bugün

evet efendim...

uludağ sözlük adı verilen birçok insanın mozaik oluşturduğu, her telden insanın rahatça konuşabildiği fakat hak hukuk gibi konular biz mütedeyyin ak partili dindoş kesime geldiğinde tüm bu özgürlük şakşakçılarının bok yemiş bülbüle dönerek sustuğu sanal platformda, özel mesaj fasilitesini kullanan bayan yazarların asıl niyeti ve mesaj atmasının ardındaki tüyler ürperten seks kokuusunun dinlerce metre öteden alınabildiği, sakalları diken diken eden kan dondurucu gerçek.

yani sıcaktan pipi oldum resmen. messi'ye benzeidm umufak oldum böyle töbe bismillah ismail türüt gibi terler boşaltıyorum vallahi. az evvel'de sehpaya oturdum tam oldum yani. yatalak valideciğim aşağıda ekmek kızartıyor arkadaşlar. milupalı kızarmış ekmeklerimi yiycem akşam yemeğimi temin yedim güzellik uykusundan kalktıktan sonra. bu da aperatif yemeğim. kız bacım da dolma sarıyo of çok mutluyum gerçekten ya. 1-2 saat önce valideciğim uyandırdı beni. napsın o kadıncağız da ya bir başına koca yok başında eve gelmiyor kocası. artık eski romen dalgalarına falan mı gidiyor ne yapıyorsa. ama amcam federiko almanya'ya tekrar dönmese babamı şikayet edicektim de, gitti işte. telefonla arar söylerim neyse. güzellik uykusundan kaldırmasının sebebi kapıcı sinan abi aidatları topluyormuş anneciğim de beni uyandırmış parası yoğumuş. hemen kalktım paramız bol kardeşim, çıkardım bastım 50 lirayı sinan abinin alnına. aidat 30 bizim burda eskiden 20 ydi zam yaptılar.

50 verdim iki kıvır üstü de senin olsun dedim kıvrdı resmen pezevenk. öyle paragöz adam. bildiğin apartman koridorunda oynattım. sonra işte pideci rahmet abinin yanına uğrayayım ne zamandır görmüyorum, öldü mü kaldı mı ne yaptı diye giydim sandaletleri jöleledim sakalları ve müslüman adımlarıyla kahraman edasıyla yürümeye başladım. camdan gel gel işareti yapan kahpeler yine rahatsız ediyor, cinsel penisime bakarak derin bir ah çektim içim yandı diye türkü söylüyorlardı sanki. pideci rahmet abinin dükkana geldim, baktım kapıda oturuyor lavuk.

kafasına mendili ıslatıp koymuş sıcaktan sanırım ya da iyice kafayı yedi.

hbbia: selaminko, naber abi nabıyon?

pideci rahmet abi: iyidir habibim nerelerdesin, ben de öldün sandım sümeyye haşa.

hbbia: abi şom ağızlılık yapıyon ya tayyip korusun saçmalama ne biçim laf. geldiğime pişman etme mınakko.

pideci rahmet abi: şaka lan şaka gel otur çay getiriyim sana.

hbbia: cimrinin tekisin be abi kusura bakma da amına koyim bu sıcakta çay mı içilir?

pideci rahmet abi: harareti alır iyi gelir.

hbbia: siktir a.q.. kola getir, kola içicem ben.

o esnada yoldan bir kız, bir afet, yok yok bir izmirli geçiyordu sanki. dimdik memeleri, kiss me anuna şov me gibi şeyler yazan kız mıdır kadın mıdır bilemeyeceğim bayan. yanıma yaklaşarak emniyet müdürlüğünü sordu.

hbbia: merhaba sayın açık saçık hanfendi. bu kıyafetle dolaşıyorsunuz taciz mi ettiler de emniyet müdürlüğünü arıyorsunuz? yoksa biri zorla tecavüz falan mı yaptı da karakola gidiceksiniz ya?

bayan: yok yane işim var işim biliyomusun onu söyle bana yağğ lüffen?

hbbia: biliyorum tabi ilerdeki camiden sağa dön 200 metre ilerde solda.

bayan: ilerde cami mi var?

hbbia: namaz kılmıyor musun orospunun meyvesi?

bayan: üff pis köpek, defol be adres soranda kabahat, kodumun yobazı ya sakala bak ıyk pislik burnunu sikiyim.

böyle küfürler edince şok oldum gerçekten. hal ve tavırlarından izmirli olduğunu düşündürdü bana. neyse o arada rahmet abi getirdi kristal kolamı içiyorum yatalak valideciğim eve gelmemi, yemeğimi yaptığını söyledi beni kandırmış. geldik eve işte hani hala hazır değil.

hülasa, hemen pideci rahmet abinin kaslı belinden tuttum ve öpüştük, selamlaştık görüşürüz abi dedim çıktım. kolam da yarım kaldı. eve geldiğimde yemeğin hazır olmadığını görüp;

neden kandırıkçılık yapıyon valideciğim ya diye sitem ettim fakat kulak mememi sevdi biraz rahatlattı beni, aldı gönlümü gıdığımla falan oynayıp.

valideciğim ben biraz bilgisayarıma çıkıyorum, sözlüğe gireyim de arkadaşlarımla konuşayım. yemek hazır olunca ayağıma getir tamam mı dedim ve bilgisayarı açıp sözlüğe girdim ki ne göreyim. özel mesaj kutum yanıyor yine.

hemen tıklayıp açtım ki özel mesaj atan bir bayan falan neyse cevapladım biraz normal konuştuk.

şak diye konuyu sekse getirdi, yok penisimin yani hbbia25dmrlimin tadına bakmak istediğinden, danone sürüp emmek istediğinden falan felan girdi. tahrik oldum şeyim dimdik oldu sakalım ya. böyle bişey görmedim. hemen baktım iş başka yere kayacak muhabbeti kestim. sonra bir bayan daha mesaj attı o da direk olarak amacını söyledi seks istiyormuş. kasıklarım yanıyor bacak aralarım yaz geldi pişik oldu biri bana çaksa da rahatlasam dedi. bu yazarların nicklerini vermicem gene de ayıp yani.

kimse kimsenin namuz bekçisi olamaz bu ülkede ama ben herkezin namuzunu koruyabilen yegane insanım. herkez akıllı olsun! dümeninizi kırarım lan sizin aşüfteler.
özele mesaj atanların cinsiyetine göre ayırmak yanlıştır.uludağ sözlük yazarlarından biri olarak değerlendirilmesi gerektiğinin hatırlatılması gereken yanlış entry.dir.

not: hbbia ilginç adam. arasıra kahkahalarla gülmeme neden oluyor. son cümleye dikkat; ben herkezin namuzunu koruyabilen yegane insanım..yeminle gırgır adam.
(bkz: hayata dair iç burkan niyetler)
peri masalından çıkmış sıçmayan doğa üstü varlık olarak bağyan yazarlarımızın bazı özel mesajlarından, mayıs ayında kapıya sürtünen çoban çomarımın havasında ergenk yazarın anladığıdır. yeter ki gönüller bir olsun.
(bkz: kendini aşmak)
(bkz: vermez)
önce kendime bir yazar seçiyorum. böyle değişik, egzantirik ( yazımı yanlış sanırım ) nickleri tercih ediyorum. sonra o yazar hakkında kafamda hayaller kuruyorum. işte şöyle kaslı, böyle üçgen vücut, sesi şöyle boyu(!) şöyle falan. sonra dayanamıyorum tabii yazmış olduğu bir entry ile ilgili mesaj atıyorum. sonrası ise anlatılmaz, hbbia ya bırakıyorum. **
dünyayı yok etmek.
dikkat edilmesi gereken niyet.
çok çekici erkekleriz, dayanılmazız ya, özel mesaj yoluyla vermek istiyorlardır kesin.

(bkz: sivilcesini siktiğimin ergeni)
tek niyetleri mesaj entry vs.ile ilgili mesaj atmaktır. art niyet yoktur.
özel mesaj atan erkek yazarların asıl niyetinin ne olmasıyla aynı olsa gerek.
birine mesaj atmaya çekindiren,niyetleri bir çoğunun aklında bulunan belli niyet olmadığından ancak yine de bu niyetle yaftalandığından atılmayan niyetli mesajdır.
Sizinle buluşma ayarlayıp ilaçlı gazoz içirdikten sonra kötü yollara para için düşürmek gibi bir niyetimiz var, evet.
denk gelinmeyen durum. niyetsizlik. *
kızların * her hareketinden birşey çıkarmaya niyetli erkeklerin son önermesidir.

-abi x bana naber yazmış.
+ciddi misin olum kesin hoşlandı senden. kimin kankası bee. *
-dimi ya bence de öyle. kesin verir hem bu, nickden belli. **
böyle birşeydir işte.
dertleşmektir. can'dır.
beyni bacak arasında olan bireyin arkadaşlık, dertleşmek gibi şeylerden anlamamasına bir örnek.
dedikodu yapmak olabilir. bazısı öyle mutlu oluyor.
özel mesaj atan erkek yazarların asıl niyetinin tam tersidir. *
özel mesaj atan erkeklerin niyetlerinden farkı yoktur, olmaması gerekir.
entrynizdeki bir konu hakkında sizinle konuşmak istemiştir çekinmeden sormuşur helal olsun.
buradaki bir çok erkek yazara göre daha muhabbet edilesi kişilerdir.
bilgi almak, bilgi edinmek, merak gidermek, sohbet etmek amaçlı özel msj atan bayan yazarlardır ki niyetini cümle başında saydım.
muhabbet etmektir. art niyet aranmamalıdır.