bugün

Siklememek.
amaç ne?
yatağa düşürmek mi?
Neyine güveniyorsun bilmiyorum ama kurtarmaz deyin.
sürekli ondan daha üstün olduğunuz konulardan bahsedin.
özgüveni yüksek kızlara fazla şe etmeyin çocuklar sonuçta özgüveni yüksek kişi bulunduğu toplum kriterlerine göre özgüvenine sahip oluyor. yani önce o güveni kazandığını düşündüğünüz çevresine bakın. ondan sonra zaten yazık deyip üzüleceksin kızın haline.
kilomu almışsın, göğüslerin beklediğimden küçük duruyo, bıyıklarınmı çıktı senin, neyse görüşürüz..

kız iptal, kız bitik...
Ona küçük sürprizler yapın, Ona bok kafalı olduğunu, saçlarının kötü gözüktüğünü, pantolonunun ıslak olduğunu söyleyin. Farkında olduğu şeylerden bahsetmeyin, mesela ojen sökülmüş derseniz bakar ve öyle olmadığını görür, ama dişlerinin arasında maydonoz veya sucuk olduğunu söylerseniz, gerçeği öğrenene kadar ddos yemişe dönecektir, hassas insanlarız.
(bkz: ddos)
(bkz: ciddiye almak)
Birkaç tane taktik vereyim ancak bu taktikleri kullanmak adiliktir insanlık dışıdır tavsiye edilmez.

a)karşındakinin bir kusurunu bul örneğin dişleri eğri, aynı özellikleri taşıyan ortak tanıdığınız birisini öne atarak x kişisinin dişleri nasıl değil mı yamuk yumuk berbat vs. karşınızdaki burukluk yaşayacaktır sizi onaylarsa sadece burukluk değil bir nevi size karşı eziklik hissedecek.

b)size bir şey söylediğinde duyduğunuzu hissettirin cevap/tepki vermeyin bunu her zaman kullanmayın kullanılma yeri espri yapıldığı zamandır.

c) kendinde beğenmediği bir özelliği vardır mutlaka bunu öğrenip sürekli o özelliğini öne sürüp rahatsız edilebilir.

d)otoriter olun özgüveni yüksek kişiler emir almayı sevmezler emir almaya mecbur bırakınız,borç para vermek bu konuda yardımcı olabilir.(borç alan emir de alır/1.selim)

e)başarısız olduğu konu hakkında siz başarılı olmaya çalışın bunu öne sürerek aranızdaki farkı hissettirin.

Kendimi huzursuz hisettim yazarken daha birçok şey var ama kullanmayın bunları bazı şeyler insanligınızın önüne geçmemeli. Cinsiyet ayrımı yoktur verilen beş yolda da kullanacaksanız karaktersiz insanlar üzerinde kullanınız içiniz rahat olur.
Özgüveni yüksek olmak demek kendini dev aynasında görmek ve bu şekilde sunmak değildir.

Bunu yapan kişinin özgüveni sanılanın aksine yüksek değil epeyce düşüktür. Bu eksikliği örtmek için bilinçsiz şekilde çabaladigi için böyle davranır.

Hepimiz insanız ve hepimiz hem hayata tutunmak hem de psikolojik dengemizi sağlamak adına savunma mekanizmaları gelişTiriyoruz.

Bunun kötü bir tarafı yok. Kişi kendini prenses sanıyorsa benim için sorun yok ama eğer bu kişi kendini prenses Sandığı için insanlara kötü davranıyorsa onları küçük görüp hakaretvari konuşuyor ve davranıyorsa işte o zaman benim için av sezonu açılıyor. Böyle kötü niyetli insanları olduğu yere gömmek istiyorum.
Aşağılamak, kaç erkeğin altında inlediğini reklam etmek falan filan.
kendi komplekslerinden arınacağına, özgüvenli insanlarla uğraşan kompleksli kişilikleri gösteren yollardır.
oturup ciddi ciddi özgüven düşürme yollarını aramışlar.
bu ucuz numaralarla olsa olsa kendi kompleksli kişiliğinizi dışa vurursunuz. hepsi bu.
konuştuktan sonra ona sakız uzat bi sıfır öne geç.
Ağzına kürekle küçük dokunuşlar yapın.
Düşecektir.
(bkz: montla sıç)
Ayakkabısının kötü olduğunu söyleyin.
özgüveni yüksek bir kadın havalı havalı konuşmaz, kimseye tepeden bakmaz, kendini anlatmaya çalışmaz. çünkü bunlara ihtiyacı yoktur. o yüzden boşuna uğraşmayın.
Ozguveni gercekten yuksekse, ben buyum demez, sen busun dedirtir. sana koz vermeyecektir merak etme.
insanı kendi silahı ile vurmaktır bunun adı. kötü koktuğunu söylersin oturur izlersin.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar