bu adam bir bana mı seksi geliyor ya . yeşilçam dizisinde bir de son coverı tutsak ın klibinde falan bayağı bir beğendim bu adamı.
bir dönem kanal d ekranlarında (bkz: yabancı damat) dizisiyle çok daha tanınan erkek oyuncu. daha sonraki projelerini takip etmedim zaten. tanrısı var yakışıklı çocuk.
En begendigim aktörlerdendir. Yabancı damat' tan sonra uzun süre pek ortalarda gözükmedi. Yetenekli, yakısıklı, efendi, düzgün öff işte kısaca cok iyi oyuncu. Buraları takip ediyorsa seviliyorsun Özgürcüğüm.
Kendisi çok çok çok çok güzel insan.sesi de çok çok çok çok dokunaklı insan.
Kendi gibi sesi de guzel*
bu herif bi türlü yaslanmadi yaa.
Insanin adami yiyesi geliyor yavv cok datli.
ceyda düvenci ile birlikteymiş.

http://www.gursesgazetesi...-goruntulendi-h11628.html
Kıvanç tatlıtug'dan kat kat daha yakışıklı ve daha sevimli oyuncudur.

Ama hiç onun kadar abartmadınız. Tü size.
Gece polis tarafından atılan gaz bombasının kapsülünün çarpmasıyla bacağına 4 dikiş atılmış şarkıcı - oyuncu.
müzisyen kimliği ile öne çıkması gerektiğini düşündüğüm kişi. düşüşüm şarkısı çok güzeldi ama devamını göremedik.
sesi ve yorumu bu denli guzel olup anlamsizca hakettigi yere gelememis muzisyen.

ayrica soyle olaganustu bi performansi bulunmakta. http://www.youtube.com/watch?v=AOQhO3C-hC0
yabancı damatta ki nazlı karakterine najlim diye hitap eden niko karakterini oynamış insan.
Leyla ile mecnun dizisinde an itibarı ile konuk oyuncu olarak katılmış yabancı damat dizisiyle tanıdığımız ünlü oyuncu.
gecenin bu saatinde beni benden alan fırtına şarkısını saatlerce dinlememe sebep olan kişi. ağzına sağlık. http://www.youtube.com/watch?v=AOQhO3C-hC0
oyunculuğu beni rahatsız etmeyen, ilerleyen zamanlarda kendini çok çok daha geliştireceğine inandığım, sesinin tınısını beğendiğim, özellikle düşüşüm adlı şarkısını beğendiğim sanatçı.
Özgür Çevik (27 Mayıs 1981, Ankara), Türk oyuncu ve şarkıcı.

Beş yaşına kadar istanbul'da büyüyen Çevik; ilkokulu Amasya, ortaokulu Lüleburgaz, liseyi ise Bingöl ve izmit'te Kocaeli Anadolu Lises'nde okudu.

1999 yılında istanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe bölümünü kazanarak tekrar döndüğü istanbul'da, eğitimle birlikte müzik çalışmalarına da devam etti. 2007'de mezun oldu. Çevik 2004 yılında Akademi Türkiye yarışması ile tanındı. 2004-2007 yayın döneminde ekrana gelen Yabancı Damat dizisinde Niko karakterini canlandırdı. Avrupa Yakası'nda ise 150.bölüm'de konuk oyuncu olarak katıldı. Manav Özgür karakterini canlandırdı. Kavak Yelleri dizisinde konuk oyuncu olarak kendi ismi ile oynadı. show tv de "gece sesleri" adlı dizide başrol canlandırdı ve ardından "Balkan Düğünü"nde oynadı. yakışıklı çocuktur.

kaynak:

http://tr.wikipedia.org/w...C3%96zg%C3%BCr_%C3%87evik
balkan düğünü dizisinin ilk bölümünde koşan insan.
koştu koştu durmadı yavrum.
bu kadar yıldır, onlarca dizi arasında, sadece iki tane " ah keşke bu adamdan bir tane de gerçek hayatta olsa, o da benim olsa " dediğim karakter var. biri niko * , diğeri seyhan * . ne hikmetse ikisini de özgür çevik canlandırıyor. hem yetenekli, hem yakışıklı... galiba bu adamın da katkısı var beğenmemde. o ikisi olamıyorsa 3. seçenek olarak özgür' ü de kabul edebilirim sanırım. *
babasının asker olması sebebiyle türkiyenin bir çok ilini dolaşmış şahsiyettir. kendisi bingöl anadolu lisesindede okumuştur. en çok take me back to my boat on the river şarkısını sevmektedir o zamanlar. yıllar sonra akademi turkiyede gördüğümde dumur olmuştum. hele yarışmadaki pınar adlı kızla flört edince anladım ki bu özgürün kız zevki hiç değişmemiş. bingöl anadolu lisesinde okurken çıktığı kız aynı tip bir kızdı. küçük burun , bol ve gür kıvırcık saç yumağı. bazı şeyler ünlü olsan da değişmiyormuş. zamanında şeş beş diye dalga geçtiğin bir gün acayip ünlü olabiliyormuş. demek ki o zaman insan tanımıyormuşum ve benden yetenek avcısı olmazmış.
Haramiler'in mavi duvar şarkısını oldukça güzel bir şekilde tekrar seslendirmiş,ilk albümü olan düş ün ce'de yer vermiş,müzik dünyasına giriş yapmış aynı zamanda oyunculuğuyla tanıdığımız,başarılara imza atan insan.
geleceğinin hoş olacağını inandığım,sözlerinin gözel olduğuna inandığım insan.
yeni albümünün klip çektiği şarkısını dinledikten sonra, afedersiniz de kendisine "çakma feridun düzağaç" diyesim geliyor. ama demiyorum.
Yeni albümündeki

Bir daha aşık olamam
Bize Kalanlar
Aşk Demledim ve Boş Günüm adlı şarkıları Nehir Erdoğan'a yazdığını düşündüğüm, güzel sesli, yakışıklı adam...

Yabancı Damat ile gönülleri fethetmiştir.. Albüm için bu kadar beklemesine eskiden anlam veremezken, nedeninin ne olduğunu daha yeni yeni anlıyorum.
istanbul üniversitesi felsefe bölümü mezunu.