bugün

Değer verdiğiniz insan için, pekte önemli olmadığınızı anladığınız andır. Gerçek ortadadır, ağır gelir bazen ama yapacak bir şey yoktur. Bazen sigara yakılır, bazen dolu dolu gözlerle ekrana bakılır. Sonuç olarak insanı üzer sözlük.
Zamanla alışıyorsun, önemsemiyorsun.
Orası neresiyse, oradan uzaklasacaksin.
Kırılma anıdır.

Önemsenmediğiniz yeri terk etmeniz gerekir. Kimse sizden daha önemli değildir.

Kimsenin size kendinizi kötü hissettirmesine izin vermeyin. Bu birazda sizin elinizde.

O öneminizi bilmiyorsa bilecek başka birileri muhakkak vardır.
Büyük bir yara alınan andır. Hala büyüklüğünü çözemedim.
telefonun bildirim ve arama sesini unuttuğun andır.
Karşımdaki insanın dürüst olmadığını bildiğim halde dürüstmüş gibi davrandığı andır.
Hiç zoruma gitmeyen.

O saniye iletişim bitmelidir. iş, ilişki, dostluk aynı davranışı sergiliyorum.
Zor bir dönemden geçerken insanin basina gelir genelde g.te giren şemsiyenin açılma anıdır.
önemsenmeyi önemsemek, yalnızca başkalarının takdrine muhtaç olunan durumlarda insana dert olur. bunun nedeni psikolojik olarak yorgun olmak ya da özgüvenin o an düşük oluşundandır.

yapman gereken en yakın arkadaşını arayıp onun için ne kadar kıymetli olduğunu ondan dinlemek, sonra uyu, geçer.

hadi anam... haddi gülüm.

bambaşkasın sen...
Genelde beni iyi hissettirendir. Önemsenmemek iyi geliyor bana dikkat çekmemeyi önemsenmemeyi memeyi seviyorum.
Bunu hissettiren kişiden derhâl uzaklasilmali yoksa ilerleyen zamanda daha fazla üzer.
yaşam rüzgarında savrulmaya başladığın andır.
önemsemezsin olur biter.
Deprem olsa, volkanlar patlasa, ben kanser olsam, ölsem... Dediğim anlardır...
Varlığımdan bihaber gibi davranılması.
Vız gelip tız gidecek andır.
Benim köpeğim var, beni her gördüğünde deli gibi sevinir.
anladığın an kendini sorgularsın. nedenler arasında kaybolursun. evet önemli olan kendini önemsemek, kendi değerini bilmek fakat biri için değerli olmak, önemli olmak da başka bir his. insana iyi geliyor.
inceden çürürken ciğerim yüzüm güler ve umursamıyormuşum gibi yaparım. Duygular fazlasıyla kırılgandır, eğer yüzünüzün asıldığını görürse yıkılırsınız. belli etmeyin sakın.
ben her zaman bunu hissederim ama bunu alter egoma ve bastırılmış kişiliğime bırakırım onlar halleder.
Ne bileyim be sözlük. başlığın böylesini görünce her zamanki yalancı güler yüzüm orijinal haline dönüyor ve karamsarlıkta devrimler yapıyorum. gözlerimden yaş bile gelecek oluyor bazen ama yıllardır fiziken ağlamayınca taşlaşan kalbim en fazla biraz yumuşuyor.
Önemsenmediğimi hissettiğim anlar hayatımın en güzel anları. Hatta çoğu zaman istiyorum ki kimse beni önemsemesin sormasın fikrimi ama ne yazık ki öyle olmuyor. Gerçi bu başlıkta çoğu kişi aşkitosunun kendisini önemsemediğinden falan dert yanmış ta o benim pek te umrumda olmayan bir şey. Ben kavrama genel olarak bakıyorum. istiyorum ki insanlar beni yok gibi saysın. Casper gibi böyle insanların içinden geçeyim. Konuşanları duymayayim , konuştuğumu da duymasinlar. Kimse önemsemesin. O kadar mutlu oluyorum ki işte öyle anlarda. Ama olmuyor hiç.
Tatmak isteyen facebookta doğum günü kısmını kapatabilir.
yine ben, yine dev hizmet;

bütün önemsenmediğini hisseden yazar arkadaşları tek tek önemsiyorum, dikkate alıyorum, can kulağı ile dinliyorum.

kimmiş o benim yazar arkadaşımı önemsemeyecek?!

tanım: bir an.
önemsememeye başladığım andır.
Önemsendiğini düşünüp Yavaş yavaş sevmeye başlamak tam bağlanmışken yaptıklarının göz boyamaktan başka bir şey olmadığını anlamak. Deli ediyor insanı.
arkadaş ortamında bir şey dendiğinde kimsenin tepki vermemesi ki olabilir tamam dersin. ikinci defa dersin yine kimse tepki vermez işte bu an o andır.