bugün

insanın ölmü kolay bir şey olarak görüp kendini öldürdüğü ana geldiğinde yapamamasıdır.
canının ne kadar yanıcağını düşünerek vazgeçtiğin korktuğun ama çok arzuladığındır.yeter daha fazla dayanamıyorum dersin ama 10. kattan aşağıya bakınca yüreğin ağzına gelir öle kalırsın mal gibi.
geride kalacak olanların hali nedeniyle yapılamayandır.
cesaret edememektir.
(bkz: inception)
şarkıdaki "ölmek istedim, bir türlü ölmedim" sözündeki gibi, eyleme geçmeksizin, sadece istemekle ölünmeyeceği gerçeğidir.
görsel
o kadar isterdim ki şu anda şurada ölebilmeyi sessiz sedasız intihar da değil kalp krizinden ne bileyim kalbin sebepsiz yere durmasından filan herkesin ecel işte deyip 1 aya kalmadan normal hayatına dönebileceği kimsenin vicdan azabı duymayacağı bir ölüm sebebi çok isterdim..
cok kötü bir duygu. araftasiniz resmen. her gun daha cok aci veriyor ama elinizden bi $ey gelemiyor.
acıların en berbatı bu ..aslında birkaç sene önceye kadar herşey güzeldi.yaşıyordum ve yaşıyor olmaktan zevk alıyordum..ne kadar korkardım öyle ölüm denince..hani insanların çok büyük dertleri olur ya eve ekmek götürmek,evlat büyütmek gibi bunun gibi daha nice sıkıntıya rağmen yaşamak istemelerini anlayamıyorum sözlük..bir evsizi düşünün..tek istediği başını sokacak bir evi ve ailesi olması değil midir? onun bu isteklerinin gerçekleştiğini bir evinin bir ailesinin olduğunu düşünün..ondan daha mutlusu olamaz değil mi? birde bunlar elinde varken ölmeyi isteyip de ölemeyen birini düşünsenize...inanın acıların en büyüğü belkide bu.. çoğunuzun adını dahi anmak istemediği şeyi istiyorum sözlük ama yaratıcım bunu bana yasakladı...ölmek de olmasa bari uyusam hep sürekli uyusam birkaç yıl boyunca uyusam..birazdaha yaşlanmış olarak uyansam ve içimde hayata dair bir özlem olsa,yaşamayı özlesem keşke..
Ölmeyi bayılmak sanan ergen talebi.