bugün

nasil insanlar var anlamiyorum. bir anne evla da bole bir seyi yapacak kadar vicdansiz olabilir mi ? beter olur umarim.

http://m.sabah.com.tr/yas...cuk-kiza-olduresiye-dayak
mersin, adana, kayseri ve çorum. bütün hasta ruhlar bu illerde toplanmış.
vay kaltak vay. öz annemi acaba bu kaltak.
(bkz: deli).

delirmiş bu.
çocuktan acilen uzaklaştırılıp hastaneye kapatılması gereken şirretli korkunçlu kadın.
Ne delisi lan yobaz bu.

Bunların şeyhi falan anlatıyordur böyle şeyler.

Klasik yobaz çok var böyle.
izleyemedim. Önce gözlerimi sonra ekranı kapattim. Asıl haram olan şey senin bu dünyada nefes alman. Allah seni ve senin gibi insanları ıslah etsin yada etmesin direkt gebertsin.
sen haramsın derken dini değerlere sahip olduğu için onu din dışı gördüğünden dövüyor. ona bunu yaptıran da dindir. belki gayrimeşrudur o kadarını bilemem ben. zina yaptıysan git kendini taşlat çocuğa neden vuruyorsun ki?

bunlar hep tipik mal.
hangi kutsal kitapta kendi çocuğunuzu dövün diyor amk manipülasyoncuları.
hergün ellerinizi ovuşturarak böyle haberler beklemekten utanmıyor musunuz lan?
bu çocuk bu kadından acilen alınmalı. kadın önce dövülmeli sonra hastaneye yatırılmalı.

manyak karı olayı.
görüntüleri izledim, çeken kişi müdahale etmiyor değil bence edemiyor.

zaten gizlice çekilmiş gibi görünüyor. belki kadının yaşça daha büyük bir çocuğu veya ev halkından gene genç olan biri kadının bu yaptıklarını ispatlamak istemiş gibi. çünkü telefon iki bacak arasında, sanki mesaj atarmışcasına kucağa indirilmiş durumda ve sürekli takip edemiyor annenin odadaki yürüyüşünü falan. o yüzden çeken kişinin de bastırılmış ve şiddet görmüş bir genç olduğunu düşünüyorum (sessiz izlemek zorunda kaldım, bilmiyorum çeken kişi bir şey söylüyor mu). şayet böyleyse tebrik etmek lazım bu kişiyi bence yermek yerine.

çocuğunsa hemen anneden alınması lazım. öldüreceğim diyor ya! belki bir sonraki sefere öldürür de. haram çocuk olayını anlamadım, acaba çocuk başka adamdan falan mı?
Hayır, yani çocuğun değil de şu ağzı bozuk karının hâlâ kürdaj yapılma durumu olamaz mı? Bu kadını ayı mı s*kti, ne oldu da bu hale geldi. Bu kadını doğuran ana, baba hiç mi prezervatif kullanmayı düşünmemiş.

Yani bence bu karı bir an önce aldırılabiliniyorsa hâlâ çok geç değil yani bir denenmeli.

Böyle insanların yaşadığı bir dünya da yaşamak.. açıkçası kendimden utanıyorum, insanlığımdan tiksindim. Yani ne diyeceğimi bilemiyorum bu nasıl bir imtihan Allah'ım..
Haram cocuk lafi acaba yasak bir iliski sonuncu kalinan hamilelik mi soz konusu diyr dusundurttu beni. Belki de sadece delidir kadin.
"o çocuğa bakmayacaksan ver ben bakayim" dedirten dayaktir.
ve elbette;
çok daha iyisini benim kendisine seve seve atabileceğim bir dayaktir.
ve elbette açip, bakamadim.
çocuklara yapilan kötülüklere dayanamiyorum artik.
bu çocuklar büyüyor. emin olun büyüyor... kinle, nefretle, hayatları sıvanmışçasına da olsa büyüyor. bu görüntüleri izledikçe içi buruluyor. hatırlıyor. tiksiniyor. üzülüyor. nefret ediyor... bu işkenceyi edenlerin boylarını geçecek kadar büyüyor da, elinden bir şey gelmiyor.
yaşatmayın bunları. orda kalmıyor. o günde kalmıyor. tüm ömre yayılıyor. yaşatmayın.
Dünyanın toz pembe olmadığını bir kez daha anlatan görüntülerdir. Yazıp yazıp sildiğim onlarca cümleye, tonlarca öfkeye sebep olmuştur. Umarım bir gün böylelerinin olmadığı bir yerde yaşarım.
Fotoğraftaki torba Ekoroma adlı bir marketin torbası. sitelerinden baktım 8 tane şubeleri var. polis bu kişiyi marketlerle görüşerek bulabilir.
Ayrıca Mersin Cumhuriyet Başsavcılığına ve markete de birer e-posta gönderdim.
Bu konu gündemde kalırsa bu çocuğa yardımımız dokunabilir.
bu nasıl bir vahşet. Çocuğun o çığlıklarına nasıl dayanabildi. Bi insan savunmasız küçücük daha konuşulanları bile anlayamayan bir çocuğa nasıl o kadar vurabilir. Ben o çığlıkları duyduktan sonra izleyemedim bile.

inşallah hakettiği cezayı ahirette görücek o kadın. 5 yıl hapis yetmez ona.