bugün

en şerefli duyguların insanıdır. insan sarrafıdır. şahsımda bu potansiyeli bulduğum gibi, bu sözü sarfedenleri kutlamak isterim.

şimdi; bir canlı düşünün, zevk için öldürsün, bir canlı düşünün en ufak olaydan bile kendi aptalca çıkarlarını düşünsün. kendi için çarpışan bir başka canlıyı düşmanlarına hangi canlı gammazlar ki insanoğlundan başka? hangi canlının ihanet sistemi gelişmiştir ki insanoğlundan başka? hangi canlı sadece değersiz yeşil kağıtları cebine indirmek için komplo teorileri üretip kan döker? en ufak gereksiz sayacağınız olayda bile kaç kişinin kar amacıyla karşılaştığını ve mücadele ettiğini biliyor musunuz?

gelelim asıl sorunsala. eşit ve sadece hümanist duygular içinde yaşayarak şerefini ve onurunu yükseltmesi gerekirken, organizmanın adaletsizliği ve eşitsizliği seçerek birilerini ezmesi bu canlının ne kadar gözünün dönmüş olduğunu gösterir. her insanın içinde bir "iyi" olgusu vardır. ve bu olgu insanoğluna yaratıcı tarafından doğuştan verilmiş olgudur, hiç silinmeyecektir. ancak bu " iyi " olgusunun karakteri zaman içinde değişmiş, bastırılabilir hale gelmiştir. önceden para dolu bir kutudan sadece ihtiyacı kadarını alan ve eli bollaştığında diğer insanlarında ihtiyaçlarını giderebilmesi için fazlalığını bir diğer kardeşine veren insan, artık hepsi benim olsun mentalitesine girmiş durumdadır. insanoğlu bitmek tükenmek bilmeyen bir doyumsuzluğun içine girmiştir.

peki ne yapmalı?

işte burada çözüm anarşidir. anarşist bir kaos, insanoğluna her şeyden önce canının güvenliğini, hayatta kalmak için sadece temel yaşam malzemelerine ihtiyacı olduğunu hatırlatacak ve ona fazlasını istemeyi unutturacaktır. böylece insanoğlu anarşi içinde doğru yolu bulacak, ya da anarşiye karşı gelerek sistemler savaşında geberip gidecektir !

tüm insanlardan ve sistemden nefret ediyorum. yaşa anarşi!

edit:dikkat edin, başlıkların yarısından fazlası sistemin saçmalığını belirtiyor. burada bile durum buysa, varın gerisini siz düşünün.

edit2: http://www.youtube.com/watch?v=Gza6JWk4WQ0 hazır konu açılmışken, dinlemenizde yarar var.
Çok yaşa padişahım diyen insandan daha onurludur.
çok önceden söylenmesi gereken sözdür aynı zamanda.
sistem yanlısı kapitalizm köpeklerinin sık eksilediği başlık. eksileyin sistem uşakları ! tek yapabildiğiniz insanların kanını içmek ! sizin gibi zalimlerden yiyeceğim eksi benim için şereftir !