bugün

merak edilendir. mutsuzluktan 31 çekesim bile yok.
Sözlüğe girip daha mutsuz oluyorum.
ağlıyorum.
Şarkı dinlerim, bir şeyler yazar veya çizerim. Büyük ihtimalle de o gün içinde diğer güne kadar uyurum rahat bırakılırsa.
herkesten nefret edip öfke saçıyorum.
En ağır migren hapımı içip kütük gibi uyuyorum.
Sonradan pişman olup daha mutsuz olabileceğim bir sey yapma olasılığına karşılık, hiçbir şey yapmamak için yatıp uyuyorum.
bilgisayar oyunu oynamak iyi geliyor mutsuzluğu bastırmaya.
Düşünmemek için uyuyorum.

Kendimi yollara vurup kmlerce yürüyorum.
Halime şükrediyorum. Benden daha kötü durumda olan insanları düşünüyorum. Mezarda değilsem hala bir umut var!
Aksi Nalet çekilmez biri oluyorum.
Ağlıyorum.
Neden diye sorguluyorum.
Sonra kendimi motive ediyorum.
Ah ah ben de olmasam...
Okuyup yazmak. Kafamın boş olmasından nefret ediyorum. Sürekli bir şeyler okuyorum. Çünkü kendimle kalırsam daha kötü oluyor.
Bazen mumun yanışını seyrederim. Anksiyete yüzünden dağılan ve panikleyen zihnimin yatışmasını sağlar. Bazen dizi film açar kötü şeyleri düşünmeden zaman geçirmek için kendimi oylarım. Bazen kendimi yemeğe vurup mutsuzluğu anlık tatminle takas ederim.
yanaklarım ıslak halde uyurum, kulaklıkla yollarda yürürüm, evde son ses laptoptan şarkı dinlerim.
Kızlarımı öperim. Muhtemelen öperken çakarlar ağzıma 2 tane. O zaman daha da mıncıra mıncıra, gıdıklaya gıdıklaya öperim. Sonra kavga başlar. Sonra sorun neydi?
Sadri Alışık- Serseri filmini izliyorum. Moralimi daha fazla düzelten hiçbir şey yok. Tavsiye ederim. Son sahnesinde yüzümde gülücük, yumruğum havada ıslık çalıyor; ulan hayat, senin hakkından gelmezsem kestaneyim, diyorum.
Çikolata yiyorum.
Yazıyorum.
Sebebini kendimde aramaktan baktığım durum.
olduğum yerde oturuyorum ama gene de geziyorum ama mutsuz olmuyorum fakat sıkıntılı olduğum oluyor.
Önceden telefonumu uçuşa alıp motorumla otobanda gazlıyordum. Şimdi motorum yok. müzik dinliyorum, oyuna giriyorum kafa dağıtmak için.
ağlıyorum.
Kendimi odama kapayıp diğer insanlardan izole ederim.
Ağlıyorum. Daha çok ağlıyorum. Sonrasında ya uykuya dalıyorum yada aynada kendime bakıp gülerken buluyorum kendimi. Sinirler bozuluyor heralde o anda.
sakinleşmeye çalışıyorum ama olmuyor.