bugün

(bkz: dostum kadın dedin bülent ersoy çıktı)
Gariplik. Neden 'çirkin adamlar ' diye bir tanımlama yoktur da kadına gelince 'çirkin kadınlar ' tanımı çıkmıştır ? Kadının illa güzel olması gerektiği gibi bir yargıyı beyinlere empoze eden yapıyı kınıyorum. Ama illa fikir beyan et diyorsanız da , kendini çirkin bulan kadındır.
şenay düdek'in olmadığı kümedir. nitekim o "yakışıklı kadınlar" sınıfında incelenebilir.
Bir Ümit Yaşar Oğuzcan şiiridir.
--spoiler--
Çirkin Kadınlar

Rüyamda çirkin kadınlar gördüm dün gece
Yüzlerini elleriyle kapatmışlardı
Bakışlarında çirkin olmanın utancı
Kalplerinde Tanrıların merhameti vardı.

Ölümü hatırlattı bana çirkin kadınlar
Ölüm daha güzel değildi yaşamaktan
Bakıp bakıp ağladılar sessizce
Bütün aynalara uzaktan

Bir asır kadar uzun dakikalar geçti
Yalvardılar Tanrıya çirkin kadınlar
Güzel olmayı dilediler gök gibi, deniz gibi

Bir an için Tanrı olmadığıma yandım
Rüyamda çirkin kadınlar gördüm dün gece
Ve bir ölüm uykusundan uyandım.
--spoiler--
http://www.labutaca.net/5...magenes/rossydepalma2.jpg

(bkz: rossy de palma)
güzel ama salak kızlar gibi ilgi çekemeyeceklerini bildikleri için eğitimlerine daha önem verirler ve kendilerini sosyal açıdan geliştirirler. çok da iyi yaparlar. güzel olan ama ikiyle biri toplarken bile kıvranan kızların yanında ilahi ışık gibi parlarlar.

not: akıllı ve güzel kızlar bu yazının kapsamı dışındadır.
metroda yanıma kadının biri oturdu ve çok çirkindi iğrendim hatta koltuktan kalkmak istedim ama olmayacaktı metronun camından dışarıya bakmaya başladım neredeyse metronun camına yapışacak gibi sonra bir an ön koltukta oturan kadının ucağındaki 1 yada 1.5 yaşındaki çocuk benim iğrendiğim kadına gülümsüyor ve onunla oyunlar oynuyordu kadına baktım oda ona gülümsüyor onu eğlendirmeye çalışıyordu.
o masum çocuk çirkin bişey görse ağlardı ağlamasa bile ona gülümseyip onunla oyunlar ynamazdı, peki ben neden iğrenmiştim o kadından,

Bizler şartlanmışlıklarımız yüzünden güzeli çirkini iyiyi kötüyü değerlendiriyoruz yada değerlendiremiyorduk.

Kadına bir daha baktım kendimi şartlandırılmışlıklarımdan arınmaya çalışarak kadın bana çok normal bir bayan olarak geldi.

bir daha düşünelimmi birini çirkin diye betimlerken ya sizin için bir şartlanmışlık olsada sizden birileri iğrense!
mutlaka zeki,becerikli,arkadaş canlısı,iyimi iyi olmak zorunda olan kadınlardır.güzel kadınların çok kasmalarına gerek yoktur.
(bkz: çirkin kadın)
(bkz: aramaya inanmak)
Güzel diye tabir ettiğimiz kadınları değerlendirirken baz aldığımız kişilerdir. Her kadın güzeldir fakat kendine özen göstermeyen, gösteremeyen kadınlar, çirkin olarak adlandırılırlar.
ilginç bi şekilde pek alakası olmadığı halde yatakta bu kadınlar hayal edilmez. halbuki seks denilen şey ön sevişmeden sonra ağırlıklı olarak 2 organın münasebetidir. bu yüzden vajinası daha güzel olan ya da daha fazla cinsel haz verecek şekilde dar ya da sıcak olan değil de yüzü güzel olan kadın aranması bana psikolojik açıdan ilginç gelir. ama ben de güzel kadın ararım saçma olsa da. ilginç. malca ama ilginç.
çirkin kadınlar vardır.
güzel sevişilen kadınlardır. hayallerimin tacıdır.
çidkin kadın yoktur, az votka vardır.
mutlaka göğüs çatalı gösteren, dar kot giyip popoyu ortaya koyan, dekolte giyinmeyi seven kadındır. napsın güzellik yok seks objeleri ile dikkat toparlaması gerekir.
Göt ve meme açarak sözlüklerde tatmin olurlar.
güncel Önemli Başlıklar