bugün

erkek çocuğunun geleceğini düşünen ailedir.
(bkz: askerde bursalıyım demek)
bir karikatürü anımsatan olaydır.

kadın hamile ve kocası yanında..
-ayşe doğurmak üzere,çocuğumuz abd vatandaşı olsun diye amerikaya gidiyoruz.

olaya vakıf olan yoldaki arkadaşları:
-umarım yolda doğar da yollu olur..

(bkz: kapak cevaplar)
vardır bi bildikleri. *
(bkz: bir ibne teorisi)
seni de annen doğurmamış sıçmış diyebileceğimiz yazarın düşüncelerine hasıl olmuş, mevcudiyette olmayan aile!!
dünyanın en güzel ayrıcalıklarından birini kaçırdıkları için çocuklarına karşı sorumlu olacak olan ailedir.
bursa güzeldir, bursa'da çocukluk da güzeldir.
ceviz ağaçları kadar güzeldir hem de.
güldürür. evet.
o kadar dinci olmasına rağmen -bakınız dindar demiyorum dinci diyorum- bir o kadar çok da travestiyi içinde bulunduran bursa'dan göçmeme sebep olacak tek şey bu dincilerdir. yoksa travestilerin kimseye zararı yoktur onlar ekmeğinin peşinde. ayrıca doğan çocukları travesti olmaya iten hiçbir etken de mevcut değildir.
ancak suriyelidir. çocuk doğmadan almanya ve kuzey avrupa'ya göç etmek istiyordur.

ayrıca bu başlığı açanların ne bursa hakkında ne de bursalılar hakkında gram bilgisi yoktur. gidin bu espri! dediğiniz lafları şehirde bursalı birine bir söyleyin. bir gelin, benim arkadaşlarımın hepsi de (ben de dahil) bursa doğumlu ve yerlisi insandır, onlara bir söyleyin. bursaspor maçları giriş ve çıkışlarında yapın bu esprileri, bakın neler oluyor. oradakilerin de büyük bölümü bursa doğumludur, hepsi mikro(kent) ve makro(ülke) bakımdan tam milliyetçidir. kentine ve ülkesine laf söyletmezler. söyleyeni affetmezler, sağ çıkamazsınız...
Korkuları olan ailedir. Evet.
bursa da doğdum kimliğim yalovaya kayıtlı. evet.