bugün

Sözlüğünde kandırıldık kelimesinin 2456 adet anlamı bulunur.
hakkari molotof hazırlama ve provakasyonu tercih ederim.
(bkz: hayin)
(bkz: bizde böyle yavru)
(bkz: bana mı baktın aslanım)
hüloooğğğ.
Okulllardaki kitapları ücretsiz yapacağız bahanesiyle piyasadaki okul kitabı yazarlarını öldüren iktidarın oluşturduğu bir bölüm olsa gerek. Yıllardır dağıtılan kitaplar bu yıl yayın evi fetocu diye dağıtılmayacak. Yani uzun sözün kısası bu bölümden mezun olanları da içeri alabilirler. Dikkat edin çomarlar.
sadece belaltı boyası var, bagajda boya yok abi allah allah neden farklı seviyede çıktı ki? benden başka kimse kullanmadı valla arabayı abi, jantları arap sabunuyla temizlerim ben, kızım bu benim kızım.
Çomar dilini çözerken zorlanmamamız için gereklidir.
Örneğin belli ki Şunları biz çomarlardan çok farklı anlıyoruz:
"Sen, benim evlatlarıma helal lokma yedirmediğim halde, evlatlarıma da haramdan bahsedecek kalitede de değilsin”
(bkz: sıfırladınız mı)
(bkz: bıbıcım)
(bkz: önüne yatmak)
çomar diyen birinin çomar olmama ihtimali sıfırdır.

böyle zavallılar işte.
--spoiler--
3. Köprü uranyumdan yapıldı
--spoiler--

Edit : çok sesli güldüm, kedi küfretti lan resmen.
iktidar değişmezse geleceğin en parlak mesleklerindendir.
90 yıldır daha bir milli piyade tüfeğini bile üretemeyen, heykelciliği bilim diye millete kakalamaya çalışan yavşakların; kendi topunu, milli piyade tüfeğini, tankını, helikopterini, savaş gemisini, sinyal bozucularını, insansız hava araçlarını, yazılımlarını yapmış hükümet ve destekçilerine yapmış oldukları hakarettir. Bu yavşaklara sorsan yaşları da 20 25 tir. Yani akp öncesi % 80 enflasyon ve % 80 faiz olduğunu. Bankalardan krediyi ancak kelli fellı kişilerin çektiğini bilmezler. Bizi 5 milyar dolar için IMF ye domalan Ecevit hükümeti zamanına çekmek isterler. Sıktırın gidin şurdan, bir çomar varsa oda sizsiniz.
(bkz: kadir mısıroğlu üniversitesi)
(bkz: hayin)

(bkz: eylence)

(bkz: israyil)

(bkz: köprü)

(bkz: yol)

(bkz: dış mihrak)
Bence çomarlara sınavsız geçiş imkanı verilerek açılması gereken bölümdür.
(bkz: amarıga)
ak it,koyun,makarnacı,hüloooooooğğğğğğğğğğ, göbeğini kaşıyan adam, bidon kafalı,yobaz ve bide küfür.
kendi düşüncesinden farklı fikir beyan eden tarafa at siki görmüş karınca gibi bakan tiplerin anlatıldığı bölümdür.
rizedeki recep tayyip erdoğan üniversitesinde açılan yeni bir bölüm galiba. puanı yoktur diye tahmin ediyorum.
görsel
(bkz: EGONOMi çog eyi çog)
"Anarşik pezevengler siziiğ."
toplam 16 kelimeden ibaret edebiyattır.
bunu okuyanlar üzerine de formasyon alırsa öğretmen olabiliyorlar.