bugün

1990'lı yılların başlarında şov dünyasının popüler isimlerinden biri olan karizmatik kadın.mehmet ali erbil ile birlikte gecenin rengi isimli programı sunardı.
sığ bir yetenekle biz zamanlar her şeyi(şarkıcılık da dahil) yapmaya çalışmış,her nedense isterik ,iddialı, kof konuşmasıyla, gereksiz şişkin ego yansımalarıyla itici bulduğum bir kadındır
çok güzel bir hatun
gerçek bi entelektüel. ekranların her daim ihtiyaç duyduğu keşke teyzem olsaydı dediğim insan.*
aslında donanımları bugün ekranda laf geveleyen bir çok yıldızdan daha üst düzeyde olan ve eğlendirmeyi ezelden beri bilen, türkçesi, fiziği ve duruşu düzgün, yapımcılıkta da deneyimli kadın sunucu.
yonca evcimik, yaprak özdemiroğlu, burçin orhon ve çiğdem tunç bale okulundan sınıf arkadaşıdır.
mini minnacık bir kızken gördüğüm, "çok uzunmuş ya bunun boyu" diye düşündüğüm hatun. ya gerçekten uzun ya da ben kısaydım uzun gibi geldi. emin değilim.
son derece düzgün bir diksiyona sahip sunucu. zamanında mehmet ali erbil ile eğlence programı sunarlardı, hatta aynı gece parliament sinema kulubu gecesi olurdu. *
ömrünün en güzel tipini bulmuş sunucu. o da memeş gibi zor yaşlananlardan.
dün ki yemekteyiz programına iki tane açık meme ile katılmış insan. hayır meme uçlarını göstermek için çok efor sarfetti ama bir türlü başaramadı.

bir dahakine artıkın.
kendini fazla bi şey sanan antika hanım.

ya kabul etsi bir pazarına nur yağmıyor.
80'li ve 90'lı yılların show programları sunucusu.

başrolünü kemal sunal'ın oynadığı şabaniye filminde şaban'ın sevdiği kadın nazlı rolünü oynamıştır.
gençken çok güzelmiş. seksenlerden bahsediyorum. şabaniyede oynadığı dönemlerden.
Sabahleyin ayakkabımın bağcıklarını filan düzeltiyorum, televizyondan içeriden bir ses, hemen tanıdım, dedim anne neydi bu kadının ismi çiğdem? -Tunç tunçç dedi. Ne bağırıyorsun be bacak kadar çocuğa.

küçükken çok severdim ben bu kadını niye severdim bilmiyorum.