bugün

Osmanlı geleneğinden etkilenmiş Türk'tür.
Asla yapmam böyle bir şey. Çocuğuma Türk ismi koyarım. Arap değilim çünkü.
Fuck of. Bizde türküz mk. Çocuğuma neden muhammed adını koymayayım ki?
Bu ülkede demokraaasi var isteyen istediğini koyar.
" arap,arap,arap ! " diye çağırır.
Koyana birşey diyemem herkesin kendi çocuğuna, kendi istediği ismi verme hakkı var ama ben koymam. bir türk olarak, çocuğumu da bir türk ismi ile onurlandırmak isterim.
Hata yapan türk'tür.

"Türk halkı ebu cehil'in gerçek adı olan hişam da dahil bütün arap isimlerini çocuklarına verdiler ama biz islam'a en çok hizmet etmiş sultan alparslan'ın ismini 1000 senedir bir arap çocuğuna verdiremedik."

Ord. Prof. Dr. Zeki velidi togan
akli basinda hangi insan cocuk yapar a benim geri zekali beyaz türk burjuva özentisi siki kalkmisi????
Ali rıza efendi. Oğluna mustafa ismi koymuş.
Müslüman bir ülke olduğumuz için çokta karşılaşılan bur durum. Araplaştığımız bir göstergesi olarakta düşünülebilir.
Hans koyalım desek havaya uçarsınız..
Mübarek isim ise sorun yoktur.
arap diye isim mi olur, dalga geçerler.
Size ne o Türk'ten aq.
isim mühim; fakat yetiştirmek daha önemli.
Türk ismi Arap ismi o bu şu kalmadı sanki artık,içinde bulunduğumuz çağ fazla cihanşumül ,Çin’in adını bile duymadığımız bir yerinde çıkan hastalık 3-4 ayda Türkiye’nin bi kasabasında yaşayan çiftin evlenmesine nasıl engel oluyorsa isimler ,tavırlar da aynı hızda değişti sadece biz daha geriden takip etmek durumundayız sebebini de bu memleketcilige bağlıyorum ama zamanla biz buraya yaklaşırız tabi öncü toplumlar ve defa farklı şeyleri aşmış olurlar bu kez de onların aştıklarıni tartışıyor oluruz.
koyduğu isimleri arap sanan, aslında çoğunun yahudi ismi olduğunu bilmeyen türktür.
muhammed, ali, hüseyin, mikail, musa, yusuf, ömer gibi niceleri yahudi adıdır.
Oldu olacak kandura da giydir orospu cocuguuu. Saka saka. Olm zaten 3-4 tane turk adi var herhalde, napsin adam.