bugün

verdiğim linkte ninja arkadaşın 6 saatte gerçekleştiremediği vuruş tekniğidir.
vurdun mu öldürmesi gerekir.

http://ulu.so/u8ldmt
(bkz: fatality)
izleyicilerden biri bu yapımı süper yorumlamıştır;

"bunlar ne pis ninjaymış ya telefonla arayıp taciz ediyolar sonra da öldürüyolar"
full contact karate ve kyokushin kaikan stili karatede gerçekten var olan vuruş şekilleridir. özellikle full contact karatenin fatal attack'ları sporun içeriğine katkıda bulunan üniversitelerin tıp, biyokimya, nörofizyoloji gibi bölümlerine mensup bazı öğretim görevlileri tarafından tasarlanmış, dönemin amerikalı kyokushin kaikan karate ustaları tarafından hayata geçirilmiştir ve böylece ölümcül vuruşlarla modifiye edilmiş bir karate stili olan full contact karate doğmuştur. bu teknikler zamanında neden üretildi tam olarak bilemiyorum ama kullanıldığında ölümle sonuçlanacağı kesin olduğu için bunları öğrenmemek bile iyidir diyebilirim.
atari salonlarında en sık kullanılan söz öbeklerinden birisidir.
tekken 3 bir zaman acayip derecede trend idi. ateri salonlarının vazgeçilmezi idi yav o derece.
paul phoenix adında bi dövüşçü bu oyunda faaliyet gösteriyordu.* ulan bu adam bi koyardı karşı tarafa saniyesinde nakavt. vay ananı, derdini, doğuranını, beş parmağını... adam mg-3 mına koyim.
+assiktir pörfeğimi bozdu(darbe almadan bitiren oyuncu perfect adından bi yazı ile ödüllendirilir. arkadaş darbe almış)
+pörfek alacam senden dedim. odunlar geleyri bea.
(bkz: mortal kombat)
mustafa satıcının bir karikatürüne konu olup "ulan adam nasıl da komik çiziyo sıradan şeyleri" dedirtmiştir. şöyle birşeydi:

baba: ben anlamam çocuğa ölüm vuruşunu tam göstertmemişsin. (kağıt parayı uzatır.)
şaolin rahibi: ya bize gelişi o zaten abi. valla kurtarmaz.
-sana ölüm vuruşu yaptım. 3 adım sonra ölceksin
+bir adım bile atanı siksinler.
-...
+aha arıyom ambulansı gelip alsınlar beni.
görsel
Çocukken dövüş oyunları oynarken en sık duyulan sözcüklerdi. Şimdi sevgilinin gidişini aklıma getirdi.
" heyyaaaaahaytt dıkşkooo" sesiyle hayatımıza , çocukluğumuza giren bitirici skil.
Ahanda budur. Street fightercılar bilir.

http://www.youtube.com/watch?v=dOlzG2w8UwM

Bir çok dövüş oyununda vardır.
oyun babında bir street fighter hareketidir.
gerçek hayatta altın vuruş diye tabir edilen ,uyuşturucu bağımlıların çok iyi bildiği en tehlikeli enjektedir. kuzenim MiMO' yu rahmetle anıyorum. keşke hayatına daha fazla sarılabilseydi.
görsel
şimdiki filmlerde pek rastlamadığımız bitirici hamle...
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar