bugün

çevremde birçok kişi bu şekilde. hastalıkları olabilir diye düşünüyorum.
hormonları veya tiroid bezleri çok çalışmaktadır.
suratına suratına vurulası kişilerdir.
ayıp yahu alan var almayan var değil mi ama.
yıllardır istediğini yediği halde 49 kiloda çakılı kalmış olan (bkz: ben)
bağırsaklarının muayene edilmesi gereken insandır.
(bkz: tenya)
(bkz: bagirsak kurdu)
bir de arkama saklan, ben seni korurum vs. gibi abuk espriler yapıyosa uzak durulması gereken insandır.
kurt vardır kurt.
en az, az yiyip kilo veremeyen insan, kadar çaresizdir. çok çabuk kilo verebilmeme rağmen, verdiğim kiloları geri almakta oldukça zorlanıyorum. arkadaşlarımın hayret dolu bakışları arasında gecenin bir vakti koca bir yarım ekmek arası patates kızartmasını lüplettiğim halde tartı ben üzerindeyken ibresini kıpırdatmaz bile. sebebinin aşırı uyku düzensizliği olduğuna kanaat getirmiş bulunmaktayım. özellikle kilo alabilmek için mübarek ramazan ayımızı dört gözle beklemekteyim.
halk dilinde yediğini yakıyordur.
sigara içiyorsa bırakması gereken kişidir.

aynı dertten muzdarip olan benim bile sigarayı bıraktıktan sonra kilo aldığımı pantololarımın belinin sıkması, yüzümün, yanaklarımın eşek arısı sokmuş gibi şişmesiyle farkettiğim durumdur. tavsiye ederim.
az yediği halde çok kilo alanların özendiği insan türüdür. zıt kutuplar birbibirini çeker.
yeme alışkanlığı yahut sabit metabolizma ile ilgilidir bu durum. mesela ben direkt olarak 6 kg'a yakın doğduğum için hala 100 kg üstü gayet ve gayet iri kıyım olarak yaşamıma devam etmekteyim. ne kadar seyrek, sık, az, çok yesemde iriliğim değişmemektedir bu da onun gibi bir şey işte. (bkz: you can call me as hulk)
sinir bozucu insandır.
- olum nasıl oluyor lan?
- ne nasıl oluyor abi?
- sabahtan akşama kadar tıkınıyorsun yarım kadarsın.
- benim metabolizmam hızlı abi.
- heeee.
su içse bile yarayan insanların kara listelerinde 1. sırada olandır.
şişmanların en nefret ettiği insan tipidir.
Belli bir yaştan sonra o da alır. Alınca ideal kilosuna ulaşır gene dobiç olmaz o ayrı.
Biz buna * için fesat diyoruz.
insan değiller. içlerine kurt yerleştirilmiş insan görünümünde elmalar.
neden tanrım neden ben de öyle elmalardan değilim????
çok afedersiniz ne kadar kişi biliyorsa çok yiyip kilo almadığını, o kadar çok küfür yiyen insandır.
kilosundan muzdarip insanların bir kaşık suda boğmak isteyeceği insanlardır. bir de kilo almak için diyetisyene gidenleri vardır ki toplum içine bile çıkmaları sakıncalıdır.
(bkz: ulan bu yediklerin nereye gidiyor bir bilsem)
bünyesinde tenya barındırma ihtimali olan insandır.
çok zıçıyordur. veya psikolojik bir hastalığı vardır.

(bkz: emetofobi)
çevresindeki şişman kızların "nerene yiyorsun sen yeaah?" sorusuna marus kalma ihtimali yüksek olan insandır.
yazıktır. çünkü tahta gibidir.
bir deri, bir kemik.