bugün

uçurtma. biz yazın geldiğini bundan anlardık.
Dünyanın kotu bir yer oldugunu bilmemek.
(bkz: cino)
Turbo sakız. Bide huzur.
Sorgulamak. Evet Insanlar çocukken her şeyi sorgularlar. Aslında doğru olan da budur. Ama büyüdükçe bazı şeyler bilince ve bilinçaltına yerleşir ve onları kabullenirsin. Artık basit sandığın o şeyleri sorgulamazsın bile. Velhasıl, hayal gücü de zayıflar bir bakıma. Hele Bu internet... Hayal gücünün, düşünmenin, sorgulamanın bas dusmanidir. Ama alışkanlık yapar kolay kurtulamazsın. Faydaları da vardır Tabi ki internetin. Neyse konu fazla dağıldı Bu kadar Yeter.
hayatı takmamak.
zeyna'dır.
Bayramlar.
kames marka 7 katlı futbol topu..
kızlık zarı(m).
pokemon, power rangers, hecules the legendary journeys ve tvde yayınlanan bilimum 90lı yıllar dövüş ve abartılı aksiyon filmleri kuşakları.
Masumiyet.
yumiyum.
her zaman içinde olan ve o zamanlar adını bile bilmediğin şey ; umut.
mutluluk, taso, bilye, umut, hayàl, hedefsizlik.
dizdeki yaralar.
Uzuntulerimi dertlerimi kaygikarimi cocuklugumda biraktim. Simdi daha az dusunup daha cok mutlu olmaya calisiyorum.
Atari.

(bkz: nintendo entertainment system)
1 milyon. O şimdikinin 1 tl si ile cips gazoz alırdık üstüne paramız kalırdı be ne bereketli 1 liraydı o.
altın sarısı ambalajlı çikolata, elvan gazoz, topaç, iki veya üç katlı sert plastik top bir de korkusuzluğum.
her şeyin çok güzel olacağı inancı. çocukluğumu en çok da o muhteşem optimist halim nedeniyle çok özlüyorum.
Diz yaraları, başının okşanması, çıkarsız sevgiler, büyümek isteği gibi özlenilesi şeyler.
meybuz.
mahalle maçları. sokakta top oynayan çocuklar görmeyeli uzun zaman oldu.
sarkan uzun ipleri olan ve o iplerin ucunda rengarenk boncuklar bulunan örgü takke.
tabi bunun bir de tişört modeli var. göbek açık ama aslında ipler sarkıyor tişörtten uçlarında bir boncuk ile.