bugün

entry'ler (427)

sadece söyleyecek sözü olmayanlar küfre sığınır

bu yazı dizisi mahkemeye vermek isteyenlere yardımcı olunması açısından kaydedilmiştir.

edit: caps burada. http://m1308.hizliresim.com/1d/s/ruw94.png

ergenekonun arkasından gelen baskın haberi

iplenmeyen başlık ne yazık ki.

ergenekonun arkasından gelen baskın haberi

önce ak parti muhalifi onlarca insanın, halka indirgenmeyen bir "kesinlik" içerisinde müebbet hapis cezası yemesiyle birlikte, hemen sonrasında gelen haberdir. yalnız bir uyarıyı belirtmekte fayda var, bu elemanların hepsi gezi mücadelesine destek vermiş insanlar. yani bir anda uyuşturucu haberiyle gözaltına alınmaları insanın beyninde farklı şüpheler uyandırıyor.

https://fbcdn-sphotos-g-a...513222931_812549194_n.jpg

ateist kızların verebilitesi

benim ilişkiye girdiğim kızların hepsi müslümandı ama. şimdi ne olacak?

akp dururken gidip chp ye oy verme çılgınlığı

tabii ki lan. makarna ve kömürde dünya devi olmasının yanı sıra, koyun sektöründe bir numaradır.

chp kim ki? entellektüelitenin ardına sığınan "dinsiz" sürüsü ?!

dünyanın gelmiş geçmiş en büyük lideri

atilladır tabii ki de. bleda nın ölümünden sonra, hiçbir işe yaramaz denilen türk boylarını birleştirerek, dönemin en güçlü insanı olan papaya ayaklarını öptürmüştür. sonra devrin en güçlü imparatorluklarından biri olan bizansla adeta taşak geçmiştir. bulgaristanın doğusuna kadar ilerlemiş, istanbulu tehdit etmiştir. ancak atilla reyizin istanbulu almak gibi bir amacı olmadığı için istanbul için bir savaş hazırlığına girilmemiştir. özellikle cermenlerin ilgisi çoktur atilla reyize. (bkz: nibelungen destanı)

kısacası türk budunları arasından çıkmış ender büyüklerden biridir.

uludağ sözlük rte yi sevmeyen yazarlar listesi

başıma birşey gelmeyecekse erdoğanı sevmiyorum.

anal yapan sağcı kız

bu durum solun veya sağın değil türkiyenin sıkıntısıdır. bekaretini çok seven ve önemseyen "türk" kızı, sevgiliyle totosunu paylaşır. ancak geçmişte sağ kesimin ağır bastığı bir yerde yaşadım. bu tarz olaylar fazlaydı.

akıllı bir insanın türkiye de yaşamayacağı gerçeği

bunu söyleyen kişiler getirmiş ülkeyi bu hale... söze bak söze. bugüne kadar kimsenin inancına karışmamış, hiçbir komutanı mahkemeye verip hapse girmesini sağlamamış, hiçbir zaman teröristleri desteklememiş, hiçbir zaman yobaz görüşe alkış tutmamış bir insana yapılan ithama bak. helal olsun. işte bu tablonun en bariz göstergesi. size yakışanda budur çocuklar. helal olsun !

öcalana özgürlük isteyen mal

öcalana devrimci diyen ya devrimle ilgili hiçbirşey bilmiyordur, ya da vatan hainidir. devrim denilen kolektivist oluşum, mao, stalin ve öcalan gibi katilleri kabullenemez. ayrıca öcalan denen köpek devrimci kimliğinin altında kürt milliyetinin davasını güdüyor, faşizan bir tutumla cumhuriyet ordusuyla çarpışıyordu. kısacası eksi.

turancı olup che guevarayı sevmek

che ye esad diyenlerin olduğu bir gezegende yaşamaktan utanıyorum.

turancı olup che guevarayı sevmek

şahsıma aittir. ideoloji görüşüm kesinlikle turan olmasına rağmen seviyorum bu adamı abi. sosyalist liderler arasında en sevdiğim kişiliktir kendisi. ayrıca fidel castroyuda severim. ezilen insanlar için birşeyler yapıp, emperyalizmle mücadele eden herkesi severim.

dini sömüren dini programlar

"sermayesi din olanın rehberi şeytan olurmuş." -yunus emre.

bölüm başı 10.000 tl alıp, işçinin fakirin haline dinden alıntılar yapanlara ithaf olsun.

edit:nihat hatipoğlu sözlükte sanırım. aksi halde hiçkimse bu sözü eksileyecek değildir. öyle düşünüyorum. yoksa bir yobaz vakası daha mı. ah ne acı!

aziz ramazan karın şov yapıp tahrik eden hamileler

kadın denilen kolektivist olguyu seks objesi olarak gören bir zihniyeti ciddiye almak saçmalıktan öte birşey değildir. iplemeyiniz.

mesut yar komikliği

yıllardır birçok programını izlememe rağmen tebessüm bile etmediğim tarzda komikliktir. akasya durağı espri mentalitesiyle ölümüne kapışır kendisi efenim.

asansörde mahsurken yanında olması gereken üç şey

kadın, votka, gofret. (bol sütlüsünden)

sözlük yazarlarından aforizmalar

belki; insan daha güzelini istemek yerine daha güzelini yaparsa, işte o zaman başarmış olur; üstinsan aşısını kendisine enjekte etmeyi...

hala ülkeyi aşağılamak diyenler var ya... gülüyorum. hala türkiyede doğup büyüdüğü halde türkçeyi anlama zorluğu yaşayan insanlar var.

hala kal ve mücadele et edebiyatı yapanlar var. çok merak ediyorum; bugüne kadar, bu ülkeyi bu rezil hale sokmuş bir insana bunları ispatlayan var mı aranızda? yok. zira önyargıları parçalamak atomu parçalamaktan daha zordur der einstein.

"21. yy gibi bireyselleşmiş bir yüzyılda atasına söven bir haine harcayacağım boş yılları kendime harcamam çok daha mantıklı olacaktır." -yoldas kozlov.

ayrıca dikkat edilmeyen bir başlığa daha imza atmıştır yazarımız.