bugün

Aslı kürt ve tiksindiricidir. buna bakınca kurt kimligimden utandırıyor.
sürekli 3 numara bakışları ile dolaşan zad-ı muhterem.
Adamda ses var. Net.
Aşk filmlerine zerre yakışmayan ama inatla oynayan adam.
Metrosexuel olacagim diye botoks yaptirmaktan eski halinden eser kalmamis adam.
inatla film çeken ama asla mahsun kırmızıgül gibi olamayacak kişi.
aşırı derecede tipsiz ve karizmasız olmasına karşın ancak türkiye gibi üçüncü sınıf ülkelerde meşhur olabilecek bir adam. abd, almanya, italya gibi ülkelerde olsa figüran bile olamazdı eminim. ama türkiye'de trilyonları götüren bir kişi kendisi üstelik yaptığı işlerde pek bir şeye benzemiyor.
kesinlikle mahsun kırmızıgül ile gizli yarış içinde olan ve ısrarla film çeken fakat kırmızıgül'ün filmlerinin yanından bile geçemeyen kişi.

allah meğerse bu adama bu yeteneği vermiş özcan'cım , doğuştan yani, yapıyor adam valla, evet, kabul, bundan 15 yıl önce bu adam film yapacak sende oturup keyifle izleyeceksin deseler ben de söverdim tamam, ama valla gerçek oldu,

bak senin de, şarkıcılığın daha iyi ondan, filmcilikte ısrar etme, adam belli ki her türlü yer seni, sen müzikten devam et.
türkiye' de yapımcı , senarist, şarkicı ve hatta sanatçı diye adledilen kişi. mahsun kırmızıgül misali almışlar arkalarına devlet desteğini... yazdırıyorlar parayla.
tasmalı konak dizisindeki rolunu unutturup karsimiza cikmasi gerekirken aksine her sene karsimiza ağa rolunde çikan kişilik.
kaderimin yazıldığı gün isimli dizide oynayan şarkıcı. dizide çocuğu olmayan, karısının aklıyla taşıyıcı anneliği kabul eden bir adamı oynuyor.
bu adamdan ümitliyim. bir gün mutlaka hiç bir işe yaramadığını bize kanıtlayacak. en azından bunu başaracak...
i feel good şarkısını söylerken şarkıdan tiksindiren sanatçıdır kendisi.
(bkz: sen söyleme amk)
(bkz: özcan deniz in i feel good performansı)

iğrenmekten yazamıyorum amk.

buna kim gaz verdiyse çıksın ortaya.

-lan özcan senin sesin var ya süper.
+eheh sağol.
-valla bak hatta i feel good'u bile söyleyebilirsin.
+yok ya benim sesim ince, gırtlak olması lazım.
-lan sik gırtlağı amk, karılar kızlar hasta sana, ben olsam çıkar söylerim.
+haha yapma ya, söyleyebilir miyim ki?
-söylersin tabi olm, bak elin yüzün düzgün, paran pulun var, herkes sana hasta.
+evet ya aslında isterim söylemeyi ama...
-ya ne aması babuş, bak şimdi muhteşem bir sahne bir ton insan sahnede sana vokal yapıyor felan, orkestra da şarkıyı çalıyor, seyirci çıldırmış düşünsene.
+offf, evet ya.
-tabi lan manyak mısın? bak gör ertesi gün nasıl da tüm kanallar senden bahsediyor.
+hehe, yapalım lan madem.
-yapalım tabi amk, ben ayarlamaları yapayım ok?
+tamam tamam ben de prova yapayım, gırtlaktan söylüyorum ok?
-tabi tabi gırtlaktan, hatta deep throat.
+deep ne?
-ya boşver çalış sen ben ayarlıycam.
Sevimli ve Tehlikeli fiyaskosundan sonra Survivor ve Aşk Yeniden'in rating gazabına uğramış karizmatik adam. Nurgül çöküş döneminden çıktı bu girdi.
(bkz: geçmiyor günler)
(bkz: dön desem)
(bkz: utanıyorum)
(bkz: ah o gözlerin)
(bkz: kal de)
(bkz: son söz)
(bkz: sevdanın rengi)
(bkz: gemiler)
(bkz: nasip değilmiş)

gerisi çöp.
(bkz: coca cola)

Reklamda pek bi Eğlenmiş gibi duran zat.

Aç bir coca cola kola coca cola iç...
(bkz: why this kolaveri di)
reklamda ğoaç bi coca cola diye şarkıyı söyleyen şarkıcı .
hep aynı tip rollerde oynayan, türkücü.
eski tanıdığım bir bayan bu şahsiyetin bir aralar yılmaz savunucusuydu. umarım son cola reklamını dikkatle izlemiştir.
1,5 milyon almış diyolla coca cola reklamından. asmalı konak zamanı prim yapmıştı bir numarası olmayan arkadaş. çok enterasan onlarca oyuncu vs varken bu arkadaşın seçilmesi çok manidar.
https://www.youtube.com/watch?v=Vo44gQawsZY şu şarkıyı okuyan abimizle o reklamdaki abimiz aynı adam olamaz.
coca cola reklamından 1.5 trilyon aldığı iddia edilen şarkıcı. çok daha ucuza başka birini oynatabilirlerdi. reklamda aşırı sırıtıyor. yakışmıyor öyle danslar özcanıma.
niyeyse yaptiği işleri hiç sevmediğim adam. buldum niye olduğunu: kötü yapıyor lan.
güncel Önemli Başlıklar