bugün

ismi ayşe. Benimle aynı meslek grubundan. Zaten katolog çekiminde tanıştık. Kıza telefon numaramı verdim. Beni aradı devamlı. Sonra ben çekimler için kocaeli ne gittim. Kız hala aradı. Bir kere geldi. Ertesi gün kocaeline taşındı. Ev bakmaya gelmiş zaten meğer. Kızla daha bir ilişkim yok ozaman.

Ha kız çok güzel model afedersin. Hergün sette. Normalde benim sevgilim de var. Ama kızı kıramıyorum. Çok iyi. Gelirken bana her seferinde sevdiğim yemekleri yapıyor. Bende nasıl aptalım. Kıza sert sert konuşuyorum hemen sinirleniyorum falan kız ben sinirlendikce daha alttan alıyor ne dersem hak veriyor kendini aşağılıyor falan.

Kızı sevgilimle tanıştırdım falan saklamıyorum da. Hemde ne diye tanıştırdım biliyor musun? "bu da bizim buraların delisi ayşe" ağzımdan nasıl böyle çıktı bilmiyorum. Ne diyim yan cebimdeki kız mı diyim? kızın gözleri doldu lan sözlük. Geçti tanıştıktan sonra biraz izin verir misiniz dedi gitti arkasından set asistanını yolladım. 1 saat sonra metin geldi. Kız ağlamış bu onu teselli etmiş falan. Lan o kadar içime oturdu ki.

Kız melek gibi. Aşık olmamak için be sözlük. Öylesini de tanımadım ki ne biliyim. Hep şımartılmaya alışık insanları kullanan biriyim. Bana böyle çok sıcak kim davransa hemen kullanıyorum ve değer vermiyormuş gibi yapıyorum.

Ertesi gün ayşe gene geldi. Bu sefer ekmeğin üstüne sarelle sürmüş. Bana getirmiş. Çok ta severim. Kız verdi. Ama benim gözlerim doldu. Kıza hakaret edemediğimi farkettim. Hatta yumuşadım bayağı. "bu gün özellikle güzelsin hayırdır iş mi var" dedim. iltifatı yarıda kesip bokunu çıkardım yani. Ama kız iltifat kısmını aldı ve çok sevindi sözlük. Kız güzel zaten biliyor. Herkes söyleyip duruyor. Ben söyleyince kız havaya uçtu sözlük. Ona iyi davrandım diye. Eliyle yediriyor ekmeği bir yandan. Herkese benim övülecek bişeyimi bulup beni övüyor. Normal kızlardan farkı yok belki. Ama bir başka samimi be sözlük. Ben de dudaklarım sarelleliyken kızı dudaklarından öptüm. Kız şaşkınlığı yaşarken ben gene "çikolatanın tadına bak diye şeyettim canım öyle hemen yanlış anlama" diyip sıçıp batırdım. Bir yandan sevgilim var çünkü. Magazin zaten heryerde.

iş çıkışı beraber onun evine gittik. Evimi gösteriyim diye tutturdu. Gittim evi gezdik üst kat balkonunda kahve içtik konuşa konuşa saat 3 oldu. Benim de içimde nasıl bir uyku. Sabah 5te kalkmışım o gün 6da çekim var. Bi daha da uyuyamadım haydii ben salonda koltukta uyuya kalmışım.

Bi uyandım ki başucumda kahvaltı üzerimi örtmüş koltuğu açmış beni resmen kaldırmış geri oturtmuş.

Kızdan uzak durdum sözlük. Çok saftı çok temizdi. Nasıl bu camiadaydı ki? bu güzellikle gençliği nasıl bu kadar saf kalmıştı. Kahvaltıdan sonra beni yolcu etmek için kapıya geldi kızın yanağından öptüm ama ne öpmek. Sarılmışım sanki temelli ayrılıyorum. Kıza geldi sıra. Öptü ve gayri ihtiyari saçları çok güzel kokunca şöyle bi içime çektim. Sarılmışım bir yandan. Sıkıyorum belinden. Elimi tuttu güle güle dedi. Mutlu olmuştu. Bana vermek istemiyordu sözlük aklında değildi. Bana bakmak ona yetiyor bilmiyorum garip bişey. Gittim. Kalbim resmen orda kaldı. Onu düşündükçe kalbim çarpıntı yapmaya başladı.

Ne yapmalıyım sözlük. Bir yardım gerek bu aciz yazara. Sevgilimle çok uzun zamandır da beraberiz ayrıca. Ne yapıcam lan ben?
Hiç yardımcı olmuyorsunuz. Kız bugün de sette muhtemelen. Bu gün de öpüşme sahnem var. O kıza bakarken nasıl çekeceğim? yine ağlar. Çok üzülüyorum ağlayınca. Sizden onay bekliyorum esasen. Ben vicdan azabını bitirmek için size soruyorum. Siz git konuş derseniz konuşacağım. Ama yasemin nolacak. Ona da bir çözüm bulum
bir tek ayşe ismini görene kadar okuduğum, sonra üşenip bıraktığım bir hikayede anlatılan kızdır. yani öyle umuyorum, okumadım. eline sağlık sayın yazar, özelden özetlersen sana fikrimi belirtebilirim.
(bkz: hayal dünyanı sikeyim butonu)
Önce bi sevgilinden ayrıl. Kızı sarellenin tadına bak diye öpüyorsun, birde bir sey demiyor aq hayata bak.
yureginin sesini dinle. hangi taraf agir basiyorsa onu sec.

kizlari oyalayip umit verme bu durumu cok uzatip...
Yalnız püf noktayı yazmamışım. Sevgilim yani yasemin i daha önce de aldattım. Yani tam aldatmadım da yakalanınca üstüme kaldı. Kızı yalvar yakar ne hediyeler ne kumpaslarla geri döndürdüm. Üzerinden pekte vakit geçmedi henüz. Ne diycem yine mi aldatıyorum yani? kız ölür lan.
aşkından uyuyamayan kızdır.

hakikaten sabahladım lan. sevgilim gelmeden gözümü kırpmıcam işte kırpmıcam. sevgilimi istiyorum. istiyom işte. istiyom. gelsin omzunda uyucam onun. banane.

artık evlenelim dedim kaç kere. dedim mi, evet dedim. kaç kere dedim hem de. bissürü kere demişimdir. sana sarılmayınca uyuyamıyom işte. uyuyamıyom.
Lan saat 8 oluyor gözüme uyku girmedi. Birazdan kız damlar. Ben yine kız bana kazara bi dokunsa da gizli gizli mutlu olsam diye beklerim. Bu esnada yasemin... oooof işte tüm işi yasemin karıştırıyor amk.
Yok öyle kız kızların sevgisi Yalan.
(bkz: yarrramı ye)
neyi sevdiğine bakarız. çok seven var çok seven var fark büyük.
Az bulunur.

Genelde kendini bir şey sanan, sürekli elde edilmeyi ya da peşinden koşulmayı bekleyen, her tartışmada alttan alıp "aman sevgilim aman bir tanem aman her şeyim yapma böyle" şeklinde yalvarmayla karışık naz çektirten insanlar olur. Çok seven kız yok mu var tabi ama onlar da piç erkeklerden hoşlandığı için ne çok seven kızlar mutlu olur ne de biz. Yazık lan kimin çocuğuysak.
bunu okuma gereksinimi hissetmedim. baya hayal dünyası amk. boşver.
Seven kız gerçekten başkadır bilirim eğer böyle bi fırsatın varsa kaçırma hayatta insanlara nadir gelen bi fırsattır.
Sevgisini abartan kız. Çok haklı ve yapılabilir bir teori söylenmiş bile. Teşekkür ettim bu itliği yapacam mk.
Çok yaralanır eğer karşısındaki kişi onun kıymetini bilmiyorsa..
yaptığın ayıptır kız arkadaşına karşı saygısızlığını belli eder gün geçtikçe buna devam edersen eğer senin kişiliksizliğin olacaktır. iki tarafı da daha fazla yıpratmadan seçim yapmak zorundasın fakat mutsuzluğun üzerine mutluluk inşa edilmez yani eğer sevgilini terk edip bu kızla beraber olursan alacağın ah'lar ile pek mutlu olman söz konusu değildir.
Çok 7 kız.
Genelde dalga geçilen, küçük görülen, en sonunda da kazık yiyen kızdır.
(bkz: uludağ sözlük roman)

senaryoysa komik, gerçekse daha komik.

kız çok seviyormuş da gitmiş öpmüşmüş de.
az sahip olun kendinize. sevgilin olduğunu söylüyorsun, madem öyle düşün taşın hangisinin yokluğu seni daha incitir karar ver ve bi tarafı seç.
şu "seç" kelimesini yazarken midem bulandı lakin, halihazırda bir sevgilin varken şu eyleme kalkışman kabullenir bir şey değil.
sevgilinden ayrıl ne mok yersen ye.

çok seven kızdır.
O kız o kadar saf olsaydı sevgilin varken dibinde gezmezdi.
evet bayanlar ayşe bitmiştir. tüm hayallerim tüm içimdeki kıpırtılar yıkıldı şuan bu çok sevdiğini iddia eden kız için. kendisi sadece dizide rol almak için bana yakın olmaya çalışıyormuş. kendisinden iğrendim ya. bu sabah kastta bi değişiklik oldu. konuk oyuncu olarak gelecek olan ayşe özyılmazel(o değil) ile anlaşmadan doğan sorunlar oldu gelmedi. gün gitmeden birini bulmak istediler. kız hemen gitmiş benim adımı vermiş ben oynayayım demiş. neyse buraya kadar sorun yok bana sordular olur dedim ya daha iyi oynar. neyse kostüm geldi falan makyaj biz bunu bekliyoruz. beraber sahnemiz yok başta tamam mı. ben de diyorum ki şu kızı burda temelli alsalar ne güzel olur. kız meğer bir iki sahne oynadıktan sonra o işi de garantilemiş. hayırlı olsun dedim "artık yarı çıplak pozlar vermek zorunda kalmazsın" dedim. sevmediğini biliyordum ne dese beğenirsin?

"asıl en güzeli artık egoist jön müsvettelerine yalakalık etmek zorunda da kalmam". vaaaay dedim demek onca tavırlar yalandı.
ne sandın dedi.
-peki sen burda kalabileceğini sanıyor musun? dedim

bi anda

-lan şaka ya şapşiik

falan dedi(ya da benzeri bi yavşama cümlesi daha kurdu). hassiktir lan ordan diyip kökünü gün içinde kazıyorum.
Çok üzülecektir.
onu bunu bırakta hangi dizi bu .