bugün

Dikkat edilesi vs dikkat edilmesi gereken. (bkz: Tarafını seç)
Yürümeye asılmaya gerek yok. Varsa niyetinizi direkt belli edin O şekilde konuşmak istediğinizi söyleyin. Olumsuz olsa dahi En azından kendinize yakışanı yaparsınız.
Kıza yazmayın siz yazarsanız ezik durumuna düşersiniz. Emin olun kız sizle konuşmak istiyorsa zaten bir şekilde yazar bahane çok. Kıza çok hevesli gibi cevap vermeyin çabuk sıkılır.
Oğlum siz bu önerileri kaale almayın. Kızlar ilgilenen ve darlayan erkekleri sever. Sahip olduğunuzu hissettirin.
Kız olmasına dikkat edin yeterli. Şekilden şekile girmeyin. Sahte olmayın kardeşim. Ewed.
(bkz: türkçeye özen gösterin)

Sizi kaliteli gösterecektir.
bir kıza en son dmden yürüdüğümde lise 3. sınıftaydım zaten o da sevgilim olmuştu. o yüzden pek hakim olmadığım noktalardır.
Direk resminizi gonderin bosu bosuna kurek cekmeyin sonra
Nihayetinde dunyanin en kibar adamida olsan resmini gordunse begenmezse engellicek seni kadinlar yazmana degil resmine bakar evlat.
Özgüvenli olun, özgüvenli olduğunuzu gösterin. Özgüvenli olmakla kibirli olmayı karıştırmayın, kibirliyseniz bile bunu başta göstermeyin. Sahiplenici duruşa geçmek için biraz sabredin, ters tepebilir. Zamanı geldiğinde ise çok hoşuna gider. Kıza özel olduğunu hissettirin, buna her kız bayılır. Baktınız kız ilgiden dolayı havalandı, yazmayın. O yazar bu sefer.
Resmen hemcinslerime ihanet ediyorum djdjdd.
Ve Son madde bana yürümeyin, allah rızası için. Sadık olduğum biri var. Yürüdüğünüzü de geç anlıyorum, bu yüzden bana bu amaçla yazmayın lütfen. Zaten sonuç belli.
ifşalamayacağından emin olun. ürkütmeyin
Boy sorduğunda neyin boyu olduğunu netleştirin. Ben, hep aynı hatayı yapıyorum ondan sonra buluştuğumuzda devasa bir hayal kırıklığı yaşıyorlar. O karanlık atmosferde cinselli seks falan dönmüyor o saatten sonra. Samimi bir uyarı arkadaşlar.
yengeç gibi yan yan gidin de kendisine yürüdüğünüzü anlamasın.
Borsa bugün ne olur diye sorun.
--spoiler--
-kızı darlamayın,neden cevap vermiyorsun,sustun demeyin
-gereksiz soru sormayın,az kızın profiline bakın
-çiçek,böcek emojisi yollamayın,kızlar bundan hoşlanmıyorlar
-doğal olun
-mesajınızı emojilerle boğmayın.
--spoiler--

bunların tam aksini yapıyom ben.

ulan bende diyorum neden düşmüyor.
kibarca yaklaşın. adım adım ilerleyin.

görsel

görsel

görsel

sonunda zaten mutluluk gelecektir.

görsel

görsel
doğal davranın kendiniz olun.

görsel
Basit yöntem,

Birinci adim Kısa bir muhabbetten sonra olaylar sarpa sarmadan koz heyecanini kaybetmeden etkileyici bir resminizi atın ve muhabbeti azaltan taraf siz olun tartin bakalim konuşmak istiyor mu? Eğer istiyorsa bu olumlu bir sinyal.
ikinci adim isi cok uzatmatmayin buluşun. Coook uzun uzun ayrintili yazicaktimda vazgeçtim sanki sözlükte herkese yürüyormuş havasi olusmasin.
Komiklikler sakalar
ilgilendiğiniz kıza ooo abla o çok ya o paraya ben şahin alırım, az indirim yapsana yolsuzuz ihtiyacımız var deyin kesin verecektir... size cevabı.
başlık nedir? nasıl açılır? sorularını hiçe sayan başlık.
Saygıya dikkat edin arkadaşlar. Yürürken değil her mesajlaşmanızda. Saygı olduktan sonra diğer her şey geliyor.
Hemen sozluk kasti whatsapp var mi? Dememek lazim.
Onu ingilizcenizle etkileyin!

görsel