bugün

bu hayatta hep şanslı olmaktır. hayat hep onlara güler. açık ve net.

(bkz: hayatın bazı insanlara gülmemesi)
şanssızlıktır. Kadın güzelliğiyle değil kalbiyle çekicidir. Ayrıca güzel kadınların hep düşmanı olur. Çünkü güzel kadının tek güzelliği ambalajıdır. Paketi açıp içinde ne olduğuna baktığınızda hep yalnız kalırlar.
Pesinizde bir suru erkek olmasidir.bazen avantajlari olsa da dezavantajlari sanilandan coktur.
an itibari ile merter'den metroya binmek demektir mesela. Ablacım naptın sen ya. Merter deyince benim aklıma triko örme işleri geliyor. Anam güzel kız valla.

not : Bahtı açık güzel olsun.
elde edemeyeceği şey yoktur. zekiyse eğer.
Çok şanssız olmakla eş değerdir.
Güzelliğin o kadar önemi yok. Cilveliyse her türlü alır.
Allah çirkin şansı versin dediğim kadındır.
Şans yüzünüze gülmüş demektir. Ama güzellikle herşeyi alamazsınız bunu da bilmelisiniz..
çoğu gözün üzerinde olmasıdır.
"bir kadın için fazla güzel olmak kötüdür. mizah duygusunu ya da kişiliğini geliştirmesine engel olur" diyorlarmış bir filmde. Malesef cinsel açlığın afrikası olan ülkemizde az bişey yüzüne bakılabilir güzelliğe sahip her kız böyle.
hatun türkiyede ise tanrı olmaya benzer.
Güzelliğe kalp de dahilse iyidir hoştur. Öteki türlü boştur.
Her güzelin bir kusuru vardır.
bir kadını on erkek ister biri alır formülünden standart kadının peşinde on kişi varsa çok güzel bir kadının peşinde 10 un katları olarak görülebilir.
çoğu zaman avantaj gibi gözükse de çok da önemi olmayan şeydir. çok güzel bir kadın aptalsa, kötü biriyse onun güzelliğinin beş para etmeyeceği gerçeği var. bir de güzellik kültürden kültüre değişen bir olaydır. örneğin; moritanya için güzellik anlayışı aşırı kilolu olmak, afrika'nın fula kabilesinde geniş alınlı olmak, tacikistan'da ise tek kaşlı olmak güzellik anlayışıdır. garip mi, bence fazlasıyla garip. bana kalırsa zeki, bakımlı, merhametli, şefkatli ve saygılı bir kadın benim için her zaman çok güzel kadındır.
Sanılanın aksine, daha az çıkma teklifi alır. Bu konuda yapılmış olan bir araştırma Akıl Oyunları (Beautiful Mind) filminin bar sahnesinde uygulamalı olarak anlatılmıştır.

https://www.youtube.com/watch?v=0-CKLgQtbM4
orta halliye göre daha çok evde kalır. çünkü onları gördüğümüzde amaaan zaten bakmaz bu bana deyip pas geçeriz.
Güzel kadın = Beste Kökdemir.
güzel kadınların kaderi yalnız olmaktır. erkekler elde edemem diye yaklaşamaz yaklaşanlar piçler olur güven olmaz. kadınlar kıskanır tam arkadaş olamaz.
Büyük bir sorundur kendisi için de onunla birlikte olan için de neyseki güzellik anlayışım farklı çok sorun yaşamıyorum.
kadın olsaydım benden olurdu muhtemelen
yaratan özenipte yaratmış zaar.
Erkeklerin sağ eline kas yaptırır.
Bazen bir erkeğin bir kadına hissettirebildiği fakat göreceli bir kavram olmasından dolayı kesinliği olmayan bir durumdur.
Çok çirkin kadınların da olduğunu düşünürsek dünyanın çok adaletsiz bir yer olmasından kaynaklıdır. Böylesine bir dünyada biz insanlar hukuk kuralları koyarak adalet arıyoruz. Garip