bugün

çok seven kız

evet bayanlar ayşe bitmiştir. tüm hayallerim tüm içimdeki kıpırtılar yıkıldı şuan bu çok sevdiğini iddia eden kız için. kendisi sadece dizide rol almak için bana yakın olmaya çalışıyormuş. kendisinden iğrendim ya. bu sabah kastta bi değişiklik oldu. konuk oyuncu olarak gelecek olan ayşe özyılmazel(o değil) ile anlaşmadan doğan sorunlar oldu gelmedi. gün gitmeden birini bulmak istediler. kız hemen gitmiş benim adımı vermiş ben oynayayım demiş. neyse buraya kadar sorun yok bana sordular olur dedim ya daha iyi oynar. neyse kostüm geldi falan makyaj biz bunu bekliyoruz. beraber sahnemiz yok başta tamam mı. ben de diyorum ki şu kızı burda temelli alsalar ne güzel olur. kız meğer bir iki sahne oynadıktan sonra o işi de garantilemiş. hayırlı olsun dedim "artık yarı çıplak pozlar vermek zorunda kalmazsın" dedim. sevmediğini biliyordum ne dese beğenirsin?

"asıl en güzeli artık egoist jön müsvettelerine yalakalık etmek zorunda da kalmam". vaaaay dedim demek onca tavırlar yalandı.
ne sandın dedi.
-peki sen burda kalabileceğini sanıyor musun? dedim

bi anda

-lan şaka ya şapşiik

falan dedi(ya da benzeri bi yavşama cümlesi daha kurdu). hassiktir lan ordan diyip kökünü gün içinde kazıyorum.