bugün

Büyüyünce hamile kalmanın daha acı şekilde olduğunu öğrenecek çocuktur.

(bkz: el ele tutuşunca hamile kalacağını sanan kız)
(bkz: hbbia)
the sims oynayan çocuktur. oyunda ne görüyorsa ona inanmıştır.
(bkz: #11998520)
itiraf ediyorum bendim tükürük ile hamile kalındığını zanneden ben birinci sınıfta suyumu hiçbir kıza vermezdim ki hamile kalmasınlar.*
cehaletine bakarak en az 3 kere öpüşmem lazım mantığında olduğu kestirilebilen çocuktur.
leyleklerin bebek kuryeliği yaptığına inanan cocuğun bir üst versiyonu olanıdır.
"sen nasıl dünyaya geldin?" sorusuna, "annemle babam öpüştü, öyle oldum" diye yanıt veren çocuktur.
masumiyetin ölmediği bir yerlerde içinde yaşar o hep.
12 yaşından küçük olan çocuktur.
heyecanlı çocuktur.
bir zamanlar bende böyle bir çocuktum.
toydur, sübyandır. önüne gelen kızı dudağından öpmeye çalışır.
hayvanlıktan uzak bir insan masumiyetindedir.temiz kalpli ve niyetli olandır.acımasız ve hain dünyadan üzerine henüz sıçramamış ve sıçramaması temenni edilendir.hep o saf niyeti ile kalması temennisiyle insanlara hüsnü zan ile bakması dileğiyle.
beş yaşımda artık leylekler getirdi cevabını yemediğim için bana işin aslının anlatılmasıyla hep içimde kalan olay. keşke öğrenmeseydim lan. üç sene boyunca önüme her geleni öptüm, yemin ediyorum.
- ahmet ben geçen kemali öptüm hamile kalmış olabilir miyim?
- o seni öptümü?
- yok.
- o zaman o hamile kalır.
- ama sonra rıza beni öptü.
- sen onu öptünmü?
- yok.
- o zaman kemal aliden hamile kalır.
- dünde ben gizemi öptüm ama?
- şimdi sıçtık a.q.. hemen birini öpmezsem senden hamile kalacam..
hangi dudakları, neresiyle öptüğü merak edilen çocuktur.
belli bir yaşın altındaysa normal karşılayabileceğim çocuktur. ayrıca benim durum daha vahimdi. 4. 5. sınıfa felan giderken nasıl dünyaya geldiğimi düşündüğüm zaman, öpüşmeyi bırakın; anne ve babanın seks yapmayacağını düşünerek birbirlerine sarılıp yatmasıyla çocuk olacağını sanmaktaydım.
gerçekler tüm açıklığıyla anlatılmamıştır bu çocuğa. üç beş yıl sonra fen bilgisi dersinde nasılsa öğrenir denilip boş hayallere gark edilmiştir saf yavrum.
amerikanın oyunları bunlar.
(bkz: the sims)
penisinin/vajinasının ne işe yaradığını anlatmayan ebeveynlere sahip bu garibanları bilgilendirmek lazım. yaşı kaç olursa olsun.
neyi optugune de bagli biraz.
Küçükken bizim arkadaş yumurtadan çıktığını sanıyordu.
beni küçüklüğüme götüren başlık... ben nasıl oldum sorusuna bulabildiğim maksimum cevap buydu.