bugün

(bkz: seni bulucam oğlum)
topuklarının sağlam olup olmadığını merak ettiğim doktor.
kendisine canlı yayında, kızı ölen bir baba tarafından ağız burun girişilmiştir.
ben adamın topuklarından şüphe ederken ağzını burnunu kırdırtmayı başarmış. yüce rabbim sen ulu milletimizi şeytanın gazabından koru.*

http://www.milliyet.com.t...07/09/26/son/sonyas08.asp
(bkz: bitki içerek beyindeki tümörü kusmak) *
ibrahim tatlısese dolaylı da olsa pkk lıdır demiş alternatif tıpçı. tabi ardından müge anlı dan nerdeyse dayak yiyecekmiş hatta onun da sonrasında ibrahim tatlıses de canlı yayında telefonla bağlanmış bağırmış çağırmış.
şu an için topukları işlevselliğini yitirmiş olmalı.
kanal 7 gibi bir kanalda(en azından yurt dışı yayınında) dakikalarca ürettiği ilaçları anlatan zat.

hadi bu reklam neysede, cinsel gücü arttırıcı ürününü tanıtırken 'kalkışa hazır f-16 gibi kanatlarınız açılacak, genişleyecek en büyük seviyeye ulaşacak', 'siz memnun, hanım memnun, nesiller memnun' gibi tabirleri hafif tebessümle telaffuz etmektedir. tövbe haşa ben kanal 7'yi izlerken ve buna benzer ayıp tabirleri işitirken utandım. ama para işte, kanal 7'ye dahi koca koca f-16'ların girmesine neden oluyor.
Tv kanalindaki ürün tanitim reklamlarindan birinde söyle bir telafuzda bulunmustur kendisi: göbegim vardi hede höde zor oksijen aliyordum uyurken horluyordum, böyle: hoorrrr. . .
Bu ne lan?.
son fotoğraflarına bakılacak olursa iyice kilo almış olan zattır. doçentlik için gereken ingilizce sınavında yerine başkasını soktuğuna dair iddialar var. ibrahim tatlıses ile canlı yayında kapışmış kişidir ayrıca. şirinevler'de muayenehanemsi hastanemsi tarz bir yeri var ve gördüğüm kadarı ile tıka basa doluydu. halbuki vaat ettiği tedaviler hiç de ucuz yollu değil. biraz daha masraf ile modern tıbba başvurmak yerine siktimöldü otundan yapılan ilaçlara rağbet her zaman hat safhada.
şifalı bitkiler ile haşır neşir olmuş doktor. yanılmıyorsam mesaj tv'de sıkça rastlanılan kişidir. öyle hararetli konuşur ki bu adamın bir bildiği var dersiniz. asla ilaç tavsiye etmez, işi gücü bitki bu adamın. ân itibari ile kendisini sağ reklamlarda görebilirsiniz.
avrupa'da bulunan ve çoğu ilkokul mezunu olan türkleri dandirik ürünleriyle kandıran ve bu yolla zengin olan adamdır.
öğrendiği iki otla yanıdada iki allah kitap ekleyerek her bir boka derman bulduğunu iddia eden şarlatan. (bkz: biz çok gördük bunlardan)
webmasterların adsense kazançlarını yerle bir eden adam.
pembe yanaklıdır.
çakma ahmet maranki.
nedir bu adamdan çektiğimiz diye düşündürten adamdır, her karadeniz kanalında ona rastlamak beni karadeniz kanallarından soğuttu açıkçası, rtük müdahele et lütfen.
yerel kanallarda sık sık karşımıza çıkan pop star.
uydu kanallarının bilmem kaçında gördüğüm adam.
internette zibilyon tane sitesi bulunan adam.ayrıca donanımhaber'de kendisi hakkında pekte iyi şeyler konuşmuyorlar.

link : http://forum.donanimhaber.com/m_38188136/tm.htm
dolandırıcıdır. hapse atılmıştır. bu adama inanan varsa süzme maldır.
karşısındaki adamla sohbet halindeyken bile gözleri kameraya kilitleniyor bu şarlatanın.
ilk olarak flash tv'de görmem zaten üstünü çizmeme yetmişti.
expo channel'i kapatmis eleman. ne zaman zap yaparken gelsem bu herif var. bu adamdan birde medet umanlar yok mu gelde sövme. *
zayıflama çayı satarken "ben bir zamanlar 110 kilo idim" diyen,
sigarayı bırakma jeli satarken "ben bir zamanlar günde iki paket sigara içerdim" diyen,
astım ilacı satarken "ben bir zamanlar zor nefes alırdım" diyen,
doktor(!) kişilik.

bu adamın prezervatif satmaya çalıştığını düşünsenize...
titri bir zamanlar yard. doç. olan doktordur. yard. doç. luğunun şaibeli olduğu, dil sınavında yerine başkasına soktuğu tespit edildiğinden yard. doç. luğunun alınmasına yönelik bir dava vardı. sanırım sonuçlanmış olmalı.

ama bizim milletimiz tabii ki gariptir. bu umut tacirlerinden medet ummaya devam edecektir.

yürü dr. ömer coşkun. sen bu insanlara müstehaksın.
şarlatandır kendisi. saçma sapan karışımlar yapıp şifalı diye satar. ayrıca her hastalık için de aynı iğrenç karışımları verir. Allah'ı kitabı ağzından düşürmez ki daha kolay kandırabilsin insanları. ayrıca doktor diploması da alınmış elinden bildiğim kadarıyla. kimse bu insana inanıp parasını kaptırmasın.