bugün

başlığın tam hali, " özdemir erdoğan ın cumhurbaşkanı erdoğan ı destekliyorum 7 düvele karşı bağımsızlık mücadelesi veriyor demesi" şeklindedir rte'ye karşı bağımsızlık mücadelesi veren kardeşlerim.

aklıma, "doğru söz ne hacet" deyimini getirdi sevgili özdemir abimizin bu sözü. az evvel rastladım röportajına, başlığı okuduktan hemen sonra "umarım mankurtlar tarafından linç edilmez" diye iç geçirdim.

lakin, haberin detaylarına göz atınca linç girişiminin çoktan başladığına şahit oldum. chp li iki derneğin, sevgili özdemir erdoğan abimizin izmir konserini boykot kararını öğrenince.

işte bu zihniyet.

fikir ve düşünce özgürlüğünden, ötekileştirilmekten, kutuplaştırmadan dem vurup, şikayet eden. he yutmuyoruz bu martavalları o ayrı, lakin bu şekilde feryat figan edip ardından da sırf fikirleri, söylemleri üzerinden ülkeye mal olmuş bir sanatçıyı akıllarınca boykot kararı almaları gerçekten hayal kırıklığı.

aynı şekilde, mazhar alanson'u da linç etmeye kalkışmışlardı. her neyse.

özdemir abimiz gereken cevabı vermiş kendilerine. "paranın ne önemi var, mühim olan insanlık" diyerek. anlayabilirlerse tabi.

https://www.takvim.com.tr...cevap-muhim-olan-insanlik
Salliyorlar bizim bagimsizligimizi kazanali neredeyse 1 asir oldu.

Fazla a haber izlemis kisi beyani.
hasta siempre comandante tayyip!

görsel

özdemir erdoğan allah aşkına git bi başımızdan zaten ortalık karışık.
hadi işine bak ve sübyancı şarkılar yazmaya devam et.