bugün

Utanmadan bir de sınavla ilgili anket yapan kurum.
Ne kadar güzel yerlestirme yapan bir kurum..
şaka maka kimse yerlestirme sonuçtan memnun değil. Cevremdekiler hep istemediği bölümlere gitti. puanin etkisi de var tabi ama temelde düzenin ve sistemin yanlışlığı bunlar. Bu durum Nereye kadar gider ne olur bilinmez. Çok hayaller yıkıldı.
orospu çocuklarının yönettiği kurum.

her sene temmuzda olan sınavı, mayısa çektiler.

beyni sikikler.
Yok mu lan bu kurumu patlatacak bir yiğit *
Komik kurum

--spoiler--
Adayların soruları ve/veya bu sorulara verdikleri cevapları ayrı bir kâğıda yazıp bu kâğıdı dışarı
çıkarmaları kesinlikle yasaktır. Sınav sonunda soru kitapçıkları toplanacak ve ÖSYM’de tek tek
incelenecektir. Soru kitapçığının bir sayfası bile eksik çıkan, ayrıca sınava giriş belgesini teslim
etmeyen adayların sınavı geçersiz sayılacaktır. Sınav binaları/salonları ÖSYM tarafından kurulacak
güvenlik kameraları ile izlenebilecektir. Kamera kayıtları gerektiğinde kanıt olarak kullanılacaktır.
--spoiler--

Ben şifre yaptığımızı artık kimse anlamamalı demek istediklerini düşünüyorum. Tek bir sayfa nedir lan bir karıncayı bile incitmemiş ben yaşar usta sanki adamlar. Oldu olacak sana bir çift sözüm var yazsaydiniz daha etkileyici olurdu.
Banka kurması gereken kurumdur. ha ben bunu banka kurmadan başka bankalar üzerinden yapıyorum dersen demek ki daha kârlı.

milli,manevi değerlerine bağlı bir nesil yetiştireceğiz diyorlar. bizim kültürümüzde öğrenciden para alınmaz,öğrenciye para verilir. birinci öğretim harçlarını almadık diye reklam yapıyorlardı. aynı yiğitliği ikinci öğretim ve sınav ücretlerinde de göstersinler görelim.

şaka maka siyasiler için bir vaat oluşturdum.
yaptığı tüm sınavlarla ilgili faqları bulabilirsiniz

http://www.osym.gov.tr/be...ikca-sorulan-sorular.html
sınav ücretini 70 TL yaparak ne hedeflediğini anlamak mümkün olmayan öğrencilerin "güzide" kurumu. Öğrenci adamdan alıyorsun, maaşlı sınav görevlisi adama veriyorsun. Bu mu adalet? Neden kopya çekilen sınavların ücretleri geri iade edilmedi?
Sabah sabah sovdugum kurumdur.
ya amk, akp'ye koşa koşa oy verip ağlamayın şurda.

ne dedi chp, hepsini kaldıracam, siz hala istikrar.

al sana istikrar amk çomarı, ağlarsın işte.

lümpenler.
Başda akp olunca bu ülkede her şey normal beyler. Merak etmeyin 100 de olur o.
Gerçekten berbat bir kurum sınavları kadar ve sınava hazırlanış yöntemleri de vizyonsuz kişilerin tekelinde. Youtubeda sınava hazırlık videolarını izleyin anlarsınız ezber de değil bu artık rüyaya yatmak gibi bişey olmuş ösym sınavlarına çalışmak. Adam gibi bi yönetim olsa burayı kaldırır Kurumlar alacakları kişiler için kendi sınavını yapsın derdi ama ülkeyi yöneten kişiler siyasetçi onlardan da ne kadar adamlık beklenir. Bunların varı yoğu para olduğu için Ceplerini dolduruyorsa faydalıdır onlara göre.
Açmayın şunun başlığını küfür edesim geliyor.

Türkiye'nin en büyük .... eğitim merkezi.
son paramı gömdüğüm lanet kurum.
yok kardeşim bu ülkeden bi adam olmaz.
kamu kurumu personel alacak almak için 55 lira istiyor.
hiçbir zaman güvenirliği olmayacak olan kurum.
başında oturanların gerizekalı oldukları sınav giriş merkez tercihini yaparken anlaşılan kurum. sen neden arnavutköy de oturan adamı başakşehire, başakşehir de oturan adamı arnavutköy e yolluyorsun bunun hiç bir bir mantığı yok ki

zaten heyecanlı cocuklar, çalışıp yapamama korkusuyla sınava giriyorlar. yarısının heyecandan tuvaleti geliyor zaten. bunları düşünemeyecek kadar sikimtrak bir kurum.

not : özellikle basakşehire atananlara allah kolay versin,bambaşka bir iklim orası. sıkı giyinin.
(bkz: ygs) (bkz: lys) (bkz: ales) (bkz: yds) öğrenci seçme ve yerleştirme merkezi'nin kısaltılmasına sahip olan kurum.
(bkz: nasıl bu hale geldim). efendim yaşama sevinci olsun gençlik olsun alıp götürür.
gerizekalı kurum.

kpss sonuçlarını 7 hafta ertelemiş.

ulan ben ona göre yaz planımı, askerlik planımı yapıyodum.

anca göbeğinizi kaşıyın bidon kafalılar.
bu sene geçtiğimiz iki senenin sorularını yayınlamayıp soruları görmemize engel olan kurum, bu sene çelişkili şekilde soruların tamamının yayınlayacağını açıkladı.
(bkz: Hakkımı Helal Etmiyem)
yuksek ogretime gecis sinavina 24 saat kalmis kurum.
Sinavin ortasinda sinav kitapciginin uzerine isemek cok gaza gelirsem sicmak gibi bir eylemle kinayacagim kurum. Ayni sinifta sinava girecegim arkadaslar heyecan yapmasin devam etsinler.
2016 ales sınav başvuru ücreti olarak 80 tl talep eden eğitim merkezi şeysi...
yani bilgiyi metalaştıran bir toplumun komisyonculuk yapan ara kuruluşlarından biri...
(bkz: ygs 2016) artık açıkla sonuçları lütfen beklemekten sıkıldı öğrenciler.