bugün

mutsuz evlilkleri, pişmanlıkları, keşkeleri olsun.

kılavuzu karga yapmamak lazım.
Erken boşansınlar, bir kaç evlilik daha yapabilsinler.
yaşlanınca torununuzun torununu görebileseniz. hatta erken evlenip de bu davranışı sergilerseniz torununuzun torununun torununun torunun...
s*kil*iş egolarınız tatmin olsun.
Zinadan kurtulsunlar.
çocuklarıyla beraber büyüsünler. çocuk da adam olamasın, torun da.
erkenen hayatın sillesini yesinler.
Bence de erken evlendirmek en iyisi. Ama ona uygun bir alt yapı kurmak gerekir ülkeye. Evliliğin okumaya ya da çalışmaya engel olmadığı bir sistem.
Siz ne gerikafalı insanlarınız +20 yaşından küçük kızlarımız evlenmesin kız psikolojik olarak buna hazır mı? Kariyerini kurmuş mu ? Siz çocuklarınızı bir birey olarak görmüyorsunuz sanırım.Neden çocuklarımıza gerekli eğitim verilmesi hakkında başlık açılmıyorda erkenden evlilik açılıyor arkadaşım bu topluma yararlı bir birey olsa o kız çocuğunuzla yaptığı başarılardan gururlanmak yerine neden evlilik kardeşim. +20 yaşına gelememiş insan henüz büyümüş sayılmaz .
'çocuk' evlendirmekten suçlu bulup pipinizi gönül rahatlığıyla kesebileyim.
SEN ÇOCUĞUNA GEREKLi TERBiYEYi VEER O ZiNA YAPMAZ ! UNUTMAYIN ÇOCUKLAR TERBiYEYi ANNEDEN BABADAN ALIRLAR SEN KENDiNE GÜVENMiYORSUN DEMEK Ki ZiNA YAPMASIN EE EVLENDiRELiM O ZAMAN BÖYLE ZEKASI DÜŞÜK iNSANLARI GÖRDÜKÇE iĞRENiYORUM ARKADAŞ!
çocukluğunu yaşamasınlar. hep çocukluğuna özlem yaşasınlar. erkenden hayata atılıp, kendilerini ailelerine adasınlar. ondan çaldığınız 5-10 yılın acısını bir ömür çeksinler.
bu devirde kimse erken evlenmez malum her şey bereketli.
Çocuk diyoruz çocuk. Nasıl bir sübyancılık bu, bu kadar sapıklık olur mu, dininiz imanınız önünüzde ki olmuş, azıcık kafanızı kaldırın.
Bu dönemin şartlarına göre erken evlenme oldukça zor. Ya aileniz zengin olacak ya da bir yerden bir şeyler koparmış olacaksınız ki evlenesiniz. Dönem kötü. Erken evlenmek elbette iyidir. 20 yaşına gelmiş kişi evlilik için erkenci de değil geç kalmış da değildir. Ergenlik yaşını 12-13 diye baz alırsanız zaten en iyi sonuca varırsınız. Ancak yaşadığımız dönemde evliliklerin çoğu 25'i geçtikten sonradır...
çocuklarınızı evlenmeleri gereken yaşta evlendirin. çocuk yani evlat ana baba için daima çocuktur onlar. büyümezler. buradaki çocuğu oradan anlayın. 20 li yaşlarda kolayca evlenilebilmesi gerekirken bu işi de çok güzel berbat etti insanoğlu. işte bu zinalar arttıracak ve böyle böyle evlilik bildiğin "devlet onaylı sevişme" denilecek düzeye geldi insanların kafasında.
Ki genç yaşta hayattan biksınlar.
aman hayatlarını yaşama fırsatı bulamasınlar.
Sapıtmasınlar.
19 yaşımda evlendim hadi sizimi kıracam 20 olsun, memnunum tavsiye ederim.

saçımdaki siyahlar bitti şimdi götümdekilere geçtim.
bisürü keşkeleri olsun. akılları başlarına gelince aslında kayıp insanlar olduklarını anlayıp mutsuz olsunlar.
Cinsel açlığın afrikasında en doğru karar olabilir.gençler azgın azgın dolanıyor.ama maddi olarakda olumsuz bir durum.yani iki seçenek var ya pompalıycan ama eşek gibi çalışacan sorumluluk alacan.yada afrıka modunda dolanacan ama maddi sıkıntıların olmayacak bunun ortası yok.
Bu söyleme göre çok geç kalmış durumdayım. 28 yaşına girdim ve henüz etrafında evlenmeye değecek birisi yok. Bu nasihat dışında kaldım ne yazık ki.
güncel Önemli Başlıklar