bugün

Klasik olan mavi silgidir. Bu sene ucuza kaçıp beyaz çakma bir silgi vermişler. Resmen silmem gerekir mi diye gerildim.

görsel
Osymnin ucuz bir kurum olmasından dolayı silgiside Faber castelin en ucuz ürünüdür.
Bu silgiye laf edenler bugün verilen silgiden sonra mavi silgiye kurban olsunlar.
kalemden daha fazla iz bırakıyordu evet.

keşke zımpara verselerdi.
Pelikan kuş değil miydi amk.
üstünde germany yazıyordu bi silgi bile üretemiyoruz ne mal ülkeyiz amk.
Anlamadigim olayin silgisidir. Bize yine ayni mavi faber castell verdiler amk.
Allah belanizi versin dediğim siktiri boktan silgi.

Silmedi lan silmedi.

Serefsizler.
şıkkı silme niyetiyle başlayıp sonuçta güzel bir gölgelendirme çalışması yaptırmış silgi.
kesin alamanya gençlerimizin eyitimini engellemek için böyle kalitesiz silgiler üretiyor.
Münasip bi yerinize mümkünse.
bu kadar boktan silen bir silgi görmedim. tam silicem optikte etrafa bulaşıyor siyahlıklar kalıyor madem kalem silgi getirmemizi istemiyorsun o zaman düzgün silgi ver be amk ösymsi.
Adamlar sınavlara kadar girmişler, nasıl boykot edeceğiz? Silgimize kadar alaman malı.
silerken ardında değişik renk tonları bırakan adi bir silgi olmuştur bu sene.
bir kere bile kullanmadan sınavdan sonra çöpe attığım silgidir.
seneye size silgi bile vermeyeceğiz demek gibiydi o silgiyi vermek.
En azından silgi adaleti sağlanmalı. Bir kısım hala mavi silgi ile girerken bizim Günahımız neydi de beyaz pelikan silgi verildi.
Hayatımda yeni bir sayfa açmak yerine silmeye çalıştığımda da böyle oluyor. Ya iz kalıyor, ya dağılıyor yazılanlar sağa sola, sayfa hepten bok oluyor.
Az önce atv de bir haber çıktı. Neymiş efendim optikler gri çizgileri okumuyormus da sorun yokmuş.

Kaç öğrenci o silgiyi kullanarak işlem yapti da vakit kaybına uğradı yetiştirmek adına daha çok karıştırdı farkında misiniz acaba? Neden insanlar çok yönlü dusenemiyor merak ediyorum.
made in Germany ibaresi göze çarpmakta olan silgidir. Eyy Almanya!!