bugün

cesur kızdır. ama genelde ters etki yaratabiliyor.
normal bir kızdır. onu yazabilirim yaprak yaprak.
o tekliften sonra her şeyin biteceğinden haberi olmayan kızdır.
karşısındaki erkeğe göre oldukça çirkin olup, aynı zamanda ona hasta olması sonucunda oluşan durumdur. yoksa dengimiz gelip de çıkma teklifi etmez bize efendim.
çok nadir görülen kızdır. en fazla ilgi ve alaka beklediklerini hareketleriyle belli ederler o kadar. ama her zaman derim böyle bir kız karşıma çıksın, zerre hoşlanmasam bile en azından bir yemeğe çıkarım onunla. sahip olduğu özgüveninden dolayı.
teklifini "çıkak mı?" şeklinde yöneltir ve "senin için parfün sıkındım" diyen kızın kuzenidir.
Helal olsun dediğim kızdır. Bilirim zor iş.
solcu kızdır. bu solcu karıları aşk işlerinde çok cesurlar. ama yine de helal olsun.
Merhaba,

isteğiniz üzerine hazırladığım çıkma teklifi ekte gönderilmiştir. kabul ederseniz lütfen imzalayarak bana fax suretiyle dönüş yapın.

özel tekliflere açığım.

aklınıza takılan en ufak konuda dahi beni aramaktan çekinmeyin.

öpüyorum.

nurten baldudak
Yok öyle bir kız.
(bkz: hiç mi yok)
(bkz: daş atsak)
tercihen cümlelerle yapılmaması makbuldür. bebe miyik lan o ne öyle, hal ve hareketlerinden teklif eden kızdır. bir üst versiyonu, hal ve hareketlerinden sevişmeyi isteyen kız dır. ama bu kimin sikindeki.
Çıkma teklifi ney ki la? Liseli misiniz olm diyerek karşı çıkılası başlık.

Meseleye dönecek olursak, erkekler mi ilk adımı atmak zorunda hep. Kızlar teklif edince kıyamet mi kopacakmış anlamadım ki. Seven, hoşlanan, gider konuşur açık açık. Öyle büyük bi numarası yok yani.
-çıkak mı?
nerey
-heç. belkim sulaghk bi yire giderük
sonra
-sonra çıharık işte bi ağaca ordan suya atlarık.
bana öylesi denk gelmemiştir dediğim hatun tiplemesidir. yani teklif eden olduysa da benim öküzlüğüme denk gelip anlamamışımdır. bilemiyorum, çok emin olamadım şimdi...
Meraklı bir kızdır. Neye meraklı bilemem. Evet.
Neyi merak ettiğini merak ettiğim kızdır.
Belki de meraksızdır.
sevdiği erkekten teklif gelmiyeceğine anlayınca o etmezse ben ederim diyen kızdır.

seviyorsan gidip konuşacaksın felsefesindedir.
Büyük ihtimal Reddedilmiştir.
defalarca karşıma çıkmış olan kızdır. gözümde çıkma teklifi eden erkekten herhangi bir farkı yoktur. reddedildiklerinde aynı bizim kadar gururları ve hayalleri yıkılır. seven kızdır, en az çıkma teklifi eden erkek kadar hem de.
gayet olumlu bir olgu. reddedilse bile özgüvenli olduğunu, çeşitli yönlerini beğendiğini gösterir. nesi var bunun?
öyle bir şey var mıymış ?? ömrümde daha önce hiç bir kızın ilk adımı attığına şahit olmadım. böyle kız varsa getirin de elini öpüp alnımıza koyalım.
90 larda kalmıştır.
yaşamadığım için bilmiyorum. bu seferlik yazdığım bu entry diğerleri kadar uzun değil maalesef...
nadide bir gonca güldür. kızlar ayranım dökülmesin gerisini anladınız. risk almayan kurnazlar. çıkma teklifi edersem beni yollu mu sanır vb.

abi herşeyi devletten beklemiyecen biz nasıl riske giriyoruz. abi biz ülkece insani ilişkimiz sıfır.
Eğlenceli kızdır tahminimce çünkü bir nebzede olsa farklıdır. Lakin is olmadığında ikinciye diretmemeli. bütün sözlerimi geri alırım ve psikopat sıfatını yapıştırırım.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar