bugün

çirkin erkek olmanın dezavantajlarından bahsedip, avantajlarından bahsetmemek olmaz.

mesela en birinci avantajı, şair olursunuz...
benim yağmurumda gezinemezsin üşürsün
dağıtır gecelerim sarışınlığını
uykularımı uyusan nasıl korkarsın,
hiçbir dakikamı yaşayamazsın.
aysel git başımdan ben sana göre değilim.
benim icin kirletme aydınlığını,
hem kötüyüm karanlığım biraz çirkinim

islığımı denesen hemen düşürürsün,
gözlerim hızlandırır tenhalığını
yanlış şehirlere götürür trenlerim.
ya ölmek ustalığını kazanırsın,
ya korku biriktirmek yetisini.
acılarım iyice bol gelir sana,
sevincim bir türlü tutmaz sevincini.
aysel git başımdan ben sana göre değilim.
ümitsizliğimi olsun anlasana
hem kötüyüm karanlığım biraz çirkinim.

(bkz: attila ilhan)
"çirkin oldugun için talihlisin. birisi seninle ilgilendiğinde başka bir şey için olmadığını biliyorsun."

charles bukowski
hangi kızla kanka olursanız olun sevgilisi sizi asla kıskanmayacak ve ciddiye almayacaktır. kurnaz biriyseniz havada 3 takla atıp yere düşerken bale yapabilme mutluluğunu yakalarsınız.
eğer şair olmak için çirkin olmak yetiyorsa, en iyi şairlerimizin neden yakışıklı olduğu konusunu epey bir irdelemek gerek. yoksa şair değil mi onlar?
toplu taşımada yanınıza kadın falan oturmaz yaya yaya gidersiniz.
Kadinlar cirkin erkek sever. Gerci yakisiklida severler.
paranız cebinizde kalır, kafanız rahat olur, işinize konsantre olursunuz. bu sayede kendinizi geliştirir ve soru sorulan adam olursunuz.
edit: çirkinim, mutsuzum. mutsuzluğumun çirkinlikle ilgisi yok, fuck buddy candır.
daha rahat davranırsınız. nasıl olsa kimin umrunda olacaktır ki?
bilim ve sanatta ilerlemek için vakit ve enerji bulmak.
Varsa sevgiliniz sizi güzel kızlara karşı kıskanmaz.
Bir sürü kız kankalarının olmasıdır,,,
çirkin erkek yoktur, fakir erkek vardır.
19-27 yaş arası çirkin erkek yoktur.

Bence yani. Gençlik ister istemez insana güzellik katıyor, yani genç olup da tam anlamıyla "çirkin" diyebileceğimiz bir insan tanımıyorum.
avantajı falan yoktur. iğrenç ve rezildir.
Bilmem alınır mısın söylersem
Unutulmuş bir çirkinlikten başlıyor güzelliğin. Edip Cansever
yoktur.
Daha cabuk kız dusururler. Soyle kı hatun mılletı cırkın olsun aman kımse bakmasın, ılgılenmesın bır tek benımle olsun modunda yaklasır hem cırkın nasılsa kımse bakmaz aldatmaz benı der. Pekı nerede buradakı samımıyet? Erkegı dusunmuyor kı kendı oldugu ıcın bırlıkte degıl adamla yıne tamamen kendını dusunuyor hatun mıllet.

Ben sanırım yalnız olmamı,
yakısıklı, cekıcı, karızmatık, tuttugunu koparan, rafıne zevklerı olan, saglam pompacı olmama borcluyum.
Kimseye eyvallahın olmamasıdır.
Zibilyon tane kankanız olur. Hepsiyle el ense göte parmak olur kendi kendinize mutlu olursunuz.
Kızlarla konuşurken kasılmazsın, rahat olursun.. "sevgili olmayız ki bunla, bana bakmaz" anlayışı hakimdir hemen hemen her kız için... (bkz: Kendimden biliyorum)

Ben çok da kotu değilim de, kızların gözdesi de değilim. Yukarıda yazdığım sadece iyi bir tahmindi, hayatımda hiç böyle duşunmedim çunku ben aşık olacağım kızı ilk 1 dakika içinde anlamış oluyorum şahsen.. 1 dakikadan sonra da salıyorum eşşeği çayıra... *
" yatakta iyidir belki " açık kapısı.

notaj : çirkinsem çüküm kopsundur.
Nasılsa bana bakmaz diye bir kıza yazmamak ve reddedilme ihtimalinin olmaması.
yav he he.. özgüveni eksik, asosyal, kızlarla konuşurken kızaran, konuşamayan birisini kızlar napsın.

çirkin kankam var derken bile birilerini aşağılıyorsun. eminim senden daha çekici biridir. öyle put gibi erkeği napsın la kızlar. hareketler- jest-mimik kızlar etkileniyordur kıskanmayın amk. o öyle istediği kızı düzer sende anca hayal kurup elini sikersin.

senden de daha yakışıklıdır. her asosyal erkeğin içinde en cool en yakışıklı benim duygusu var biraz kötü yanlarınızı bulun. objektif bakın la sik kafalılar..
Aynaya bakarak zaman kaybetmemek. Zaten neyle karşılacağını biliyorsun.

Not: bir tespit.