bugün

Seven herkesin yaptığı eylemdir. göremediğin bir kişinin resmine bakarak avunursun...
özlem hiç bitmeyecekse acıtır, çok acıtır hemde.
Arkada ezginin günlüğü de çalıyorsa ağlatacak durumdur.

Seni diye tuttum kedimi dizlerime yatırdım.
Seve seve tüylerini uykulara götürdüm.
Çekmecemde resmin vardı, baka baka bitirdim.
Gözlerimle sana güller papatyalar getirdim.

Yan kalbim yan,
Külden adam olur san.
Yan kalbim yan,
Kaçamazsın sevdadan.
sevgilinle aranda 10 saatlik mesafe varsa, graham bell'e şükran borçluysan, uyanmak demek günaydın mesajıyla eş anlamlıysa fotoğrafını bakmadan çizebilecek raddeye gelmişsin demektir.

not: kendimden biliyorum.
bakıp bakıp iç çekmektir gözleri nereye bakar elleri nerdedir diye hayıflanırsın derin bi ah çekip bazen yırtasın gelir resmi sonra kıyamazsın öpersin bağrına basarsın seversin usulca. mesafeler adamı kudurtsada avunmaya çalışılır işte. sahici olmadan hiç bir şey kopyası ile tesilli aranan durumda olunur.

(bkz: kendimden biliyorum)
o resim aslında canı en çok yakandır ; eğer onu özlediğinde resmine bakarak özlem gideriyorsan canlısını göremiyorsundur ve bu büyük bir kayıptır.
eskidendi o şimdiki gençler kameraya bakıyorlar özleyince... ya da 3G denen teknolojinin tadını çıkarıyorlar. yani onlar öyle olduğunu sanıyorlar..
yoksa gerçekten özleme duygusunu tadamadan, derinliğine eremeden yüzeysel yaşayıp bitiriyorlar çabucak...
Kötüdür,lanet olasıdır.En iyisi resimi en başında atmaktır.
isyan etmek.
daha da özletir..
Fotoğrafa bakıp iç çekmekte sevdaya dahil mi?
Yapilabilecek başka bir şey kalmayınca yapilan şeydir.

Kırmızı Tuborg ile yapılması tavsiye olunur.
bakıp neyini sevmişim neyini özlemişim diyorum. kendimi sakinlestiriyorum geçiyor.
Boşuna aşk acısı çekiyorum çaresizim romantiğim triplerinde kasmayın.

Zira böyle şeylerden onun haberi olmuyor.
Çok feci bir durum sanırım ama şu anda öyle biri yok.
Bir nebze olsun hasret giderme eylemi.
Birlikteyseniz hala resmine bakip yüzünüzün gülmesine katkı saglayabilirsiniz ama eğer ayriyken o resme bakarsanız içinizi dağlarsınız.