bugün

Özgecan aslan adlı yavruya tecavüz eden şerefsizin bir kızı olmasıdır.
Allahın belası mahlukat...
ne yazık ki bu anasını değiştirmeyecek.
gidenide geri getirmeyecek!
küçük yaştaysa kesinlikle babasından uzak tutulması gereken kızdır. yeteri kadar büyükse zaten babasıyla aynı şehirde bile durmak istemez.
offf, o kız büyüyüp bunları öğrenirse ne olacak...
Tecavüz eden 20 yaşında. En iyi ihtimalle 2-3 yaşındadır yavru.
Babanın tecavüzcü olması...
Ulan herkesin hayatını mahvetti it.
insan anasını babasını seçemiyor ne yazıkki. umarım tüm bu olanardan hiç haberdar olmadan bir yaşam sürer.
Kızının yüzüne nasıl bakacaksa.
babasinin yaptigi pislikle ilgisi yoktur. bu konunun icine dahil edilmesi de yanlistir. sakin yapmayin.
Kızının babasından uzak durmasını gerektiren durumdur. Umarım özgecanın ahı bu yavrucaktan çıkmaz.
sari sacli tatli bir yavrucak. aslinda sevinmemiz lazim onun icin. babasinin ne mal oldugunu gordu. ama gormesi icin ozgecan gibi agzi sut kokan anasinin bir tanesi kizin olmesi gerekti.
içim acıdı be. düşünüyorum babam böyle bir pislik olsaydı ne yapardım diye?
Bu işlerin 'sizin ananız bacınız yok mu' diyerek çözülemeyeceğinin kanıtıdır.

Kadınları onun bunun bilmem nesi olarak değil de kendinde-birer-birey olarak tanıyın ve tanıtın artık.
Evine bir kargo veya satıcı geldiğinde sanki içeride erkek varmış izlenimi uyandırmaya çalışarak kapıyı açtığını, sokakta yürürken iki kulağına da kulaklık takamadığını, acaba arkamdan biri geliyor mu diye sürekli arkana bakarak tedirgin bir şekilde yürüdüğünü, birinin seni takip ettiğini anladığında telefonla konuşuyormuş numarası yaptığını, birinin cinsel tacizine maruz kaldığında "Neden bana değil de sana olmuş acaba?" derler, sana kötü gözle bakıp seni suçlarlar diye kimselere anlatamadığını, otobüste tacize uğradığında sesini bile çıkaramadığını, yolda biri sana laf attığında yaptığın şeyin sadece başını öne eğip adımlarını hızlandırmak olduğunu, taksiye bindiğinde acaba doğru yoldan mı gidiyor başka yöne sapıyor mu diye elin telefonda tedirgin bir şekilde yolları izlediğini, Türkiye'de kadın olmanın ne kadar zor birde sen düşün.