bugün

asiri fiyatta olduğu tespit edilen şeylerdir.

misal dun bir mont alayim su üstüme dedimdi nerede o eski montlar yav peheey en kötüsü 80 TL, bu ne la gardas atölye mi aciyoruz deyip biraktim. peki su kaça dedim ona da 120 dedi kalbimi tutup bi su istedim getirdi verdi sağolsun bak o iyiliği yapti yani hakkini verelim.
günümüzde ne yazık ki aşk ve saygıdır.
hayatın kendisi.
dinlenme tesislerindeki tuvaletler. birde çıkarken kolonya-peçete tutuyor. ulan sikiyorsunuz bari peçeteyi elimize verin onuda biz size tutalım.
insan hayatı değildir.
(bkz: akülü araba)

çocukken hep öyle düşünürdüm.
Tecrübedir. edinmeniz için hayatınızdan kesitleri vermeniz gerekiyor.
Dürüst lük ve edep . Paha biçilmez . Almaya gücü yetmez.
insanlık.
Maddi olarak kitap ve parfüm. Hatta iyice kapitalistleşen dünyada her şey...
Manevi olarak insanlık.
sevgi, hayır anlamıyorum her insan neden bu kadar çekiniyor sevmekten. kaç paraysa verelim ulan.
kesinlikle severken sevilmek ve sevilirken sevmektir.
Kitaplar bide pringles bide toblerone ama en önemlisi kinder surprise. Tamam anladik en iyi cikolata sensin ama niye bukadar pahalisin .
et, ekmek, sebze, meyve, benzin, doğal gaz, kira, elektrik kısaca çağdaş bir insan gibi yaşamak.
Orjinal kitap.

sahaflar olmasaydı korsandan kimse alıkoyamazdı.
enfes bir vajina. pahalıdır, o kadar ki elinde ne varsa versen alır gider. indirim istiyoruz. evet.
First class uçmak.
zaman ayırmak, aslında çok ucuz ama aynı zamanda çok kıymetli bir eylemdir.
beyin değil. korkmayın, peşine düşün.
Herkes dürüstlük, sevgi, insanlık gibi şebelek cevaplar vermiş. Bir şeyin değeri rayice göre belirlenir arkadaşlar; dolayısıyla bu gibi kavramlarla ancak hayal kurulur. Herkes topunu oynasın, siktiredin böyle şeyleri.
la-z-boy koltuklarıdır efenim. gayet konforlu ama bir o kadar da pahalı.
iyilik
o kadar değerlidir ki paha biçilemez o yüzden yapılan iyiliğin de unutulmaması bu konuda vefalı olunması gerekmektedir.
hayat. çok pahalı sahiden.
Karakter olsa gerek,kimsede yok.
Nevşehir de balon turu. Çok pahalı.