bugün

erkek değildir.
Yanındaki sevgilisine bakan erkektir.
seçenekler üç aşağı beş yukarı bellidir aslında..

1-) adam ermiştir. dünyevi zevklerden benliğini arındırmış, nirvanaya kafa atmıştır.
2-) gavur ellerde faggot diye tabir edilen insan türündendir.
3-) allah kimseciklerin başına vermesin, kördür.

unuttum editi: daracık kot giymiş olan kız 1.60 boyunda ve 120 kg falan da olabilir. bu da düşünmek istemediğimiz başka bir seçenek olarak karşımıza çıkabilir tabi..

edit: sevgili kızcağızım.. eksileyene kadar çıkar o kotu, giy rahat bişeyler ohh miss..
ibnedir. net.
diğer yanda yürüyen mini etekli güzel hatuna bakan erkektir.
heteroseksüeldir ama aç değildir. homoseksüeldir ilgilenmemektedir. biseksüeldir kafası başka bir şeyle meşguldür.
evlidir ve eşi de yanındadır. diğer durumlarda *
ibnedir diyen erkekten daha ''adam'' olan erkektir.net.
yanında benim gibi bi eşi/sevgilisi/manitası olan erkektir. "adam"dır kesinlikle evet. bakamaz zaten istese de gözlerini iki göte feda edecek değildir zira canı daha kıymetlidir.
sevgilisine, karısına yakalanmaktan korkan erkektir. ya biri baktığımı görürse ben yaparım der.

piyasada öyle bir erkek varsa getirin bana, çükümü kestirip evlenmezsem adam değilim. evet.
olmayacak duaya amin demeyen erkektir.
kendisini tutmaması gereken erkektir. göz çapkınlığı her erkeğe revadır. bakın ulen gözümüze de pranga mı vuralım mk?
önünde yürüyen daracık kotu farkedecek kadar bakmış erkektir.*
o gün gözlüksüz dışarı çıkmış hipermetrop erkektir.
bakarken kafasına sevgili çantası yiyen erkektir.
her bakmaya niyetlendiğide çanta acısını hatırlar ve durur.

(bkz: klasik koşullanma)

pavlov'un kulakları çınların.
bu hayatta tek düşünmesi gereken şeyin, pantolonun içinde ne olduğunu kavrayamamış erkektir. tüm mesaisini buna harcamalı, ve de bunu bir hayat amacı haline getirmelidir.

kinaye
oraya bakmayalım buraya bakmayalım. bakılmayacaksa neden giyiliyor bunu bir türlü çözemedim arkadaş.

hayvan gibi bakmak ayrı konudur, birde güzel hatunmuş diye bakmak ayrı konudur. rahat olun biraz gençler.
kısaca maldır.

göte bakılmaz mı lan?
Ağır namusludur. Net.
gözleri şaşıdır, kıza bakıyım derken gözü başka yere kaymıştır.
Kız ağa takılmış balina gibidir belki de.
Önünde daracık kotla yürüyen kız ağa takılmış balina gibidir.
henüz öyle bir erkek yoktur.