bugün

Dinlemediğim ya da dinliyormuş gibi yaptığım erkektir. ilk başta soru sorulduğunu farketmiyordum ama şimdi ses ritimlerinden çıkarım yapıp tepkiler verebiliyorum.
Kız kankası olacak erkektir.
iyi arkadaş , kötü sevgili olur.
Boş konuşmuyorsa sıkıntı yok ama gel gelelim ki çok konuşuyorsa illa boş yapıyordur.
Çok konuşmak huyuysa hiç çekilmeyecek erkektir. ben bile çekemem erkek halimle. Ama benim gibi damarına basılan karısı tarafından haksızlığa uğradığını düşündüğünde çok konuşan biriyse sesini duyurmak ıstiyordur onu sabredip iki dk. Dinleyin sonra bitecektir.
karşısında otururken sandalyede maddenin akışkan haline dönüşüp yere doğru döküldükten sonra buharlaşan haline dönüşüp yok olup gitmek istediğim erkek.
Çok iticidir. Genelde toplum tarafından tuhaf bir gözle bakılır. Helede Türk toplumunda.
Nefret ederim.
Ikizler ya da koc burcudur. Aslanda olabilir. Kova da. Hatta yay da.
ne konuştuğuna bağlı. bazısı 2 dakika konussa çekilmez ama kimisi saatlerce konuşur. zamanın nasıl geçtiğini anlamaz otururur dinlersin.
itici bir erkek olabilir yeri ve zamanına göre.

kimi zamanlarda hiç konuşmayan erkeğe katlanılamayacağı gibi, kimi zamanlarda da fena değildir.
Hele bir de benim gibi çok konuşanlardan nefret ediyorsanız , hiç çekemezseniz . Oturduğunuz sandalyeyi kafasına parçalamak isterseniz ama ne yapalım , yapamıyoruz malesef susuyoruz . Ve fark etmiş iseniz bu dangalakların hep güzel sevgilileri olmaktadır .
Boş konuşan erkektir.
Baş ağrısıdır.
Kızların etrafında çok dolaştığı erkektir.
Allahın bana nasib etmesini istemediğim erkek tipidir. Çekemiyorum bıdı bıdı konuşan erkek ya.
eskiler ''amcık ağızlı'' derler.
Az konuşanından daha makbul olmayan erkektir. çok mal haramsız çok laf yalansız olmaz demişler.
bazen insanı boğar konuşmasıyla. dinliyor gibi görünüp o anda başka şeyler düşünebilirsiniz.
Söylediklerinin %60 ı saçma %20 si yalan %15 i dedikodu % 5 indede doğruluk payı vardır. Ve genelde dedikoducu olurlar karı gibi. Ayrıca çekirdeğideğide çok severler.
En sinir olduğum erkek tipidir. Kimseyi ilgilendirmeyen konularla susmak bilmez uzattıkça uzatır.
Çevreye verdiği vakit kaybı nedeni ile sağlam bir dayağı hak eder.
hoşgörüyle yaklaşılması gereken, bu kardeşimizde böyle ne yapalım belki bende de onun beğenmediği bir davranış vardır denilebilitesi yüksek arkadaşımızdır.
az konuşan versiyonları için piyasaya sürülmüşlerdir.
erkek dediğin az konuşur öz konuşur kısa, kesin, net konuşur.
karşı cinse özenen erkektir.
karşı cinsin dırdırına vırvırına kulak tıkayan erkektir. duymazdan gelir konuşmaya devam eder, hatun kişiyi bastırır.

kızlar kusura bakmayın da sizdeki motor çenelerin yanında o erkek devede kulak değil kıldır olsa olsa.