Her işverenin çalışanlarına ısmarlaması gereken biradır. Herkes bi 2 tane çakıp kendine gelsin.
efsane biradır.

izmit tarafında olan varsa geleyim, ısmarlasın.
Beck's, soft ve lezzetli bir başlangıç sağlar.

görsel
Yagmurcu abi inşallah kızmaz. Meryem ana'da turco var. Orada yolluk yapmıştım da.

içim yanmış içim. Allahım sen cehennemde yakma.

görsel
yağmurcu abin kim lan benim olduğum yerde...verdim desturunu götür kardeşim afiyet olsun.