çok kötü sonuçların doğacağı aşikardır.

(yine de rabbim ülkemizi her türlü tehlikeden korusun) amin.
iç savaş.
sırrı süreyya önder muradına erer...
gördüğü yerde öldürülür. idam edilirse de çok kötü sonuçlar olur. kürtler ayağa kalkar, isyan çıkar. en iyisi müebbet hapis yatmasıdır. oradan ancak ölüsü çıkacaktır.
katledilecektir.

(idam yerine bu sistem uygulanabilir taksim meydanında serbest bıraksınlar bir şey deneyeceğiz. )
çıkarsa bölücü köpekler iyice kuduracak bölmek isteyenler emeline ulaşacaktır bizim milletimiz şu anda iktidarın uyutmasıyla kendinden geçmiş oyuncağını savunan çocuk gibi partisini savunmaktadır her ne kadar o oyuncak zararlı bırak onu desen de iyice sarılmakta ve o benim seviyorum onu mantığıyla siyasete yaklaşmaktadır sonumuz hiçte hayırlı olmayacak gibi görünüyor bu gidişle.
ŞÜPHESiZ MILYONLAR ONU SIKMEK ICIN BEKLEYECEKTIR.
çıkar çıkmaz kim vurduya gitmezse gerçekleşecek olaylardır.
doğu illeri özerklik ilan edilecek sonra da kürdistan devletinin kurulmasıyla sonuçlanacak eylem.

Kimse bana sıkar o biraz nah alırlar demesin.
Öyle bir alacaklarki iç savaş bile çıkmayacak.

Kim karşı koyacak bu duruma, tavus kuşu kılıklı, badem bıyıklı akpliler mi?
Yoksa silahsız ve savunmasız diğer halk mı?
Polis size saldıracak pkk yani kürdistanın ordusu size saldıracak arada size bok yemek düşecek.
Ha diyeceksiniz hani türkiye ordu ülkesiydi, nerede güçlü ordu?
Neredeydi? Ergenekonla içeri alındı, şerefleri için istifa ettiler; başlarına hükümet yanlısı ve iç işlerine bağlı jandarma genel kurmay başkanı oldu yani türkiyede yönetim olarak en az tercih edilen general.
Iç işlerinden emir alan bir general ve ona bağlı bir ordu. Ne kadar ironik değil mi?
öcalan serbest bırakılacaktır. hemde en geç iki sene içinde. net olarak söylüyorum.
bu hükumet her şeyi bize alıştırıp alıştırıp dayatmadı mı?
örneğin :bir sene baş örtüsü konuşuldu, ikinci sene bu haksızlığı kaldıracağız denildi, zamanla yasak kalktı.
öcalan katili de bir süre sürekli medyada konuşulacak, zamanla insanlar adamın çıkması gerektiğini inandırılmaya çalışılacak, hiç olmazsa kulak doygunluğu yaratılacak.
sonra da bir sabah kalkıp resmi gazetede ilgili kanunun, tezkerenin vs. çıktığını duyacağız.
ne yazık ki durum bu.
ne yazık ki %90 olacak.
Allah milletimize akıl versin.
öc-alan.
yakında çıkar o da zaten. özerklik mözerklik derken ardından da biji serok apo nidalarıyla karşılanacak olan yeni başbakanımız olur.
Ölürse bi sik olmayacaktır Kürtler iayan çıkarırsa tomali biber gazlı müdahale eğer müdahale edilmesse o zaman işler karışır. Ve kimse hemen ülke kuramaz hele birde şimdi kardeşim 3. Dünya Savaşı çıkar .
olsun görürüz. atatürk birgün ismet inönü ile dertleşiyor. türk milletini milli mücadele için harekete geçirmek konusunda ne kadar zorlandığını anlatıyor ama diyor "biliyor musun çok daha zor olan bir şey var"! "nedir" diyor inönü. "harekete geçmiş bir türk milletini durdurmak" diyor. evet işte böyle ahali. maçası yiyen yapsın da görelim.