bugün

Basiretin bağlanması durumu. Boy pos yerindeyse bir nebze katlanılır bir durum.
Cüzdanı güzeldir.
ne yani olamaz mı?
çirkin adam yoktur. insanı çirkin gören, çirkin canlılar vardır.
aşkı materyalist öğelerle ilişkilendiren mutsuzluk abidelerine dert olur.

hayatları boyunca mutsuz olmaya mahkum, kibirli, ne çevresine ne de kendisine hiçbir şey kanıtlayamamış ve gerçek anlamda hiç sevilmemiş sikik sıpaların hedefi olmaya mahkum bir eylemdir.
(bkz: aslan adam vincent)
makul bir mazeret olmaksızın pek mümkün değildir.
köpek büyüsü yapılma olasılığı yüksektir.
(bkz: kutsal damacana)

(img:#1325783)
gönül bu ota da konar boka da atasözünün hayat bulmuş halidir.
En güzelidir. Çünkü görüntüsü yüzünden değil bambaşka bir şey için onun yanında olduğunu bilirsin. Ve büyük ihtimalle zekidir amk. En sevdiğim.
ilişkini insanların ciddiye almasını sağlamak yıllarını alabilir.
belki de daha sağlıklıdır, yani yakışıklı adama aşık olabilme ihtimali yüksek olduğundan samimi olmayabilir.

bilmiyorum öyle şeyler işte...
Çok kıskanç biriyseniz sürekli kıskanmak zorunda kalmazsınız.
Onun çirkin olduğunu farketmemektir. Aşık olduğum adam benim için dünyanın en yakışıklı en mükemmel en çekici ve en seksi erkeği konumunda olur. Aşık olunca gözü körleşen tiplerdenim ben.

Zaten onun çirkin ve mükemmelliyetten uzak olduğunu fark etmeye başladığın an ona olan aşkının da azalıp normal bir seviyeye indiğini görüyorsun.
Kültürel birikim varsa ya da muhabbeti sarıyorsa niye olmasın.
dışı ne olursa olsun, içi temiz demekki..
zekidir, eğlencelidir, konuşulabilirdir...

bunlar tüm fiziksel kusurları örtebiliyor. yanında mutlu olabiliyorsanız görmüyorsunuz bazı şeyleri. kadınlar sandığınız kadar şekilci değil.
tabiatından gelen dezavantajını yapay olarak kendi lehinde edinimleriyle süsleyerek durumu eşitleyen üzerine parayı da koyarak avantajlı bir konuma yükselmiş bir adamın başarı hikayesidir.
bu işler nasip kısmet işi önemli olan uyum ve kalp.
Ekstra bi kız derdiniz Olmaz mesela. Hele ki güzelseniz ve seviyosanız o da bunun farkındaysa sizi elinden kaçırmak istemez el üstünde tutulursunuz. Avantaj gibi bişey işte karakter sahibi bi insansa değerini bilmek lazım.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar