bugün

Çalışıp devleti kazanamadığı için olabilir.
Bide bunların özel üniversitede imkanlar devletten daha fazla diye savunanları vardır.
Geç bu ayakları denilmelidir.
fakirlerin zoruna gitmiştir.

asdasda günde 15 saat ders çalış,ben hiç çalışmadan kazandım.

enayiler sizi.
Geneli 6 yılda zor bitirir. Burdan da anlayabilirsiniz zaten mal olduklarını.
özelde okurum en iyi kariyeri ben yaparım kimsede karışamaz sorunsalı.
(bkz: malsın ama para sende) demı
(bkz: fakirim ama zeka da bende)
naaaabeeeerrr.

devlet ünili gencin cevabı.
mal değil tembeldir, zengindir, çalışsa da bir halt olamayacak ösym sınavları için çalışmayı sevmiyordur.
Diplomada burslu okudu yazmayacak.
tam burslu okuduğu takdirde bir çok devlet üniversitesine kıçını sallaya sallaya girecek kişidir. önerme koçu burssuz kazanma sıralamasıyla rahatça çürütülebilir.
havalanıyorlar iki ayda, ulan beraber yemişiz içmişiz oturup kalkmışız nerden geldiğini bil. tabi tam ücretli okuyup hazırlık okurken bile yılda 24 bin lirayı bayılırsam bende havalı olurdum herhalde.

not: senin okul uzar şeker kız.
burslu olanlar istisna olabilir. Genelleme yapmayalım gençler.

PS: Halis mulis devlet okul cocuğuydum. "since ilkokul"
mallık, üniversite öğrencileri arasında normal dağılım gösterir.
Okuduğun bölüm beş para etmez vasıfsız bi bölümse,geçmiş olsun nerde okursan oku malsın.
Mal değil de zengin diyelim.
Adam gezip tozup bir yandan da okuyor, üstüne iş bulma kaygısı da yaşamıyor.
Kim bulsa bu fırsatı kullanır sonuçta.
sen ne için okuyorsun? meslek sahibi olmak ve nihayetinde para kazanmak için.

adam üniversiteye lüks sınıf aracıyla gidiyor. aldığı eğitimi sırf eğitim olduğu için alıyor, zorunda olduğu için değil. bence kaderin bir oyunu olarak fakir olan maldır. ahahahs, zengin olan ve özel eğitim alan doğal olarak daha zeki biri olacaktır.

tabi bunları bir yıl kadir has’a gidip bırakan, üniversite işini tamamen gereksiz bulan biri olarak söylüyorum -ki ben okula direkt yetenek sınavında 7. olarak girmiştim ehehe. bak ne diyorum; yetenek.
evet doğru. hepsi değil tabi ama içinde mal insanlar oluyor.
Devlet üniversitesine nazaran daha kaliteli arkadaşlıklar kurup daha özel aktivitelere katılacak olan 'sözde' maldır. Ben Dumlupınar Üniversitesinde okuyorum, sidikli sümüklü kıllı kızlarla ders görüyorum şuan. Zaten bahar şenliklerine de Bedirhan Gökçe gibi ilahiciler geliyor.
eğer çocuk beyinsiz olmasaydı ailesi onu zaten özel okula göndermezdi. demekki çocuk anlamıyor ki aile parayı bastırıp çocuğuna diploma falan alıyor.
özelde okuyorum son derece doğru bir tespit açık ve net.
Tam burslu okuyanlar dahil mi ?
Özel üniversite de okuyan zenginin işi hazırdır zaten. Gelecek kaygısı yoktur, babasının işinden devam eder.

Özel üniversite de okuyan fakir ise burslu okuyordur, zehir gibidir. Zeki değil çalışkandır, bu yüzden üniversiteden sonra işe girmesi kolaydır. Üniversitenin ismi sağolsun.

Orta kesim ise zaten özel üniversite de okuyamaz.
He he biz malız sen devlette okuduğun için süper zekisin. sie fakir pipisi.
Peki ya burslu okuduysak?
Hadi len oradan . Yaran var galiba ?
abim özel bi üniversitesinin hukuk bölümğnde akademisyen geçen sınav kağıtlarını yanımda okuyordu...ankara hukuk mezunu biri olarak söylüyorum ki gerçekten gerizekalılar ve bu kişiler ilerde hakim-savcı,avukat olacak...
özel okulların olanaklarını gördükten sonra ben okurum kardeşim. sen de bunlar mal diye ortalıkta dolaş.